Який ремонт движка вам потрібен? В Києві чи по Україні?

Який ремонт движка вам потрібен? В Києві чи по Україні?

В даний час існує безліч движків, відремонтувати які вийде тільки за допомогою спеціального обладнання та інструментів. Наявність необхідних знань і умінь є важливим фактором.

Невеликий ремонт — заміна ременя генератора або ковпачків — під силу кожному. Однак з движком можуть трапитися більш серйозні проблеми, з якими самотужки не впоратися. У таких ситуаціях потрібно звертатися в автомайстерні за професійною допомогою.

Автомайстерня «Рем СпецТехныка» забезпечить належний рівень професіоналізму співробітників і якісний ремонт движків.

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

Платник ПДВ.

Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту: дрібний, середній, капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45

 

Зміст:

  • Ремонт навантажувачів, фронтальних, складської техніки і спецтехніки:

  • Сервісний центр здійснює

  • Обслуговування та ремонт навантажувачів

 

Ремонт навантажувачів, фронтальних, складської техніки і спецтехніки:

ремонт движка«Рем СпецТехніка» пропонує вашій увазі широкий спектр послуг з ремонту і ТО вилочних і фронтальних навантажувачів. У разі поломки будь-якої деталі або відмови роботи навантажувача — звертайтеся до нас, ми зробимо все можливе і неможливе для усунення неполадок і безперебійної роботи вашого навантажувача в подальшому.

Ремонт навантажувачів в Україні потроху виходить на новий, більш високий рівень. З кожним роком спостерігається стрімке збільшення техцентров як в Києві, так і в інших містах Україні.

Технічне обслуговування (ТО) навантажувачів, що проводиться в «Рем СпецТехніка» включає в себе діагностику, обслуговування і ремонт навантажувачів різних марок; Ремонт навантажувачів Балканкар (Balcancar), Komatsu (Коматсу), Тойота (toyota), Ніссан (nissan), Мітсубіші (Mitsubishi) і т.д .. Ремонт навантажувачів здійснюється не тільки Японського виробництва, а й Європейського та Китайського теж.

Ремонт навантажувачів а саме вилочного і фронтального навантажувача проводиться на сучасному високотехнологічному обладнанні провідних світових виробників, що дозволяє виконувати якісний ремонт навантажувачів на високому рівні і в короткі терміни. Досвідчені фахівці нашого техцентра докладуть максимум зусиль для досягнення необхідного для замовника результату.

двигун ТойотаСервіс навантажувачів, пропонований нами, грунтується на принципі поваги до наших клієнтів, що підтверджується видачею гарантії до 1 року на всі виконані роботи та індивідуальним підходом до кожного окремо взятому ремонту техніки.

У нашому техцентр в Києві представлений великий асортимент запчастин, що дозволить Вам не витрачати час і сили, на пошук рідкісних деталей і запчастин для ремонту навантажувачів. Якщо ж потрібної Вам деталі немає в наявності, то ми можемо організувати замовлення цієї деталі по каталогу і оперативну доставку по нашим каналам з Європи і Японії за найкоротші терміни.

Техцентр » Рем СпецТехніка» працюють не тільки з юридичними особами, ми також беремо на себе відповідальність за ремонт навантажувачів і фізичних осіб і корпоративних клієнтів. Треба відзначити, що з покладеними на нас зобов’язаннями ми справляємося в повному обсязі і, судячи з відгуків людей, що користувалися послугами нашого техцентра, робимо це досить непогано.

Оригінальні запчастини, якісні масла, новітнє імпортне обладнання і професіоналізм персоналу дозволяють нам здійснювати ремонт навантажувачів швидко і якісно. Наш Техцентр, що знаходяться в Києві, виконають ремонт навантажувачів будь-якої складності, і проведе якісне ТО вилочного навантажувача, а вартість послуг приємно здивує будь-якого звернувся до нас клієнта.

 

Сервісний центр здійснює:

  1. обслуговування та ремонт навантажувачів будь-яких марок і виробників: Балканкар (Balcancar), Komatsu (Коматсу), Тойота (toyota), Ніссан (nissan), Мітсубіші (Mitsubishi) і ін .;
  2. ремонт фронтальних навантажувачів різних виробників (болгарські, китайські і японські навантажувачі;
  3. ремонт тракторів різних виробників;
  4. Капітальний ремонт дизельних движків і силових агрегатів навантажувачів і фронтальних навантажувачів
  5. мобільних сервісних бригад виїжджають до клієнтів для планового техобслуговування, негайно усувають неполадки прямо на місці експлуатації навантажувача. Великий асортимент запчастин на складі дозволяє нам виконувати ремонтні роботи якісно і в короткі терміни.

 

Фахівці виїзний сервісної служби здійснюють планове техобслуговування на всі бренди навантажувачів, а в разі необхідності усувають неполадки прямо на місці експлуатації техніки.

 

Який ремонт движка вам потрібен? В Києві чи по Україні? обновлено: 23 июня, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.