Ремонт двигуна Shangchai

Ремонт двигуна Shangchai

Ремонт двигуна Shangchai Київ, Україна

Ремонт двигуна Shangchai в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт на ремонт двигуна Shangchai в Києві і по Україні.

У вас є ремонт двигуна Shangchai і потрібен ремонт? Shangchai є технічним лідером в індустрії двигунів внутрішнього згоряння в Китаї. Розробили велику лінійку продуктів, щоб доповнити дизельні двигуни та інші основні продукти.

Вищим пріоритетом є індивідуалізація продукції, і прагнуть задовольнити всі потреби клієнтів за допомогою якісних продуктів з неперевершеною стабільністю.

Ми пропонуємо повний спектр ремонтних послуг на ремонт двигуна Shangchai — загальний ремонт, поточний ремонт, діагностика.

Наші фахівці будуть раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт двигуна Shangchai, і відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або зателефонувавши за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Зміст:

— чому ми
— сервісні бригади
— ремонт двигуна Shangchai
— про Shanghai
— про SDEC
— обсяг робіт ремонт на ремонт двигуна Shangchai
— капітальний ремонт на двигуни Shangchai

Чому ми

  1. ремонт двигуна Shangchai київ діагностика консультація навантажувача ричтраков складської техніки Україна htvjyn ldbueyf ShangchaiСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
  2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
  3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
  4. Гарантія замінені запчастини 365 днів.

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

  • невеликий,
  • середній,
  • капітальний.

Терміни приїзду:

  • Київ і область — 24 години,
  • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

Ремонт двигуна Shangchai

Кап ремонт мотораSHANGHAI DIESEL ENGINE CO., LTD (SDEC) є провідним виробником дизельних двигунів. SDEC — це відзначене нагородами підприємство, яке ставить своїх клієнтів на перше місце і старанно працює над створенням чудових дизельних продуктів, які забезпечують потужність і ефективність, необхідні світу для вирішення деяких з найважчих завдань.

Наше неперевершена якість продукції відповідає тільки надійному обслуговуванню та іншим орієнтованим на клієнта програмами, що реалізуються у компанії. SDEC виробляє більше 300 продуктів в 7 серіях.

Дизельні двигуни, системи спалювання палива і дизель-генераторні установки спроектовані для забезпечення оптимальної продуктивності і ефективності. Ці дизельні агрегати застосовуються в усьому: від важких і пасажирських транспортних засобів до інженерних машин і великих суден. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше за ремонт двигуна Shangchai і наші послуги.

Про Shanghai

ремонт ДВЗShanghai Diesel Engine Co., Ltd. (SDEC) — провідний виробник дизельних двигунів в Китаї. Об’єднує новітні дизельні технології з суворим акцентом на якість, щоб надати клієнтам потужні двигуни з видатними характеристиками і надійністю. З моменту заснування компанії двигуна Shangchai заслужили репутацію виробника високоякісної продукції.

В процесі проектування і виробництва прагнуть до повної задоволеності клієнтів. Це також поширюється на післяпродажні послуги та ремонт двигуна Shangchai на які існують для резервного копіювання нашого обладнання.

Компанія SDEC була заснована на основі передових технологій в області дизельних двигунів, і ми задовольнили клієнтів у всьому світі, щоб підтвердити нашу якісну продукцію.

Двигун Shanghai Diesel продовжує дивитися в майбутнє з прихильністю інноваційному дизайну високоякісних і ефективних продуктів, підкріплених видатним обслуговуванням клієнтів. Репутація грунтується на неперевершеній якості продукції, надійну доставку, негайну доступність запчастин і надійному обслуговуванні.

Про SDEC

SDEC — це державне високотехнологічне підприємство, яке займається виробництвом дизельних двигунів, систем спалювання палива, дизель-генераторних установок і методів інвестування. Продукти розподілені по 7 серій: G128 / 135, C (121), D (114), E, R, H і W. Ці серії включають в себе більше 300 видів продуктів з діапазоном потужності від 50 до 1600 к.с. Дизельні двигуни широко використовуються в важких і пасажирських транспортних засобах, машинобудуванні, на судах і мобільних електростанціях.

SDEC був визнаний багатьма провідними керівними органами галузі. У 1994 році SDEC була першою компанією, що отримала сертифікат ISO9001 в Китаї.

Також пройшли сертифікацію QS9000 і TS16949, проведену TUV Rheinland. У 2002 і 2005 роках SDEC була удостоєна Золотої нагороди якості за двигун 6CT на природному газі, оскільки Всесвітня асоціація легкових автомобілів оцінила його як кращий двигун. У 2006 році SDEC була удостоєна нагороди «Кращий виробник двигунів» від Всесвітньої асоціації легкових автомобілів.

У 1994 році SDEC була першою компанією, що отримала сертифікат ISO9001 в Китаї. SDEC пройшла сертифікацію QS9000 і TS16949, проведену TUV Rheinland. У 2002 і 2005 роках SDEC отримала золоту нагороду за якість, а двигун 6CT на природному газі, випущений SDEC, був визнаний Всесвітньою асоціацією пасажирських автомобілів кращим двигуном. У 2006 році SDEC була удостоєна нагороди «Кращий виробник двигунів» від Всесвітньої асоціації легкових автомобілів.

SDEC є технічним лідером в індустрії двигунів внутрішнього згоряння в Китаї. Розробили велику лінійку продуктів, щоб доповнити дизельні двигуни та інші основні продукти. Вищим пріоритетом є індивідуалізація продукції, і прагнуть задовольнити всі потреби клієнтів за допомогою якісних продуктів з неперевершеною стабільністю.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і відповімо на всі ваші запитання: служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

Обсяг робіт ремонт на ремонт двигуна Shangchai

Головка на ремонт двигуна Shangchai:

набір прокладок на ремонт двигуна Shangchai,
гідравлічні штовхачі на ремонт двигуна Shangchai
арматура на ремонт двигуна Shangchai
напрямні на ремонт двигуна Shangchai.

Блок на ремонт двигуна Shangchai:

комплект прокладок і гвинтів на ремонт двигуна Shangchai,
поршні на ремонт двигуна Shangchai,
кільця на ремонт двигуна Shangchai
основний підшипник на ремонт двигуна Shangchai
колінчаті підшипники на ремонт двигуна Shangchai.

Аксесуари на ремонт двигуна Shangchai:

привід приводу гідроприводу + водяний насос на ремонт двигуна Shangchai
турбокомпресор на ремонт двигуна Shangchai
двомасових колесо на ремонт двигуна Shangchai
Регенерація уприскування на ремонт двигуна Shangchai.

Ремонт блоку на ремонт двигуна Shangchai:

ремонт головки на ремонт двигуна Shangchai
обрізка блоку на ремонт двигуна Shangchai
шліфування вала на ремонт двигуна Shangchai
ремонт шатунів на ремонт двигуна Shangchai
розбирання та збирання на ремонт двигуна Shangchai.

Капітальний ремонт на двигуни Shangchai

ремонт моторовМи виконуємо капітальний ремонт на двигуни Shangchai, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском на двигуни Shangchai
вирівнювання корпусу на двигуни Shangchai
регенерація часу Shangchai (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Shangchai (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Shangchai
регенерація шатунів Shangchai (опори, заміна рукава)
регенерація головок Shangchai (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Shangchai (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Shangchai (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Shangchai
регенерація компресора Shangchai
заміна втулок поршневий головки Shangchai
обмін ущільнення на двигуни Shangchai
регенерація турбонагнетателя Shangchai
регенерація радіатора Shangchai
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Shangchai і т. д,
початкова притирання на двигуни Shangchai
за бажанням замовника ми можемо провести випробування на двигуни Shangchai на динамометрі.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

Ремонт двигуна Shangchai обновлено: 20 ноября, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.