Ремонт двигуна Митсубиси

Ремонт двигуна Митсубиси

Ремонт двигуна Митсубиси в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і Ремонт двигуна Митсубиси (Mitsubishi) в Києві і по Україні.

Коли ви думаєте про вибір послуги ремонту двигуна Митсубиси або, прямо кажучи, ремонтної майстерні, користуйтеся нашими послугами!

Великою зручністю для наших клієнтів є можливість обслуговувати спецтехніку і інших марок.

Зв’яжіться з нашим інженером мотористом тел: (096) 391-33-45 (вайбер).

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Ремонт двигуна Митсубиси

 • Про компанію

 • Комп’ютерна діагностика Митсубиси

 • Обсяг робіт з ремонту двигуна Митсубиси

 • Капітальний Ремонт двигуна Митсубиси

 

Чому ми

 • ремонт двигуна МитсубисиСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

 

Ремонт двигуна Митсубиси

Проводимо ремонт двигуна Митсубиси і заміну запчастин: ремонт склянок клапанів, гвинтів, поршнів, поршневих кілець, штовхачі, розподільні вали, прокладки кришки клапана, масло коробки, прокладка головки блоку, водяні насоси, свічки запалювання, свічки розжарювання, клинові ремені, ремені, шківи, шестерні, розподільні вали і датчики повітряної маси, крокові двигуни, датчик кута повороту колінчастого вала і проміжні охолоджувачі, випускні колектори, заміна двигунів і регенеративні головки, турбонагнетатели, EGR, масляні насоси.

Послідовно проводимо періодичні перевірки і рекомендовані ремонти двигунів Митсубиси. Збільшуючи довговічність двигуна, однак, орієнтуємося на швидке реагування на всі прояви його поломки: палаючий червона лампа масла, зменшується потужність двигуна, збільшується спалювання, витік охолоджуючої рідини і моторного масла, важко запускається, зриву після того, як ви починаєте набирати швидкість обертання двигуна, вихлопної дим, перегрів, сліди масла в охолоджуючої рідини та інші.

Ми часто зустрічаємося з клієнтами, що відкладають час необхідну заміни, необхідного Митсубиси, що є причиною значного пошкодження двигуна, головки, поршнів і клапанів, що робить його більш вигідним для заміни двигуна.
Коли ви помічаєте подібні збої, рекомендується відвідати наш веб-сайт, який захистить вас від серйозних ушкоджень і більш дорогого ремонту Митсубиси.

 

Про компанію

Кілька слова про нас

ремонт МицубишиПротягом багатьох років проведена ремонтна діяльність означала, що багато клієнтів довіряли нам, оцінюючи привабливість пропонованих цін, а також якість і надійність послуг, що надаються.

Вирішальною перевагою нашої компанії є перш за все досвідчений і перевірений технічний персонал, чиї навички підтверджені багаторічним досвідом ремонту Митсубиси і інший складської техніки. Цей досвід дозволив створити комплексний набір послуг, з якими приємно познайомитися, і ми вважаємо, що це переконає вас у виборі нашого сервісу і плідній співпраці.

Задоволення очікувань вимогливих клієнтів зобов’язує нас щодня дбати про якість обслуговування і постійно поліпшувати технічний рівень нашого обладнання для екіпажів і майстерень. У цьому випадку важливу роль в цій справі зіграли довгострокові повноваження на технічне обслуговування, підтримувані виконанням міжнародних стандартів якості.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання: служба мотористів тел: (096) 391-33-45

 

Комп’ютерна діагностика Митсубиси

ремонт МанитуПерелік ремонтних робіт для запасних частин: комп’ютер зчитує помилки, комп’ютерні діагнози, перевіряє служби очищення, усуває несправності з пам’яті комп’ютера, замінює датчики обертання розподільного валу, датчики обертання колінчастого вала, датчики температури, термостати, реле, перемикачі, свічки розжарювання, свічки запалювання, котушки запалювання, купола, дроти, з’єднувальні блоки, джгути проводів, штирі, затискачі, роз’єми, ми ремонтуємо системи керування бензиновими і дизельними двигунами і фільтром для частинок. Системами ABS, подушками безпеки, електроустановками, електричними вікнами, центральними замками, генераторами змінного струму, стартери, механізми склоочисників, системи сигналізації, вентилятори, системи кондиціонування повітря, системи продувки, дроселі, ми встановлюємо буксирні гаки, датчики паркування, сигналізацію.

Електронні системи управління в даний час широко використовуються для виробництва спецтехніки Митсубиси, це як загальна тенденція розвитку, так і гонка виробників в боротьбі за клієнта. Їх використання забезпечує користувачів активної безпекою (освітлення автомобіля, електричні дзеркала, допомога в гальмівній системі, ABS і пов’язані з ними системи, підсилювач керма, круїз-контроль і інші) і пасивні (подушки безпеки, повітряні завіси, замки, що відкриваються після зіткнення і інші ), контроль експлуатація бензинових і дизельних двигунів, управління системою комфорту (електричні вікна, центральні замки, електрорегульовані сидіння і рульове колесо і т. д.), а також адаптація до екологічним вимогам.

Екологічні вимоги, які усунули багато дуже міцні і надійні приводні агрегати від виробництва, особливо сильно впливають на зміни конструкції двигуна. Що, в поєднанні з більш низькою якістю використовуваних в даний час матеріалів, не дозволяє очікувати занадто багато міцності.

Ще одна нова система управління забезпечує можливість набагато кращої модернізації, в той час як збільшення кількості електроніки збільшує ймовірність того, що в разі раптової відмови техніка може бути нерухома.

Несправності ланцюгів зазвичай відбуваються не відразу, корисними при їх виявленні будуть спостереження за елементами управління і комп’ютерна діагностика, виконана в нашому ремсервісі. Часто клієнти задають нам питання про те, який дефект може бути пов’язаний з жорстким контролем, незважаючи на щире бажання зробити телефонний діагноз, тому що він може впливати на дуже велику кількість параметрів.

Як правило, клієнти обережно підходять до електронного збою і хочуть прийти до так званого з’єднанню автомобіля для службового комп’ютера, що, безсумнівно, необхідно, але ми часто задаємося питанням, чому клієнти вважають, що це буде робити трюк. Швидше за все, це результат популярних думок, поширених серед людей, які не займаються повсякденною діагностикою.

Якщо після помилок читання з’ясовується, що ми маємо справу з постійною помилкою, видалення якої неефективно, необхідно виконати розширену діагностику для перевірки помилки. Щоб бути в змозі задовольнити очікування клієнтів і виконувати необхідний ремонт, необхідно постійно вдосконалювати технічний рівень нашого екіпажу і тари та упаковки. Сервісні комп’ютери — досить дорогі пристрої, але, на наш погляд, вони не йдуть в ногу з технологічним прогресом. Він може використовуватися для виявлення несправностей, що зберігаються в пам’яті комп’ютерів і електронних схемах, які повинні бути піддані подальшій діагностиці.

Для найбільш важливих питань клієнтів в тому місці, де є пошкодження прикладу електричного променя або яка частина, яка підлягає заміні для ремонту спец техніки, комп’ютер не буде реагувати простим способом.

Наш добре підготовлений фахівець з діагностики буде реагувати на проведення багатьох діагностичних вимірів, наприклад: перевірка тиску, вакууму і герметичності компонентів, перевірка їх працездатності, перевірка прохідності електричних джгутів, якість реле і з’єднань в кубах, а також багато необхідні параметри можуть бути отримані тільки в час вимірювань тяги. Розширена діагностика в цьому випадку є більш трудомістким рішенням і вимагає більше зусиль, ніж просто зчитування дефектів, але розраховується, тому що ефективно відремонтована техніка означає менше стресу і витрат, ніж якщо ремонт був проведений майстерні, що обмінює дефектні предмети без належного вивчення.

У той момент, коли раптова відмова електроніки потребують термінового ремонту, ви завжди можете прийти:
періодичні перевірки
механіка складської техніки
комп’ютерна діагностика.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання: служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт з ремонту двигуна Митсубиси

Головка двигуна Митсубиси:

набір прокладок двигуна Митсубиси,
гідравлічні штовхачі двигуна Митсубиси
арматура двигуна Митсубиси
напрямні двигуна Митсубиси.

Блок двигуна Митсубиси:

комплект прокладок і гвинтів двигуна Митсубиси,
поршні двигуна Митсубиси,
кільця двигуна Митсубиси
основний підшипник двигуна Митсубиси
колінчаті підшипники двигуна Митсубиси.

Аксесуари для двигуна Мітсубісі:

привід приводу гідроприводу + водяний насос двигуна Мітсубісі
турбокомпресор двигуна Мітсубісі
двомасових колесо двигуна Мітсубісі
Регенерація вприскування двигуна Мітсубісі.

Ремонт блоку двигунів Митсубиси:

ремонт головки двигунів Митсубиси
обрізка блоку двигунів Митсубиси
шліфування вала двигунів Митсубиси
ремонт шатунів двигунів Митсубиси
розбирання та збирання двигунів Митсубиси.

Капітальний Ремонт двигуна Митсубиси

Ми виконуємо капітальний Ремонт двигуна Митсубиси, а також ремонт окремих компонентів:

розбирання і промивання під тиском двигуна МитсубисиКапитальный ремонт двигателя погрузчика
вирівнювання корпусу двигуна Митсубиси
Регенерація часу Митсубиси (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Митсубиси (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Митсубиси
регенерація шатунів Митсубиси (опори, заміна рукава)
регенерація головок Митсубиси (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Митсубиси (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Митсубиси (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Митсубиси
регенерація компресора Митсубиси
заміна втулок поршневий головки Митсубиси
обмін ущільнення двигуна Митсубиси
регенерація турбонагнетателя Митсубиси
регенерація радіатора Митсубиси
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Митсубиси і т. д,
початкова притирання двигуна Митсубиси
за бажанням замовника ми можемо провести випробування двигуна Митсубиси на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

 

Ремонт двигуна Митсубиси обновлено: 21 августа, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.