Ремонт двигуна SISU

Ремонт двигуна SISU

Ремонт двигуна SISU в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт двигуна SISU в Києві і по Україні.

Наша компанія безперервно працює в складської промисловості з 2008 року. З 2010 року ми займаємося ремонтом і регенерацією головок двигунів внутрішнього згоряння для спецтехніки SISU.

Наша компанія спеціалізується на ремонті, обслуговуванні та діагностиці навантажувачів, і складської техніки. Висока якість послуг підтримується кваліфікацією і багаторічним досвідом наших механіків і мотористів.

Зв’яжіться з нашим інженером мотористом тел: (096) 391-33-45 (вайбер).

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Ремонт головок і ремонт двигунів SISU

 • 3-циліндрові двигуни SISU AGCO POWER

 • Професійна регенерація головок і блоків ДВС

 • Обслуговування та ремонт складської техніки

 • Про Рем СпецТехніку

 • Обсяг робіт ремонт двигуна SISU

 • Капітальний ремонт двигунів SISU

 

Чому ми

 • ремонт двигуна SISUСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

 

Ремонт головок і ремонт двигуна SISU

-Ремонтні роботи головки
-Вирізання алюмінієві блоки
-Заміна деталей двигуна
-Ремонт двигуна SISU

Професійна регенерація головок та блоків двигунів внутрішнього згоряння.

 

Малі двигуни, великі можливості двигунів SISU

Двигуни AGCO SISU POWER на тракторах серії MF 7700

У минулому потужність від двигунів AGCO POWER передавалася на колеса через приводні передачі Dyna-4 і Dyna-6. Модель 7700 пропонує підвищену потужність двигуна разом з електронною системою EPM, і тепер ці зміни доступні практично для всіх моделей безступінчатим трансмісії Dyna-VT. Система EPM збільшує потужність двигуна на 25 к.с., коли це найбільш необхідно.

Електронна система EPM автоматично реагує на навантаження, що додається до трактора, і забезпечує додаткову потужність, коли вам це потрібно найбільше. Вищезазначена система була розроблена, зокрема для вирішення складних транспортних проблем і роботи з ВВП. Ця вдосконалена система звільняє додаткову потужність при повному завантаженні машини або при отриманої робочої швидкості, що призводить до підвищення ефективності без додаткових втрат.

Технологія Common Rail завжди забезпечує достатню кількість палива незалежно від частоти обертання двигуна або навантаження, тим самим оптимізуючи продуктивність при зміні навантаження.

Всі моделі тракторів серії MF 7700 стандартно оснащені системою селективного каталітичного відновлення (SCR) — системою, відомою з інших тракторів серії MF.

Характеристики системи SCR дозволяють оптимізувати згоряння, що знижує вироблення тепла приблизно на 15%. Компактна система охолодження дозволяє знизити споживання енергії, необхідне для приводу вентилятора, що дозволяє знизити температуру і отримати більш легку і ефективну компоновку, а не затуляти поле зору.

Довговічність обладнання системи SCR така ж, як і двигун, система не вимагає ніякого технічного обслуговування. Можна сказати, що робота системи SCR майже непомітна оператором трактора. Завдяки цій системі оператор отримає відмінну економію палива.

Система EPM доступна в кожній моделі нової серії 7700 незалежно від обраної передачі!

У попередній серії 7600 система управління живленням EPM була доступна тільки з передачами Dyna-4 і Dyna -6. Нова система 7700 EPM також доступна з передачею Dyna-VT. Завдяки цьому ви отримуєте додаткові 25 ЛЗ, коли вам це потрібно.

Нова серія 7700 оснащена системою EPM (управління потужністю двигуна) Power Boost або миттєве збільшення потужності, коли вам це потрібно найбільше.

Система автоматично реагує і налаштовує свою потужність на навантаження, забезпечуючи ефективну і безпечну роботу при навантаженні і налаштовуючи її потужність.

 

3-циліндрові двигуни SISU AGCO POWER з системою Common Rail

Двигуни SISU AGCO POWER спеціально розроблені для використання в сільському господарстві, кожен двигун побудований так, щоб витримувати найжорсткіші і вимогливі додатки. Ефективність досягається завдяки високому крутному моменту і вражаючою потужності. Новий двигун повністю відповідає вимогам до викидів, а завдяки новій компактній конструкції забезпечує легкий доступ до радіатора. Компактна конструкція двигуна дозволяє використовувати зменшену маску і, отже, найкраще поле огляду. Оператор має безпрецедентне поле зору як на дорозі загального користування, так і в польових умовах і при роботі з фронтальним навантажувачем.

3-циліндрові двигуни з системою Common Rail, спеціально підготовленої для тракторів серії MF 5600, мають надзвичайно компактну конструкцію, завдяки якій ємність паливного бака велика і, отже, можна працювати більше годин без заправки. Обчислюючи точно необхідну дозу палива двигуном, який можна вводити в будь-який час, система забезпечує оптимальне згоряння палива при збереженні чистої і надійної потужності.

Необслуговувана система, яка використовується на двигуні, забезпечує зниження викидів забруднюючих речовин і повністю не вимагає технічного обслуговування. Завдяки каталізатору окислення (doc) система не буде заблокована. Пари потрапляють в каталізатор, який окисляє монооксид вуглецю і летючі вуглеводні, що зменшує викиди шкідливих речовин. Продуктивність каталітичного нейтралізатора DOC забезпечує оптимальну продуктивність двигуна у всіх додатках. Каталізатор DOC розташований так, що він не приховує доступ до інших компонентів трактора.

тойота погрузчик ремонт двигателяПрофесійна регенерація головок та блоків двигунів внутрішнього згоряння SISU
Наша компанія безперервно працює в складської промисловості з 2008 року. З 2010 року ми займаємося ремонтом і регенерацією головок двигунів внутрішнього згоряння SISU для навантажувачів, спецтехніки, легкових автомобілів, вантажівок, а також тракторів.

Ми регенеруючи алюмінієві і чавунні головки, включаючи їх зварювання. Ми робимо це самі, на відміну від більшості компаній, що працюють на ринку. Тому ми освоїли повний технологічний процес регенерації голови, включаючи їх затвердіння після зварювання.

Щорічно ми виконуємо понад 200 ремонтних робіт, в тому числі майже для споживачів з усієї України, в основному з Києва та області. Наш досвід дозволяє нам ремонтувати практично будь-яку голову незалежно від ступеня пошкодження.

Вже більше 7 років ми виробляємо ремонт двигунів для підрядників з усієї України. Багато з них мали блоки алюмінієвих сплавів, що змусило нас освоїти технологію їх ремонту. В даний час ми ремонтуємо більшість алюмінієвих блоків, за винятком NIKASIL.

Я думаю, що після відвідування нашого сайту ви знайдете довіру до нашого професіоналізму, і ви виявите, що варто доручити нам відновити серце вашої техніки. Тим більше, що ми даємо вам ГАРАНТІЇ на замінені запчастини один рік!

Якщо у вас є питання, зв’яжіться з нами по телефону або електронній пошті.
Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Ми також можемо організувати в інший час або забрати головку або блок особисто або кур’єром.

 

Ми ласкаво запрошуємо вас до співпраці! Наш девіз: «Задоволення потреб клієнтів — це найголовніше — заробіток — тільки приємне доповнення».

 

 

Обслуговування та ремонт складської техніки

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних з роботою навантажувачів, штабелерів, ричтраков та іншої спецтехніки.

Ми спеціалізуємося на наступних областях:

Поточний ремонт техніки в повному обсязі (також у замовника)
Основний ремонт спецтехніки
Періодичні технічні огляди:
— заміна масла
— заміна фільтра: масло, газ, паливо, повітря
— перевірка рульового управління, гальмівної і гідравлічної системи
— мастило
— перевірка стану шин і
перевірка тиску в щоглі і знос ланцюга.

Обсяг і частота перевірок узгоджуються з Клієнт і залежні, серед інших від:
інтенсивності експлуатації вантажівки,
умови робіт,
сезонність робіт в даній галузі.

У разі тривалих інтервалів між обстеженнями ми проводимо консервативні огляди.

Всі сервісні інженери Рем СпецТехніки працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

Відповідно до ваших потреб ми пропонуємо послугу «повний комплекс послуг»
— ми надаємо послуги з ремонту обладнання замовника в її районі. Ми ремонтуємо спецтехніку на підставі первинного кошториса на ремонт, прийнятої клієнтом, який після огляду і калькуляції витрат готуються безкоштовно.

 

Про Рем СпецТехніку

Ми працюємо на ринку з 2008 року. Наша компанія спеціалізується на ремонті, обслуговуванні та діагностиці навантажувачів, і складської техніки. Також проводимо ремонти двигуна SISU і ремонтів двигунів вашої спецтехніки. Висока якість послуг підтримується кваліфікацією і багаторічним досвідом нашої механіки.

Ми гарантуємо високий рівень обслуговування і професійний і індивідуальний підхід до клієнта.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, двигунів ремонт, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання: Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт ремонт двигунів SISU

Головка двигуна SISU:

набір прокладок двигуна SISU,
гідравлічні штовхачі двигуна SISU
арматура двигуна SISU
напрямні двигуна SISU.

Блок двигуна SISU:

комплект прокладок і гвинтів двигунів SISU,
поршні двигунів SISU,
кільця двигунів SISU
основний підшипник двигунів SISU
колінчаті підшипники двигунів SISU.

Аксесуари для двигуна SISU:

привід приводу гідроприводу + водяний насос двигуна SISU
турбокомпресор двигуна SISU
двомасових колесо двигуна SISU
Регенерація вприскування двигуна SISU.

Ремонт блоку двигуна SISU:

ремонт головки двигунів SISU
обрізка блоку двигунів SISU
шліфування вала двигунів SISU
ремонт шатунів двигунів SISU
розбирання та збирання двигунів SISU.

 

Капітальний ремонт двигунів SISU

Ми виконуємо капітальний ремонт двигунів SISU, а також ремонт окремих компонентів:

розбирання і промивання під тиском двигуна SISUКапитальный ремонт двигателя погрузчика
вирівнювання корпусу двигуна SISU
Регенерація часу SISU (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими SISU (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала SISU
регенерація шатунів SISU (опори, заміна рукава)
регенерація головок SISU (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів SISU (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса SISU (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса SISU
регенерація компресора SISU
заміна втулок поршневий головки SISU
обмін ущільнення двигунів SISU
регенерація турбонагнетателя SISU
регенерація радіатора SISU
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів SISU і т. д,
початкова притирання двигуна SISU
за бажанням замовника ми можемо провести випробування двигуна SISU на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

Ремонт двигуна SISU обновлено: 18 августа, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.