Ремонт двигуна в Києві, виїзд по Україні

Ремонт двигуна спецтехніки в Києві, можливий виїзд по Україні

Ремонт двигуна спецтехніки як Ви самі прекрасно розумієте, тому так і називається, що включає в себе повний ремонт двигуна або окремих його значущих вузлів. Тому, без сумніву, цю складну і відповідальну операцію варто довіряти лише перевіреним організаціям.

Наш салон користується гарною репутацією серед постійних клієнтів. Вартість ремонту двигуна ми не завищуємо, тому розцінки у нас найдоступніші. Ремонт бензинового або дизельного двигуна, або ж гібрида, для нас це не має абсолютно ніякого значення. У будь-якому випадку позитивний результат ми гарантуємо.
Спеціалізоване універсальне обладнання. Профільні фахівці. Оперативність та індивідуальний підхід. Це далеко не весь перелік наших переваг.

На ремонт двигуна в Києві ціни коливаються в залежності від складності робіт. Поточний або капітальний ремонт. І в тому і в іншому випадку без високоточної комп’ютерної діагностики не обійтися. Завдяки їй, можливо найбільш оперативно визначити складність несправностей і приступити безпосередньо до ремонту. Весь процес досить трудомісткий і вимагає максимальної концентрації і знань від робітника.

Зателефонуйте за телефоном (096) 391-33-45 і ми обслужимо автомобілі з будь-яким типом двигуна (дизельним, бензиновим, гібридним), незалежно від складності несправності.

 

Зміст:

 • Ремонт двигуна навантажувача

 • Основні причини довірити ремонт моторів навантажувачів

 • Конкурентна вартість послуг «Рем СпецТехніка»

 • Капітальний ремонт двигуна навантажувачів здійснюється шляхом виконання наступних маніпуляцій

 

Ремонт двигуна навантажувача

ремонт двигуна автомобіляСерцем будь-якого навантажувача є двигун. Його справність безпосередньо впливає на якість експлуатації технічного засобу. Щоб навантажувач працював довго і надійно, важливо своєчасно проводити профілактичні роботи, техобслуговування, поточний і капітальний ремонт двигуна. Довіряти таку відповідальну роботу важливо професіоналам.

Компанія ТОВ «Рем СпецТехніка» — пропонує послуги по ремонту моторів навантажувачів будь-якої складності. Ми знаємо, що якісний сервіс значно подовжить термін експлуатації вашого технічного засобу, допоможе заощадити кошти, які довелося б витратити на покупку нової спецтехніки в разі виходу мотора з ладу.

 

Основні причини довірити ремонт моторів навантажувачів нам:

 • в своїй роботі ми використовуємо тільки сучасне високотехнологічне обладнання;
 • ремонт силових агрегатів навантажувачів виконують досвідчені висококвдвигуналіфіковані фахівці. Ними накопичений багатий досвід у вирішенні як стандартних, так і неординарних завдань;
 • ми маємо можливість виконати ремонт навантажувача недорого і в найкоротші терміни, так як вирішити задачу швидко і без простою допоможе наявність запчастин на складі та їх оперативна доставка;
 • ми здійснимо підбір і комплектацію необхідними оригінальними запчастинами;
  ремонт мотора і ТНВД супроводжується повним контролем якості, заміною всіх зношених механізмів, вузлів і агрегатів;
 • після ремонту проводиться завершальна діагностика і вихідний контроль агрегатів навантажувачів;

 

Конкурентна вартість послуг ТОВ «Рем СпецТехніка»

Перш ніж почати ремонт силових агрегатів навантажувачів, необхідно провести ретельну діагностику. Це дозволяє виявити неполадки і оцінити стан мотора.

Часто в разі сильних пошкоджень і зносу капітальний ремонт економічно недоцільний. Наші фахівці складуть кошторис робіт і визначать, який варіант буде оптимальним — заміна мотора або його капітальний ремонт. При необхідності ми підберемо і встановимо новий мотор на спецтехніку.

 

Капітальний ремонт двигуна навантажувачів здійснюється шляхом виконання наступних маніпуляцій:

 • заміна деяких деталей, таких як: поршні, пружини, корпусу клапанів;
 • розточування і шліфування циліндрів;
 • ремонт паливної та масляної систем (в т.ч. регулювання і ремонт ТНВД і форсунок);
 • шліфування шийок валів;
 • заміна ДВС.
 • установка мотора на навантажувач;
 • ретельне регулювання систем агрегату і ін.

 

Завдяки бездоганній якості сервісу (в т. ч. і ремонту моторів навантажувачів), великого переліку послуг, що надаються, солідному досвіду і прозорих умов співпраці, в нашій особі клієнти знаходять надійного партнера.

 

Зателефонуйте за телефоном (096) 391-33-45 і ми обслужимо автомобілі з будь-яким типом двигуна (дизельним, бензиновим, гібридним), незалежно від складності несправності.

Ремонт двигуна в Києві, виїзд по Україні обновлено: 16 августа, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.