Ремонт двигуна Детройт

Ремонт двигуна Детройт

Ремонт двигуна Детройт в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт двигуна Детройт в Києві і по Україні.

Рем СпецТехніка займається комплексним ремонтом промислових двигунів від демонтажу до запуску двигуна в машині. Відновлення дизельних двигунів Детройта — наша спеціальність. Доказом нашого якості є двигуни, відремонтовані нашою компанією, які успішно працюють на складській техніці, гірських машинах і, отже, в екстремальних умовах роботи.

Наші фахівці будут раді допомогти вам і розповісті, в чому полягає ремонт двигуна Детройт, и відповісті на інші питання, скоріставшісь формою для запису або ж зателефонувавші за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Ремонт двигуна Детройта

 • Нашу пропозицію

 • Ремонт і регенерація

 • Компанія Детройт

 • Про компанію

 • Ми пропонуємо послуги в області

 • Обсяг робіт ремонт двигуна Детройт

 • Капітальний ремонт двигуна Детройт

 

Чому ми

 • ремонт двигуна ДетройтСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

 

Ремонт двигуна Детройт

Двигуни Детройт виробляються Detroit Diesel Corporation, яка протягом багатьох років спеціалізується на виробництві середніх і важких двигунів в дизельних технологіях, які дуже часто використовуються в складській техніці і транспорті.

Вони виробляються в технології Power Back, завдяки чому вони досягають максимальної швидкості при мінімальному згорянні палива. Це також так само популярно, як двигуни Deutz серії Detroit S60, який складається з 6 циліндрів в ряд, які використовуються в основному в морській промисловості.

Найчастіше ці двигуни використовуються в легкових автомобілях і вантажівках. Дуже часто вони встановлюються на автобусах таких марок, як Setra або Mercedes.

 

Наша пропозиція

Основні послуги компанії «Рем СпецТехніка» включають:
— ремонт двигуна Детройт,
— оригінальні деталі та запасні частини (імпорт або збірка),
— ремонт з використанням оригінальних запасних частин,
— модернізація двигуна,
— огляди і оцінка технічного стану.

 

Ремонт і регенерація

тойота погрузчик ремонт двигателяВідновлені нами двигуни спочатку демонтуються, промиваються ультразвуком, перевіряються, а потім ремонтуються з належною увагою. Пристрої, які ми використовуємо для регенерації двигуна, мають найвищу світову якість, від надійних виробників, таких як, наприклад, Sunnen.

Крім того, у нас є добре скоординована і досвідчена команда фахівців, завдяки якій ми також можемо запропонувати мобільну послугу для великих двигунів, що працюють, наприклад, в якості генераторів.

Ми дотримуємося принципу «Краще співвідношення ціни і якості є ключем до успіху», тому, вибираючи нашу компанію, ви вибираєте партнера, який забезпечить кращу якість за відносно низькою ціною. Запрошуємо до співробітництва.

 

Компанія Детройт

мотор КуботаDetroit Diesel Corporation — це компанія, заснована в 1937 році, спеціалізується на виробництві середніх і важких дизельних двигунів, призначених для транспортних засобів і промислового застосування.

Компанія ділиться на дві частини. Власником підрозділу, що спеціалізується на позашляхових двигунах, є Rolls-Royce Power Systems AG, а частини, що випускають двигуни на шосе — Daimler AG.

Детройт S60 є ключовим продуктом Detroit Diesel, пропонованим в Європі в марці MTU DD.

Дизельні двигуни Detroit використовуються в багатьох моделях легкових і вантажних автомобілів, а також автобусах (серед іншого: Mercedes, Setra, Freightliner).

Ми також пропонуємо послуги для приводних агрегатів виробництва Detroit Diesel Corporation. Ремонтна мастерська є гарантією найвищої якості, наявності оригінальності деталі і гарантії на замінені запчастини.

 

Опис діяльності

Ми спеціалізуємося на премонте, консультаціях та ремонті навантажувачіві двигунів спецтехніки. Ми пропонуємо вам ремотни — всієї складської техніки і моторів.

 

Про компанію

ремонт МанитуМи присутні на ринку з 2008 року і постійно розвиваємося. Ми спеціалізуємося на ремонті, консультаціях та ремонті навантажувачів. Ми пропонуємо вам ремонти — всієї складської техніки.

Ми пропонуємо послуги на найвищому рівні, ґрунтуючись на нашому досвіді обробки транспортних машин.

Ми пропонуємо різні форми обслуговування, адаптовані до потреб клієнтів, включаючи спеціальний ремонт, періодичні перевірки, капітальний ремонт, обслуговування на основі договору на обслуговування. В даний час ми обслуговуємо кілька сотень вантажівок як в невеликих компаніях, так і в великих міжнародних корпораціях. У нас є майстерня в центрі України Києві.

Досвідчені мобільні співробітники нашого сервісу надають клієнтам повний комплекс послуг. Кожен співробітник служби має належним чином обладнаний службовий автомобіль для надання максимально широкого спектра послуг в приміщеннях замовника. У нашій пропозиції є обладнання для навантажувачів, тягових батарей, підйомників — робочих платформ, навантажувачів, складських стелажів і коліщаток.

Бренди такі як: Cesab, Max Holland, Hyster, Toyota, Linde, BT, Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, Wagner, Rotherm Mechanical Systems.

 

Продукти та послуги: нові та вживані вантажівки

Ми ремонтуємо нові та вживані навантажувачі. Наша пропозиція включає в себе, серед іншого, ремонт дизельні, газові та електричні навантажувачі таких виробників, як: Cesab, Max Holland, Hyster, Toyota, Jungheinrich, Linde і інші.

Кожен навантажувач, який залишає нашу компанію, піддається всебічному технічному огляду. В результаті машини готові до використання в компаніях наших клієнтів відразу після ремонту. Крім того, ми надаємо гарантію на всі замінені запчастини.

 

Сервіс Рем СпецТехніка

Ми ремонтуємо електричні, бензинові та газові вантажівки наступних марок:
BT, Hyster, Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, Wagner і інші.

У нас є можливості для проведення капітальних ремонтів в наших майстернях, включаючи ремонт двигунів, редуктори, підвіски, забарвлення і т. д.

 • Ми також надаємо послуги замовника на місці.
 • Ми виробляємо збірку обладнання.
 • Ми спеціалізуємося на ремонті електроніки, випрямлячів, приводних приводів.
 • Ми надаємо комплексні послуги, засновані на контрактах на обслуговування.
 • Ми проводимо періодичні перевірки.
 • Ми маємо повноваження «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду» на технічне обслуговування навантажувачів.

 

Ремонт, обслуговування і запчастини для навантажувачів

Ми обслуговуємо, зокрема такі бренди, як: Linde, Toyota, Jungheinrich — Рем СпецТехніка виконує, зокрема технічні огляди, перевірки технічного обслуговування, ремонту, капітального ремонту. Як фахівці в нашій галузі, ми пропонуємо послуги вилочного навантажувача, заміну деталей і всю допомогу.

Ми надаємо послуги в тому місці, де використовується візок, якщо це неможливо, ми надаємо транспорт в майстерню в нашій компанії.

 

Ми пропонуємо послуги в області:

 • загальні капітальні ремонти навантажувачів,ремонт передач погрузчиков
 • загальні капітальні ремонти спалювання і електродвигунів,
 • герметизація шестерень і двигунів,
 • інспекції та ремонт гальмівних і приводних систем,
 • перевірка стиснення двигуна внутрішнього згоряння,
 • щогловий ремонт,
 • ремонт газових установок,
 • збір спеціального обладнання,
 • лакування,
 • діагностика несправностей системи управління,
 • відновлення міцних еластичних шин,
 • збірку і демонтаж шин на спеціалізованому пресі,
 • обслуговування гідравлічних шлангів (монтаж на місці в компанії).

Пані та панове, ми пропонуємо укласти сервісні контракти як вигідну і зручну форму для наших послуг.

Наші фахівці з технічного обслуговування уповноважені перевіряти і готувати навантажувачі, необхідні «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

 

Аксесуари для складської техніки

Якщо ви зацікавлені в ремонті для навантажувачів, ми хотіли б представити нижче деякі з доступних в нашому асортименті.

 

До них відносяться ремонти:

бічні зрушення — ми пропонуємо ремонт цього обладнання в призупиненої або інтегрованої версії. Він має ширину для використання у всіх типах вантажівок. Завдяки слайдів навантаження може бути легко переміщена в сторону — це впливає на правильне позиціонування навантаження (споживання і завантаження візки обмежені);

захвати — в цій категорії продуктів ви можете розрізняти різне обладнання у багатьох відношеннях. Через те, як ми працюємо, ми рекомендуємо поворот, перекидання або захоплення вежі.

Вилочні позиціонери — в залежності від обраної моделі ви можете придбати позиціонери різної ширини і розмірів, іншу версію механізму бічній перестановки (незалежну або інтегровану) або інший діапазон позиціонування (також перевищує ширину візка).

Наш асортимент послуг для навантажувачів, складської техніки дуже широкий, тому ми запрошуємо вас зв’язатися з нами по електронній пошті, телефону або безпосередньо в нашій штаб-квартирі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт ремонт двигуна Детройт

Головка двигуна Детройт:

набір прокладок двигуна Детройт,
гідравлічні штовхачі двигуна Детройт
арматура двигуна Детройт
напрямні двигуна Детройт.

Блок двигуна Детройт:

комплект прокладок і гвинтів двигунів Детройт,
поршні двигунів Детройт,
кільця двигунів Детройт
основний підшипник двигунів Детройт
колінчаті підшипники двигунів Детройт.

Аксесуари для двигуна Детройт:

привід приводу гідроприводу + водяний насос двигуна Детройт
турбокомпресор двигуна Детройт
двомасових колесо двигуна Детройт
Регенерація вприскування двигуна Детройт.

Ремонт блоку двигуна Детройт:

ремонт головки двигунів Детройт
обрізка блоку двигунів Детройт
шліфування вала двигунів Детройт
ремонт шатунів двигунів Детройт
розбирання та збирання двигунів Детройт.

Капітальний ремонт двигуна Детройт

Ми виконуємо капітальний ремонт двигуна Детройт, а також ремонт окремих компонентів:

розбирання і промивання під тиском двигуна ДетройтКапитальный ремонт двигателя погрузчика
вирівнювання корпусу двигуна Детройт
Регенерація часу Детройт (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Детройт (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Детройт
регенерація шатунів Детройт (опори, заміна рукава)
регенерація головок Детройт (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Детройт (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Детройт (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Детройт
регенерація компресора Детройт
заміна втулок поршневий головки Детройт
обмін ущільнення двигунів Детройт
регенерація турбонагнетателя Детройт
регенерація радіатора Детройт
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Детройт і т. д,
початкова притирання двигуна Детройт
за бажанням замовника ми можемо провести випробування двигуна Детройт на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання:
Служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

Ремонт двигуна Детройт обновлено: 25 августа, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.