Ремонт ДВС CAT!

Ремонт ДВС CAT!

Ремонт ДВС CAT в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт ДВС CAT в Києві і по Україні.

У вас є ДВС CAT і потрібен ремонт?

Наші фахівці будут раді допомогти вам і розповісті, в чому полягає ремонт ДВС CAT, и відповісті на інші питання, скоріставшісь формою для запису або ж зателефонувавші за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг для ДВС CAT — загальний ремонт, поточний ремонт, обслуговування.

Особливості конструкції і функціонування силової установки спецтехніки САТ, серцем якої служить ДВС, висувають ряд умов для успішного проведення ремонту. Сюди входить потреба в значному досвіді та в повному розумінні пристрою конкретної моделі і оптимально підходять для заміни деталей, наявність спеціального висококласного діагностичного обладнання та інструментів, вміння разом знаходити і докорінно усувати причини поломки.

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Ремонт ДВЗ САТ

 • Ремонт мотора САТ — розбирання

 • ДВС CAT

 • Обсяг робіт ремонт ДВС CAT

 • Капітальний ремонт ДВС CAT

 

Чому ми

 1. ремонт ДВС CAT ДВЗСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 4. Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

 

Ремонт ДВЗ САТ

Що таке добре і що таке погано – кому дійсно варто довіряти ремонт ДВЗ САТ
Знос – неминучий наслідок будь інтенсивної роботи спецтехніки і навіть бездоганна якість продукції компанії Caterpillar не в змозі йому протистояти. Навіть саме акуратне поводження і щадні режими навантаження можуть лише відтягнути момент, коли ремонт ДВЗ САТ стає нагальною необхідністю.

Як нові деталі, так і сама процедура ремонту потребують певних витрат і вимушеної перерви в роботі. От у більшості власників спецтехніки разом з недооцінкою серйозності проблеми виникає цілком природне бажання обійтися без послуг фахівців – перебрати ДВС і замінити запчастини.

 

Ремонт мотора САТ — розбирання

Адже, здавалося б – професійна ремонтна база далеко і дорого, а досить пари механіків (або кого-небудь, хто уявив себе мотористом) і брухту як обладнання для більшості операцій. Наслідки такого відношення до техніки можна побачити на будь-якої бази з прийому металобрухту – навіть цілодобова робота в кар’єрах з скельною породою не може зіпсувати техніку так швидко і надійно, як це робить прагнення заощадити будь-якою ціною.

Особливості конструкції і функціонування силової установки спецтехніки САТ, серцем якої служить прямоточний дизельний ДВС, висувають ряд умов для успішного проведення ремонту. Сюди входить потреба в значному досвіді та в повному розумінні пристрою конкретної моделі і оптимально підходять для заміни деталей, наявність спеціального висококласного діагностичного обладнання та інструментів, вміння разом знаходити і докорінно усувати причини поломки.

 

ДВС CAT

ремонт КатВ іншому випадку, замість остаточного вирішення проблеми силами професіоналів, вийде кустарна пародія на ремонт мотора САТ – що стане найбільш серйозним випробуванням його, тепер вже недовгою і болісної життя. Як показує практика, переважна більшість серйозних несправностей в агрегатах, з якими доводилося стикатися фахівцям «Рем СпецТехніка» були викликані попередніми спробами (зрозуміло, з благими намірами) втрутитися в роботу механізму.

Грубі помилки, недогляд і встановлення невідповідних запчастин в рамках самопального ремонту двигуна не обов’язково дають про себе знати негайно. Спецтехніка може тривалий час цілком успішно функціонувати, якщо не звертати увагу на такі явні симптоми, як перегрів, перевитрата та витік палива, ПММ або охолоджуючої рідини, сторонні шуми в ДВСі, стукіт поршнів і т. д.

Критичні проблеми агрегатом виростають поволі з найдрібніших внутрішніх тріщин (які просто неможливо виявити при побіжному огляді неспеціалістом без спеціальної інструментальної діагностики) або найдрібнішого відхилення від меж допуску типорозмірів технологічних зазорів і отворів.

Варто підвести підсумки – адже це дуже показова історія. З одного боку, в черговий раз підтвердилася давно побита істина: з кожним роком техніка стає все більш складною та непереборної для аматорського підходу. Ремонт мотора спецтехніки – прерогатива професіоналів, поскупившись на яких власник ризикує заплатити двічі (і ще легко звільнитися – більшість самодіяльних починок закінчуються набагато сумніше, заміною цілих, досить дорогих, вузлів).

Другим важливим моментом у цій історії є поведінка постачальника. Абсолютна більшість продавців запчастин абсолютно не цікавлять потреби клієнтів – аби швидше позбутися від залежалого товару під будь-яким приводом, відбувшись від навіть мінімальної відповідальності за свої дії цинічною припискою дрібним шрифтом.

Ліками тут може служити лише співпраця виключно з перевіреним постачальником, здатним не просто в будь-який момент оперативно надати будь-які комплектуючі за адекватними цінами (а навіть цим далеко не всі можуть похвалитися), але і дати вичерпну і прозору інформацію, допомогти слушною порадою і надати озброєних до зубів досвідом та обладнанням професіоналів. «Рем СпецТехніка» – саме такий партнер, здатний швидко та надійно вирішити проблему будь-якої складності.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання: Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт на ремонт ДВС CAT

Головка ДВС CAT:

набір прокладок ДВС CAT
гідравлічні штовхачі ДВС CAT
арматура ДВС CAT
напрямні ДВС CAT.

Блок ДВЗ CAT:

комплект прокладок і гвинтів ДВЗ CAT,
поршні ДВЗ CAT,
кільця ДВЗ CAT
основний підшипник ДВЗ CAT
колінчаті підшипники ДВЗ CAT.

Аксесуари для ДВЗ CAT:

привід приводу гідроприводу + водяний насос ДВЗ CAT
турбокомпресор ДВЗ CAT
двомасових колесо ДВЗ CAT
Регенерація уприскування ДВЗ CAT.

Ремонт блоку ДВС CAT:

ремонт головки ДВС CAT
обрізка блоку ДВС CAT
шліфування вала ДВС CAT
ремонт шатунів ДВС CAT
розбирання та збирання ДВС CAT.

Капітальний ремонт ДВС CAT

Капитальный ремонт двигателя погрузчикаМи виконуємо капітальний ремонт ДВС CAT, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском ДВС CAT
вирівнювання корпусу ДВС CAT
Регенерація часу CAT (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими CAT (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала CAT
регенерація шатунів CAT (опори, заміна рукава)
регенерація головок CAT (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів CAT (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса CAT (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса CAT
регенерація компресора CAT
заміна втулок поршневий головки CAT
обмін ущільнення ДВС CAT
регенерація турбонагнетателя CAT
регенерація радіатора CAT
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів CAT і т. д,
початкова притирання ДВС CAT
за бажанням замовника ми можемо провести випробування ДВС CAT на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

 

Ремонт ДВС CAT! обновлено: 17 июля, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.