Ремонт двигуна Komatsu

Ремонт двигуна Komatsu

Ремонт двигуна Komatsu в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт двигуна Komatsu в Києві і по Україні.

Komatsu – лідер в будівельній галузі!
Машини Komatsu керують багатьма великими будівельними компаніями, кар’єрами, виробниками наповнювачів і цементів, а також невеликими будівельними та сервісними компаніями та державними муніципальними компаніями. Komatsu є постачальником парків машин, використовуваних в будівництві автомагістралей і гірничодобувної промисловості. Крім того, він постачає компаніям, які орендують будівельну техніку.

У вас є двигун KOMATSU і потрібен ремонт? Телефонуйте зараз: (096) 391-33-45

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з технічного обслуговування двигунів Komatsu – загальний ремонт, поточний ремонт, обслуговування.

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Двигуни Komatsu

 • Приклади моделей ремонту двигунів Komatsu

 • Обслуговує двигуни машин Komatsu

 • Служба Komatsu

 • Ремонт двигуна Komatsu і всієї складської техніки – наша спеціалізація

 • Ремонт і капітальні ремонти

 • Обсяг робіт ремонт двигуна Komatsu

 • Капітальний ремонт двигуна Komatsu

 

Чому ми

 • ремонт двигуна Komatsu

  ремонт двигателя Komatsu

  Сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!

 • Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область – 24 години,
 • Україна – 72 години з моменту подачі заявки.

 

Двигуни Komatsu

Komatsu – компанія, заснована в Японії в 1921 році. Це значний виробник машин, що використовуються в будівельній, гірничодобувної та військової промисловості в світі. Крім того, компанія займається лазерами, термоелектричними генераторами і багатьма іншими технологіями. Це другий за величиною виробник будівельної техніки і використовується на Caterpillar. У деяких країнах це навіть перевищує їх результат. На самому початку компанія виробляла будівельні машини, проте з часом вони зацікавилися промисловістю промислових двигунів. В даний час їх двигуни встановлені в екскаваторах, вилочних навантажувачах, гірських машинах і інших транспортних засобах.

 

Основні послуги нашого ремонту включають:

– ремонт двигуна Komatsu,
– приведення і заміна деталей або їх заміна,
– регенерація паливних систем,
– виконання всіх сервісних послуг,
– інші.

Пропозиція нашої компанії включає в себе заміну і регенерацію широкого спектру моторних деталей для машин Komatsu. Ми надаємо гарантію на замінені запчастини 365 днів. Ми також запускаємо сервіс, який може при необхідності отримати пошкоджену машину.

 

Приклади моделей ремонту двигунів Komatsu:

ремонт двигуна Komatsu 1004-4TLR
ремонт двигуна Komatsu 1004-4TR
ремонт двигуна Komatsu 1006-6T2
ремонт двигуна Komatsu 1006-6T-A
ремонт двигуна Komatsu 1006-6T-B
ремонт двигуна Komatsu 1006-6T-C
ремонт двигуна Komatsu 1006-6T-D
ремонт двигуна Komatsu 1006-6TLR
ремонт двигуна Komatsu 1006-6TLR2
ремонт двигуна Komatsu 3D67
ремонт двигуна Komatsu 3D68
ремонт двигуна Komatsu 3D72
ремонт двигуна Komatsu 3D74
ремонт двигуна Komatsu 3D75
ремонт двигуна Komatsu 3D76
ремонт двигуна Komatsu 3D78
ремонт двигуна Komatsu 3D82
ремонт двигуна Komatsu 3D84
ремонт двигуна Komatsu 3D88
ремонт двигуна Komatsu 3D94
ремонт двигуна Komatsu 3TN66
ремонт двигуна Komatsu 4D102
ремонт двигуна Komatsu 4D105
ремонт двигуна Komatsu 4D106
ремонт двигуна Komatsu 4D107
ремонт двигуна Komatsu 4D120
ремонт двигуна Komatsu 4D130
ремонт двигуна Komatsu 4D139
ремонт двигуна Komatsu 4D84
ремонт двигуна Komatsu 4D88
ремонт двигуна Komatsu 4D92
ремонт двигуна Komatsu 4D94
ремонт двигуна Komatsu 4D95
ремонт двигуна Komatsu 4D98E
ремонт двигуна Komatsu 6D102
ремонт двигунів Komatsu 6D105
ремонт двигунів Komatsu 6D106
ремонт двигунів Komatsu 6D107
ремонт двигунів Komatsu 6D108
ремонт двигунів Komatsu 6D110
ремонт двигунів Komatsu 6D114
ремонт двигунів Komatsu 6D125
ремонт двигунів Komatsu 6D140
ремонт двигунів Komatsu 6D155
ремонт двигунів Komatsu 6D170
ремонт двигунів Komatsu 6D95
ремонт двигунів Komatsu S4D102E-1AE
ремонт двигунів Komatsu S4D95L-1M
ремонт двигунів Komatsu S6D102E-1AC
ремонт двигунів Komatsu S6D125-1VV-K
ремонт двигунів Komatsu SA6D102E-1AC
ремонт двигунів Komatsu SA6D108-1A-7
ремонт двигунів Komatsu SA6D114E-1A-KU
ремонт двигунів Komatsu SA6D125E-2A-C
ремонт двигунів Komatsu SA6D125E-2A-KU
ремонт двигунів Komatsu SA6D140E-3B-7
ремонт двигунів Komatsu SAA4D102E-2E-PC
ремонт двигунів Komatsu SAA4D107E-1A-WK
ремонт двигунів Komatsu SAA6D102E-2C-KU
ремонт двигунів Komatsu SAA6D107E-1G-WK
ремонт двигунів Komatsu SAA6D108E-2A-P
ремонт двигунів Komatsu SAA6D114E-2A-KU
ремонт двигунів Komatsu SAA6D125E-2C-8
ремонт двигунів Komatsu SAA6D140E-2B-8.

Ми також пропонуємо заміну всіх деталей для двигуна YANMAR, які працюють на машинах Komatsu.

 

Обслуговує двигуни машин Komatsu

ремонт КоматсуРемонт, обслуговування і ремонт двигунів внутрішнього згоряння DIESEL від будівельних, дорожніх і навантажувачів японської марки Komatsu – одного зі світових лідерів у виробництві промислових машин і устаткування. Ми спеціалізуємося на двигунах YANMAR від машин Komatsu.

Заміна деталей двигуна Komatsu – ми також пропонуємо заміну запчастин для Komatsu, ми спеціалізуємося на заміну деталей двигуна, що використовуються в машинах Komatsu (поруч з двигунами Komatsu, серед інших, в Perkins, Yanmar, Isuzu, навантажувачів: Mitsubishi, Toyota). Ми також надаємо ремонт інших запасних частин і витратних матеріалів, таких як: гусениці, що ведуть ролики / направляючі або фільтри.

 

Служба Komatsu

Komatsu, зі штаб-квартирою в Токіо, є компанією, що складається з Komatsu Ltd. і 187 інших організацій. На додаток до Caterpillar, Komatsu є другим за величиною виробником будівельного і шахтного обладнання в світі. Назва компанії походить від японського міста Комацу. Понад 70 відсотків дохід компанії відбувається за рахунок продажу будівельної та гірничої техніки, такий як бульдозери, гідравлічні екскаватори, колісні навантажувачі та багато інших. В даний час компанія будує найбільші в світі бульдозери D575. Крім того, оцінюється, що 7 відсотків. Доходи надходять від виробництва електронного обладнання.

Спочатку Komatsu був філією компанії Takeuchi Mining Co., заснованої в 1894 році Таширо Шіраіші, який був головою компанії до 1925 року. У 1917 році було відкрито відділення металургійного заводу Komatsu для збірки інструментів для гірських машин і обладнання. У травні 1921 року компанія Takeuchi Mining Co. змінив свою назву на Komatsu Ltd.

вилочный навантажувачУ 1920-х і 1930-х роках компанія інтенсивно розвивалася, запускаючи перший гусеничний трактор в 1931 році, а з 1935 року випускаючи сталеві елементи. Чисельність співробітників збільшилася з 121 до 742. Під час Другої світової війни Komatsu справила для японської армії трактори, бульдозери і танки. Після війни компанія представила нові бульдозери бульдозерів і навантажувачів в асортимент своїх машин. Через швидке збільшення попиту на будівельну техніку в післявоєнний період продаж машин принесла Komatsu великі прибутки. До кінця 60-х років пропозиція компанії розширилося за рахунок включення спеціалізованих автомобілів, комбайнів, ковшових і колісних навантажувачів, а також гідравлічних екскаваторів.
Міжнародна експансія

Komatsu вийшла на американський ринок в 1967 році, відразу ж конкуруючи з Caterpillar – провідним виробником обладнання, включаючи найбільший в світі бульдозер. Компанія, очолювана президентом Рюїчі Каваї, вибрала стратегії інтенсивного розвитку за допомогою докладних річних планів, змодельованих за операціями Caterpillar. Ця стратегія принесла очікувані результати. Протягом наступних 20 років компанія перейшла від невеликого місцевого виробника до одного з найбільших виробників будівельної техніки в світі.

 

Komatsu Dresser США

У 1980-х роках Komatsu приєднався до компанії від Dresser Industries для створення Komatsu Dresser для продажу машин і будівельної техніки. Співпраця дозволило Komatsu передати виробництво будівельної техніки на фабрики Dresser в Сполучених Штатах. В результаті виробництво компанії збільшилася на 50 відсотків. Співпраця було завершено в 1994 році. Три роки по тому компанія приєдналася до злиття гірничодобувних продуктів і активів під назвою Komatsu Mining Systems.

 

Нове керівництво

Компанія продовжувала свою стратегію розвитку в 1970-х роках, але з 1982 року продажі систематично знижувалися. Тетсуя Катада, що стала президентом в 1989 році, визнала, що причина цього зниження була зосереджена на конкуренції з Caterpillar – ця стратегія, спочатку вигідна Komatsu, через деякий час почала приносити збитки, оскільки світовий попит на будівельну техніку зменшився. Katada представила новий план розвитку, спрямований перш за все на завершення періоду порівняння і конкуренцію з Caterpillar. Він запропонував розширити пропозицію компанії, а також зосередитися на розробці нових технологій і продуктів. Після введення цієї стратегії було зареєстровано 40 відсотків. Збільшення продажів в секторі компанії, не пов’язане з будівельною технікою.

 

Компанія сьогодні

На початку нового століття економічна криза на азіатських ринках зупинив зростання компанії. Однак йому вдалося подолати несприятливі обставини, в основному за рахунок розвитку нових технологій і входження в різні типи ділових партнерств і компаній.

Сьогодні президентом є Масахиро Саканіа, в компанії працюють 33,863 людини, а також фабрики і офіси продажів в США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Англії, Німеччини, Індонезії, Китаї, Таїланді, Індії і на Тайвані. Велика частина доходів припадає на продаж будівельної та шахтної техніки.

 

Рем СпецТехніка – ремонт Комацу

Ремонт двигуна Komatsu і всієї складської техніки – наша спеціалізація.
Наша компанія надає послуги в області ремонту двигунів Komatsu і навантажувачів і транспортних послуг.

Ми запрошуємо

 • Наша компанія надає послуги на найвищому рівні.

Співпраця з нами гарантує задоволення.

Гарантія якості

 • якість

Ми докладаємо всіх зусиль до того, щоб наші послуги були високої якості.

Конкурентоспроможні ціни

 • цінаремонт Manitou

Ми можемо гарантувати вам конкурентну пропозицію за дуже привабливими цінами.

Професійне обслуговування

 • екіпаж

Наша команда складається з професіоналів, які виконують свої обов’язки чесно і пристрасно.

 

Наше обслуговування

Нашою перевагою є висока кваліфікація інженерів, які протягом багатьох років ремонтують навантажувачі та підйомні платформи, швидкий час відгуку і конкурентоспроможні людино-години і ціни на поїздки для наших клієнтів. Ми також пропонуємо заміну запчастин для більшості навантажувачів і підйомних платформ на Українському ринку.

 

Ми надаємо нашим клієнтам:

професіоналізм і доступність,
швидкий час реакції,
конкурентоспроможні ціни і людино-години,
мобільна послуга.

 

Огляд обслуговування

Ми пропонуємо нашим клієнтам періодичні перевірки відповідно до технічної та експлуатаційної документації обраного типу транспортного обладнання та інструкціями Управління технічного огляду.

Ремонт і капітальні ремонти

Середні і капітальні ремонти навантажувачів або складської техніки будуть проходити в наших майстернях. Вартість ремонту залежить від типу візки, типу і обсягу запланованого ремонту.
Загальна партнерство на прохання клієнта буде представляти (після узгодження обсягу робіт) цінова пропозиція на виконання ремонтної послуги, в тому числі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт ремонт двигуна Komatsu

Головка двигуна Komatsu:

набір прокладок двигуна Komatsu,
гідравлічні штовхачі двигуна Komatsu
арматура двигуна Komatsu
напрямні двигуна Komatsu.

Блок двигуна Komatsu:

комплект прокладок і гвинтів двигунів Komatsu,
поршні двигунів Komatsu,
кільця двигунів Komatsu
основний підшипник двигунів Komatsu
колінчаті підшипники двигунів Komatsu.

Аксесуари для двигуна Komatsu:

привід приводу гідроприводу + водяний насос двигуна Komatsu
турбокомпресор двигуна Komatsu
двомасових колесо двигуна Komatsu
Регенерація вприскування двигуна Komatsu.

Ремонт блоку двигуна Komatsu:

ремонт головки двигунів Komatsu
обрізка блоку двигунів Komatsu
шліфування вала двигунів Komatsu
ремонт шатунів двигунів Komatsu
розбирання та збирання двигунів Komatsu.

 

Капітальний ремонт двигуна Komatsu

Ми виконуємо капітальний ремонт двигуна Komatsu, а також ремонт окремих компонентів:

розбирання і промивання під тиском двигуна KomatsuКапитальный ремонт двигателя погрузчика
вирівнювання корпусу двигуна Komatsu
регенерація часу Komatsu (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Komatsu (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Komatsu
регенерація шатунів Komatsu (опори, заміна рукава)
регенерація головок Komatsu (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Komatsu (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Komatsu (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Komatsu
регенерація компресора Komatsu
заміна втулок поршневий головки Komatsu
обмін ущільнення двигунів Komatsu
регенерація турбонагнетателя Komatsu
регенерація радіатора Komatsu
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Komatsu і т. д,
початкова притирання двигуна Komatsu
за бажанням замовника ми можемо провести випробування двигуна Komatsu на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.