Ремонт двигуна Carrier

Ремонт двигуна Carrier

Ремонт двигуна Carrier в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт двигуна Carrier в Києві і по Україні.

Двигуни CARRIER — обслуговування, ремонт, капітальний ремонт. Ремонт всіх двигунів внутрішнього згоряння з агрегатів згоряння.

Всі ремонтні роботи покриваються 12-місячної гарантією на замінені запчастини.
Ми є професійним сервісом складської техніки, який надає професійні послуги, пов’язані з ремонтом техніки на складі. Дуже велика перевага нашої компанії — широкий діапазон, включаючи, серед іншого, ремонт двигунів, заміну часу і інших важливих компонентів.

Зв’яжіться з нашим інженером мотористом тел: (096) 391-33-45 (вайбер).

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Опис ремонт двигуна Carrier

 • Ремонт двигуна Carrier

 • Про компанію

 • Ремонт навантажувачів

 • Перевірена майстерня в Києві!

 • Обсяг робіт ремонт двигуна Carrier

 • Капітальний ремонт двигуна Carrier

 

Чому ми

 • ремонт двигуна CarrierСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

 

Опис ремонта двигуна Carrier

Двигуни CARRIER — обслуговування, ремонт, капітальний ремонт. Ремонт всіх двигунів внутрішнього згоряння з агрегатів згоряння.

Всі ремонтні роботи покриваються 12-місячної гарантією на замінені запчастини.

Ми пропонуємо заміну компонентів двигуна Carrier і агрегатів: водяні насоси, масляні насоси, нагнітальні насоси і деталі для них, паливні насоси (механічні та електричні), свічки, наполегливі кільця, вали, шатуни, з’єднувальні муфти, штовхачі і штовхачі, клапани (всмоктувальні і витяжні)), поршні і поршневі штифти, кільця, прокладки, основні втулки і шатуни. Ми також змінюємо аксесуари для обладнання CARRIER, а саме: стартери, генератори змінного струму, вогнегасники котушки, ремені, фільтри.

 

Ремонт двигуна Carrier

На нашому заводі працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці, які займаються різними послугами. Основним елементом нашої пропозиції є професійний ремонт двигуна Carrier всі наші досвідчені фахівці займаються різними типами двигунів, які встановлюються в спецтехниці та складської техніки. Ми забезпечуємо високоефективний ремонт двигунів з бензиновим, дизельним двигуном і зрідженим газом.

Кваліфікований персонал — це лише один з елементів, які складають ефективний ремонт двигуна. Інший — сучасні технічні засоби, завдяки яким співробітники точно діагностують причину відмови.

Часто проблеми з двигуном викликані дуже незначними помилками, які, однак, важко знайти. На щастя, завдяки нашому обладнанню всі завдання такого типу виконуються дуже точно.

Ми професійно підходимо до кожного ремонту. Ми прекрасно відновлюємо, ремонтуємо і замінюємо пошкоджені компоненти. Після ремонту двигун буде працювати надійно протягом тривалого часу, і транспортний засіб буде характеризуватися динамікою і безвідмовною роботою.

Варто також відзначити, що всі послуги, пов’язані з ремонтом двигунів в автотранспортних засобах, виконуються точно, за короткий час, а вартість таких послуг не є надмірною.

Ми є підприємством, яке надає професійні послуги в області механіки складської техніки і ремонтам і діагностики двигунів спецтехніки. Дуже важливим моментом нашої пропозиції є сервіс, що включає ремонт двигуна. Наші досвідчені і кваліфіковані фахівці володіють відповідними навичками та знаннями, завдяки яким вони можуть впоратися з більш-менш складним ремонтом. Ми використовуємо сучасні інструменти та обладнання і маємо в своєму розпорядженні кращими оригінальними запасними частинами або більш дешевими альтернативними деталями, які також характеризуються високою якістю. Це означає, що ми можемо запропонувати ефективні, швидкі і дешеві послуги в галузі ремонту двигунів різних марок і моделей транспортних засобів.

Ознайомтеся з нашою пропозицією!

 

Про компанію

ремонт МицубисиНаша компанія надає послуги в області механіки складської техніки. Ми маємо справу з різними типами, брендами і моделями навантажувачів, складської техніки. Пропозиція в основному включає в себе послуги, характерні для загальної механіки транспортних засобів. Наші фахівці проводять ряд обмінів, ремонтів та діагностичних заходів. На додаток до стандартних несправностей усуваються великі і більш складні збої.

Крім ремонту, наша компанія пропонує професійну діагностику технічного стану навантажувачів.

Завдяки сучасним пристроям ви можете швидко виявити навіть дуже дрібні дефекти і відповідно реагувати в потрібний час. Це дозволить уникнути великих і більш дорогих збоїв.

Ми також надаємо послуги в області обслуговування та діагностики транспортних засобів. Ми міняємо рідини і різні витратні матеріали в вилкових навантажувачах. Завдяки регулярному обслуговуванню нашій майстерні, ваша техніка буде вести себе надійно і без проблем в роботі.

Регулярний обмін рідин і деталей дозволяє уникнути різних серйозних збоїв.

Пропозиція нашої ремонтної майстерні адресовано як окремим клієнтам, так і транспортним компаніям, а також компаніям, що пропонують свої службові машини. Кожен клієнт може розраховувати на професійні консультації, ефективний сервіс і доступні ціни.

Ми ласкаво запрошуємо вас на наш ремсервіс, розташований в Києві. Наш сервіс розташований безпосередньо в Дарницькому районі.

Ваш хороший моторист- це ми!

 

Ремонт навантажувачів

ремонт МанитуМи вітаємо власників всіх марок навантажувачів. У нас є багаторічний досвід ремонту різних навантажувачів: німецьких, французьких, італійських, китайських, японських і інші.

Ми є професійним сервісом складської техніки, який надає професійні послуги, пов’язані з ремонтом техніки на складі. Дуже велика перевага нашої компанії — широкий діапазон, включаючи, серед іншого, ремонт двигунів, заміну часу і інших важливих компонентів. Крім того, ми пропонуємо заміну муфти, а також стандартні послуги, які повинні виконуватися регулярно, щоб забезпечити ефективну і надійну роботу навантажувача протягом тривалого часу.

Штаб-квартира нашої компанії — Київ, і саме для наших клієнтів наші пропозиції направлено зі столиці та її околиць. Зрозуміло, до нас можуть звернутися і інші зацікавлені клієнти з усієї України. Ми ставимося до всіх серйозно і професійно. Послуги надаються окремим клієнтам і компаніям.

Варто відзначити, що крім типового ремонту двигуна ми пропонуємо ряд інших послуг, таких як вулканізація, кондиціювання повітря, геометрія підвіски, заміна зчеплення і т. д. Всі замовлення виконуються висококваліфікованим персоналом, який підтримує сучасні технічні засоби ми маємо в нашій майстерні.

 

Перевірена майстерня в Києві!

Ми піклуємося про повну задоволеності клієнтів. Всі завдання виконуються за короткий час, але все ж дуже точно. Ціни на наші послуги не є надмірними, тому ви повинні використовувати нашу допомогу, коли виникне така необхідність.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання:
Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт ремонт двигуна Carrier

Головка двигуна Carrier:

набір прокладок двигуна Carrier,
гідравлічні штовхачі двигуна Carrier
арматура двигуна Carrier
напрямні двигуна Carrier.

Блок двигуна Carrier:

комплект прокладок і гвинтів двигунів Carrier,
поршні двигунів Carrier,
кільця двигунів Carrier
основний підшипник двигунів Carrier
колінчаті підшипники двигунів Carrier.

Аксесуари для двигуна Carrier:

привід приводу гідроприводу + водяний насос двигуна Carrier
турбокомпресор двигуна Carrier
двомасових колесо двигуна Carrier
Регенерація вприскування двигуна Carrier.

Ремонт блоку двигуна Carrier:

ремонт головки двигунів Carrier
обрізка блоку двигунів Carrier
шліфування вала двигунів Carrier
ремонт шатунів двигунів Carrier
розбирання та збирання двигунів Carrier.

 

Капітальний ремонт двигуна Carrier

Ми виконуємо капітальний ремонт двигуна Carrier, а також ремонт окремих компонентів:

розбирання і промивання під тиском двигуна CarrierКапитальный ремонт двигателя погрузчика
вирівнювання корпусу двигуна Carrier
Регенерація часу Carrier (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Carrier (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Carrier
регенерація шатунів Carrier (опори, заміна рукава)
регенерація головок Carrier (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Carrier (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Carrier (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Carrier
регенерація компресора Carrier
заміна втулок поршневий головки Carrier
обмін ущільнення двигунів Carrier
регенерація турбонагнетателя Carrier
регенерація радіатора Carrier
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Carrier і т. д,
початкова притирання двигуна Carrier
за бажанням замовника ми можемо провести випробування двигуна Carrier на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті двигуна, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

Ремонт двигуна Carrier обновлено: 21 августа, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.