Ремонт двигуна GM

Ремонт двигуна GM

Ремонт двигуна GM в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт двигуна GM в Києві і по Україні.

Ми надаємо комплексні послуги з ремонту двигунів GM (General motors) внутрішнього згоряння і регенерації всіх компонентів і деталей двигуна. В рамках капітального ремонту ми можемо регенерувати всі частини двигуна, які необхідно відремонтувати.

Рем СпецТехніка – це професійний сервіс вилочного навантажувача, який також пропонує заміну і установку високоякісних запчастин на вилочні навантажувачі.

Звичайно, наша компанія має всі необхідні дозволи на ремонт, модернізацію і обслуговування наших навантажувачів. Ми можемо похвалитися багаторічним досвідом в області ремонту складської техніки поряд з аксесуарами, включаючи гідравлічні аксесуари, такі як сервомотори, гідравлічні циліндри. Ми також відповідаємо за ремонт (втулку) шарнірних з’єднань і опорних елементів.

Зв’яжіться з нашим інженером мотористом тел: (096) 391-33-45 (вайбер).

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Комплексний ремонт двигуна GM (General motors)

 • Діагностика GM (General motors) ABS

 • Установка нових гальмівних дисків

 • Ремонт електрообладнання навантажувачів

 • Про компанію

 • Послуги Рем СпецТехніки

 • Обсяг робіт ремонт двигуна GM

 • Капітальний ремонт двигуна GM

 

Чому ми

 1. ремонт двигуна GMСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 4. Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область – 24 години,
 • Україна – 72 години з моменту подачі заявки.

 

Комплексний ремонт двигуна GM

Комплексний ремонт двигуна GM (General motors) на бензині і на дизельному паливі

Ми надаємо комплексний ремонт двигуна GM (General motors) внутрішнього згоряння і регенерації всіх компонентів і деталей двигуна. В рамках капітального ремонту ми можемо регенерувати всі частини двигуна, які необхідно відремонтувати.

 

В обсяг ремонтних робіт входять:

– ремонт головки,ремонт мотора погрузчика
– заміна поршнів, кілець,
– ремонт моторних приладдя,
– ремонт поршневих і кривошипних систем,
– діагностика несправностей двигуна з використанням найсучаснішого вимірювального обладнання,
– ремонт двигунів автомобілів всіх марок і всіх типів системи управління двигуном.

 

Основні бренди, які ми підтримуємо:

Ремонт двигуна General motors (GM)
Ремонт двигуна Caterpillar
Ремонт двигуна Cummins
Ремонт двигуна Deutz KHD
Ремонт двигуна Hino
Ремонт двигуна Isuzu
Ремонт двигуна Iveco
Ремонт двигуна John Deere
Ремонт двигуна Komatsu
Ремонт двигуна Kubota
Ремонт двигуна Lombardini
Ремонт двигуна Mazda
Ремонт двигуна Mitsubishi
Ремонт двигуна Nissan
Ремонт двигуна Perkins
Ремонт двигуна Toyota
Ремонт двигуна Yanmar
Ремонт двигуна Volvo
Ремонт двигуна Wola.

 

Діагностика двигунів GM (General motors)

Діагностика – системи упорскуванняремонт Маниту

Конструкція сучасних двигунів – складна конструкція, це поєднання механіки з сучасною електронікою систем управління двигуном і наглядових норм викидів.

Щоб правильно знайти несправність в сучасній системі уприскування, необхідно мати спеціалізовані діагностичні тестери, але найголовніше – знати роботу систем і практичний досвід.

Ми розглядаємо кожен випадок індивідуально в нашій компанії. Перший крок – знайти помилку, а потім визначити причину її створення. Працюючи на основі великих знань і з допомогою спеціалізованих діагностичних тестерів, ми в змозі правильно визначити несправність в кожному автомобілі, з яким ви будете звітувати перед нами.

 

Діагностика GM (General motors) ABS

Якщо індикатор ABS постійно горить у вашому автомобілі, система несправна.

Перед запуском двигуна повинна спалахнути контрольна лампа АБС, після чого вона повинна згаснути через кілька секунд. Якщо індикатор горить постійно або загоряється під час руху, це означає, що система не працює.

Подальше водіння не може бути продовжено, тому що гальмівна система буде працювати так, як якщо б система ABS взагалі не було. Слід пам’ятати, що при екстреному гальмуванні колеса можуть блокуватися і, як наслідок, рульового управління не буде, що неминуче призведе до аварії. Тому вам слід якомога швидше діагностувати несправність. Причин поломки може бути багато. Від перегорів запобіжника до пошкодження блоку управління.

 

Геометрія спецтехніки

Геометрія спецтехніки в нашій компанії виконується на максимально можливому рівні. У нас є новітнє обладнання – комп’ютерний пристрій HUNTER, що дозволяє перевіряти / встановлювати такі параметри, як збіжність (передня вісь, задня вісь), кут нахилу колеса, кут осі ведучого моста, кут нахилу рульового важеля, несоосность, осьової непараллелізм. Грунтуючись на зроблених вимірах, ми можемо багато говорити про історію навантажувача (найчастіше прихованого).

Кожен клієнт отримує роздруківку, яка містить дані, що інформують про вимірювання геометрії, значення виробника і, можливо, значення після настройки.

 

Гальмівні системи

Гальмівна система є однією з найважливіших систем безпеки в транспортному засобі. Ось чому регулярний контроль над усіма його елементами так важливий.

 

Рем СпецТехніка – безпечна і безперебійна робота для вашого складу

Гальмівна система, її ефективність і правильна робота є передумовою для успішної роботи. Без професійного обслуговування в компетентної автомобільної майстерні немає комфорту, викликаного почуттям безпеки за роботою. Тому в Рем СпецТехніка є майстерня, що відрізняються стандартами якості та компетенціями в обслуговуванні гальмівних систем і систем електронного шасі, таких як ABS, ASR, ESP і BAS для всіх марок. Запрошуємо вас відвідати наш сервіс і перевірити систему гальмування в вашому навантажувачі.

 

Це варто знати!!!

Заміна гальмівних колодок – це не видалення старих і вставка нових. Не забудьте очистити ручки й затиски, перевірити гальмівні диски і, якщо необхідно, накинути їх або замінити, перевірте гальмівні шланги. Всі ці заходи є стандартними.

 

Установка нових гальмівних дисків

ремонт XGMAПопулярний, досить простий сервісний ремонт, який є заміною гальмівних дисків, може бути виконаний різними способами, що призводить до наслідків в подальшій експлуатації. У наступному прикладі ми хотіли б представити, як це робиться в Рем СпецТехніка:

• Завжди міняйте гальмівні диски парами. Ми перевіряємо ефективність, форму і розміри гальм.

Першим елементом, яким ми управляємо, є маточина колеса, після ретельного очищення маточини від бруду та корозії ми контролюємо годинний вимірювач, чи не перевищує біт до 0,02 мм. Ми не покриваємо контактні поверхні маточини і диска будь мастилом! Потім ми перевіряємо, чи перевищує гальмування гальмівного диска 0,05 мм. Ми очищаємо все монтажні поверхні хомута і затиску.

Ми очищаємо і ретельно змащуємо місця, де блок монтується в ярмо. Щоб уникнути натягу нитки в ступиці, колісні болти завжди повинні затягуватися динамометричним ключем. Ці дії запобігають передчасному зносу і навіть пошкодження гальмівних дисків.

 

Ремонт електрообладнання навантажувачів

Ми пропонуємо:
– ремонт / відновлення електроустановок, електропроводки, контроль,
– ремонт навантажувачів,
– ремонт стартерів, генераторів,
– установка додаткового електроустаткування,
– ремонт вікна
– ремонт стеклопод’емника
– діагностичні системи управління ABS, AIR-BAG
– діагностичні системи комфорту,
– установка, діагностика авто сигналізації, центральні замки і планшайби,
– незвичайна безпеку,
– діагностика, установка датчиків парковки,
– ремонт опалення, вентиляції, кондиціонування повітря,
– установка буксирних гаків,
– ремонт механізмів склоочисників,
– ремонт систем підігріву, контролерів свічок і т. д.

Ми пропонуємо послуги в області діагностики і ремонту електричних і електронних компонентів, якими оснащений кожен навантажувач. У нас є діагностичні та випробувальні датчики, а також генератори сигналів для швидкого виявлення, локалізації та усунення неполадок.

 

Про компанію

Ми спеціалізуємося на капітальному ремонті і модернізації всіх типів навантажувачів. Перед ремонтом ми надаємо гарантію не менше одного року на замінені запчастини. Ремонт здійснюється з використанням промислових методів, відповідно до застосовної технологією, стандартами PN і EN, умовами прийому та контролю якості.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повністю професійне обслуговування. У нас є висококваліфікований екіпаж. У нас є службові автомобілі з повним обладнанням майстерень.

Ми здійснюємо сервісний ремонт, технічний огляд та обслуговування навантажувачів замовника. Ми можемо обслуговувати і поставляти запасні частини для навантажувачів всіх марок.

Ми виконуємо капітальний ремонт двигунів внутрішнього згоряння і реконструкцію цих двигунів для газопропан, пропану-бутанового газу. Ми здійснюємо ремонт вантажних автомобілів на українських виробництвах.

На заводі працюють висококваліфікований технічний персонал, який гарантує професійне обслуговування в області ідентифікації обладнання, оцінку його технічного стану, підготовку і підготовку технічної та експлуатаційної документації для всіх типів навантажувачів.

 

Послуги Рем СпецТехніки

1. Загальні капітальні ремонти навантажувачів.

Ми спеціалізуємося на капітальному ремонті і модернізації всіх типів навантажувачів. Перед ремонтом ми надаємо гарантію на замінені запчастини один рік. Ремонт здійснюється з використанням промислових методів відповідно до застосовних технологіями, стандартами PN і EN, якісними і нормативними умовами прийняття.

2. Середній, поточний і аварійний ремонт всіх типів навантажувачів.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повністю професійну сервісну підтримку. У нас є висококваліфікована команда. У нас є службові автомобілі з повним обладнанням майстерень.

3. Технічне обслуговування навантажувачів.

Ми здійснюємо сервісний ремонт, технічний огляд та обслуговування навантажувачів замовника. Ми можемо поставляти і встановлювати запасні частини для навантажувачів всіх марок.

4. Реконструкція двигунів внутрішнього згоряння для газових двигунів.

Ми виконуємо капітальний ремонт двигунів внутрішнього згоряння і реконструкцію цих двигунів для пропан-бутанового рідкого газового двигуна.

5. Капітальний ремонт рухомих складських візків і навантажувачів.

Ми маємо багаторічний досвід в області ремонту складської техніки поряд з аксесуарами, включаючи гідравлічне обладнання (циліндри, гідравлічні циліндри, розподільники). Ремонт (втулка) шарнірних з’єднань і опорних елементів машинної конструкції.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт ремонт двигуна GM

Головка двигуна GM:

набір прокладок двигуна GM,
гідравлічні штовхачі двигуна GM
арматура двигуна GM
напрямні двигуна GM.

Блок двигуна GM:

комплект прокладок і гвинтів двигунів GM,
поршні двигунів GM,
кільця двигунів GM
основний підшипник двигунів GM
колінчаті підшипники двигунів GM.

Аксесуари для двигуна GM:

привід приводу гідроприводу + водяний насос двигуна GM
турбокомпресор двигуна GM
двомасових колесо двигуна GM
Регенерація вприскування двигуна GM.

Ремонт блоку двигуна GM:

ремонт головки двигунів GM
обрізка блоку двигунів GM
шліфування вала двигунів GM
ремонт шатунів двигунів GM
розбирання та збирання двигунів GM.

Капітальний ремонт двигуна GM

Ми виконуємо капітальний ремонт двигуна GM, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском двигуна GM
вирівнювання корпусу двигуна GM
Регенерація часу GM (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими GM (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала GM
регенерація шатунів GM (опори, заміна рукава)
регенерація головок GM (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів GM (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса GM (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса GM
регенерація компресора GM
заміна втулок поршневий головки GM
обмін ущільнення двигунів GM
регенерація турбонагнетателя GM
регенерація радіатора GM
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів GM і т. д,
початкова притирання двигуна GM
за бажанням замовника ми можемо провести випробування двигуна GM на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання:
Служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.