Ремонт Дэу в Києві

Ремонт Дэу в Києві

В Рем СпецТехніка робимо ремонт Дэу (DOOSAN Daewoo) складської техніки, навантажувачів в Києві і по Україні виїзними бригадами.

Наша компанія рада запропонувати своїм клієнтам професійне сервісне обслуговування і ремонт навантажувачів та спецтехніки провідних світових брендів. Замовляючи ремонт навантажувачів і складської техніки у нас, Ви можете бути впевнені, що фахівці компанії «Рем СпецТехніка», які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, проведуть його на вищому рівні і в найкоротші терміни. Для нас головне – це довіра з боку наших замовників, якого ми успішно досягаємо, використовуючи особистий підхід до кожного клієнта, застосовуючи на практиці сучасні технології по ремонту та сервісному обслуговуванню.

Зміст:

  • Ремонт Дэу навантажувачів

  • Вилкові навантажувачі Дэу

  • Огляд навантажувачів Дэу

  • Спектр послуг

 

Ремонт Дэу навантажувачів

ремонт ДэуМи завжди раді кожному клієнту кто звернувся до нас і сподіваємося на довгострокове співробітництво.

Ремонт навантажувачів, а також їх обслуговування досить трудомістка робота, яка не потребує професійної підготовки і великої уваги до багатьох деталей. Наші фахівці завдяки великому досвіду роботи проведуть будь-який ремонт навантажувачів, швидко і якісно усунуть всі несправності.

Поточний і капітальний ремонт спецтехніки, техогляд на навантажувач, ремонт двигуна навантажувача Дэу, сервіс навантажувачів проводиться за допомогою сучасної техніки.

Висококваліфікований ремонт електронавантажувачів і сервісне обслуговування навантажувачів – одні з наших головних переваг.

Наші фахівці мають великий досвід в обслуговуванні і ремонті спецтехніки світових виробників, ремонт вилочних навантажувачів і гідравлічних візків, діагностика, відновлення, ремонт двигуна навантажувача, паливної апаратури, технічне обслуговування, фарбування, а також інші роботи ви можете провести в нашому сервісі. Велика база запчастин дозволяє виконати ремонт дизельних навантажувачів різних виробників.

Своєчасне сервісне обслуговування навантажувачів дозволить продовжити термін його служби і запобіжить додаткові витрати. Техобслуговування навантажувачів – головна складова тривалої і безвідмовної роботи машини. Ми легко проведемо ремонт навантажувача з Київа і облаті та інших міст України.

 

Остались запитання телефонуйте по телефону: (096) 391-33-45, або замовляйте безкоштовний зворотній дзвінок.

Вилкові навантажувачі Дэу

Навантажувач вилковий Дэу займає одне з провідних місць на світовому ринку, а в Україні корейські вилкові навантажувачі успішно продаються з 1996 року. Навантажувачі Дэу розраховані на тризмінний режим роботи, серед переваг слід виділити зручність в експлуатації, інтелектуальне управління, стійкість до агресивного середовища і безпеку роботи на великій висоті.

Вилочний навантажувач Дэу володіє великою вантажопідйомністю, купити вилкові навантажувачі Дэу для роботи на відкритому майданчику або у закритому приміщенні — це правильне рішення. Вирішивши придбати корейські вилкові навантажувачі, ви отримаєте якісну техніку, яка буде відмінно працювати протягом тривалого часу.

 

У нас Ви зможете скористатися спеціалізованими послугами з ремонту Дэу та сервісного обслуговування!

 

Огляд навантажувачів Дэу

Навантажувачі Дэу вже давно заслужили гарну репутацію на українському ринку. Найбільш затребуваними є моделі, оснащені двигунами внутрішнього згоряння, які відносяться до серії D/G15-18S з вантажопідйомністю від 1,5 до 1,75 тонн.

Дані навантажувачі використовуються для переміщення вантажів у різних умовах (вагони, закриті і відкриті складські приміщення, контейнери, фури, виробничі цехи). На навантажувачі G15S встановлюється двигун Nissan об’ємом 2 літра. Навантажувачі даної моделі відповідають всім санітарним та екологічним стандартам і можуть використовуватися в харчовій промисловості.

ремонт DaewooНавантажувачі D15S обладнано дизельним двигуном DC24 (Дэу), робочий об’єм яких 2,4 літра. Для швидкого запуску холодного двигуна на даному механізмі передбачена система заведення від запалювальної свічки.

Гальма навантажувача doosan Дэу обладнані підсилювачем, що дозволяє оператору натискати на педаль гальма з меншим зусиллям.

Навантажувачі серії G25S вантажопідйомністю від 2 до 3 тонн та обладнуються двигунами HERCULES (США). Об’єм двигуна складає 2,7 л при потужності 48,5 л. с. Заміну масла в двигуні рекомендується проводити через 500 мотогодин, що є його безперечною перевагою, так як в подібних машинах масло змінюється через 250 мотогодин.

Дискові гальма фронтальних навантажувачів Дэу обладнані системою масляного охолоджування. Гарантійний термін роботи таких гальм становить 10 000 годин. Але, як вважають фахівці, капітальний ремонт гальм з масляним охолодженням потрібно провести через 15 000 – 20 000 годин. Тоді як на навантажувачах інших моделей капремонт гальм проводиться при напрацюванні 1000 -1500 годин. Експлуатувати навантажувачі Дэу можна в тризмінному режимі або 24 години в добу.

 

Спектр послуг Рем СпецТехніка

Ви можете в будь-який час звернутися за допомогою до наших фахівців, які надають максимально широкий спектр послуг, а саме:

Кап ремонт мотораремонт навантажувачів Дэу;
ремонт кпп навантажувачів Дэу;
сервісне обслуговування навантажувачів Дэу;
технічне обслуговування навантажувачів Дэу;
діагностика навантажувачів Дэу;
ремонт електронавантажувачів Дэу;
ремонт дизельних навантажувачів Дэу;
ремонт двигунів навантажувачів Дэу;
ремонт тнвд навантажувачів Дэу;
заміна масла в навантажувачі Дэу;
ремонт гідравлічних візків Дэу;
ремонт рохля;
ремонт циліндра підйому стріли Дэу;
заміна рвт (рукави високого тиску) Дэу;
розточка колінчастого вала Дэу;
гільзовка блоку циліндрів Дэу;
регулювання клапанів навантажувачів Дэу;
розточування блоку циліндрів Дэу;
заміна форсунок Дэу;
виготовлення рвт Дэу;
шліфування гбц Дэу;
заміна радіатора Дэу;
ремонт редуктора Дэу;
ремонт ГБЦ (головки блоку циліндрів) Дэу;
ремонт карбюратора Дэу;
ремонт стартера Дэу;
ремонт маховика Дэу;
розточка валів Дэу;
заміна масла в коробці навантажувача Дэу;
шиномонтаж навантажувачів Дэу;
відновлення навантажувачів Дэу;
ремонт гідравліки навантажувачів Дэу;
ремонт акпп навантажувачів Дэу;
і багато іншого.

 

Остались запитання телефонуйте по телефону: (096) 391-33-45, або замовляйте безкоштовний зворотній дзвінок.

 

 

Ремонт Дэу в Києві обновлено: 16 сентября, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.