Ремонт Daewoo DOOSAN в Києві і по Україні

Ремонт Daewoo DOOSAN в Києві і по Україні

Ремонт Daewoo DOOSAN в Києві і по Україні сервісними бригадами компанії Рем СпецТехніка. Ми, по праву, пишаємося нашим сервісом і ремонтним цехом. У нас працюють найкращі фахівці, які пройшли необхідне навчання та стажування в дистриб’юторському центрі. Ми використовуємо найсучасніше діагностичне і ремонтне обладнання.

 

Зміст:

 • Неповний перелік послуг нашого сервісу

 • Перелік виконуваних робіт

 • Сервісні виїзні бригади

 

Ось неповний перелік послуг нашого сервісу:

ремонт Daewoo DOOSANДіагностика всіх видів навантажувачів в Києві: електричних, дизельних, бензинових, газових, гібридних. Це техніка таких марок як Doosan, JAC, YALE, Komatsu, Toyota, Nissan, Maximal, Hangcha (HC), Sunward, Shantui, Caterpillar, XCMG, SDLG, Rocla, Lu Gong, Mitsubishi, XGMA, Hyundai, Linde, BobCat, Сase , TCM, STILL, BOSS, Clark і безліч інших виробників.

Ремонт навантажувачів, електронавантажувачів, автонавантажувачів, ричтраков, штабелерів, авто-кар, гідравлічних візків та іншої підйомної техніки.

Ремонт і постачання запчастин гідравлічної частини на крани-маніпулятори, евакуатори і іншу висотну техніку ви також можете зробити ремонт у нас.

Ремонт техніки на електрохід: з двигунами на постійному струмі і на змінному струмі, імпульсна і контакторная схема.

Діагностика технічного стану і максимальної залишкової електричної ємності тягових акумуляторних батарей з видачею висновку про придатність до експлуатації, а також відновлення їх втраченої ємності тягових батарей до рівня не нижче 80%.

Монтаж / демонтаж шин, як пневматичних, так і супереластик (гусматік). Всі шини на техніку, будь-якого розміру, ви також можете купити в нашому магазині.
Діагностика і ремонт дизельної апаратури. Ремонт і настройка паливного насоса високого тиску (ТНВД).

Поточний і капітальний ремонт двигунів Daewoo-Doosan, Nissan H15, H20, H25, K15, K20, K25; Toyota 4Y, 5K, 1DZ, 2DZ, Mitsubishi: Komatsu (Yanmar) 4D92E, 4D94E, 4D94LE, 4D98LE, TCM, TFN, Linde ремонт погрузчков2.jpg (Volksvagen), JAC, Heli, Hangha, Yale (Mazda) , Sumitomo, Shinko, Hyster, Clark, CATerpilar, Locust, Sanward, Case, Bobcat, Kubota, Cummins, Deutz, Manitou, Haulotte, Combilift. Найшвидша доставка запчастин на спецтехніку з Японії і Європи!

Ремонт гідророзподільників, гідроциліндрів, гідравлічних насосів. Виготовлення та ремонт рукавів високого тиску (РВД), фітингів і виробництво будь-яких сальників і манжет на гідравліку будь-якого навантажувача за зразком або розмірами. У нас завжди є гідравлічне масло і фільтра на Вашу техніку.

Послуги з установки газобалонного устаткування на навантажувачі всіх марок з карбюраторними і інжекторними бензиновими двигунами. А також їх ремонт та обслуговування газової апаратури. Також у нас можна купити кріплення для газові балони, газові балони ємністю 27л. і 40 л.

Швидке реагування на отриману заявку.

 

«Рем СпецТехніка» виробляє на професійному рівні діагностику, обслуговування, капітальний ремонт і постачання запчастин для екскаваторів і навантажувачів виробництва DOOSAN DAEWOO всіх моделей і модифікацій:

 1. Фронтальні навантажувачі серії Mega (Мега): Mega160, Mega200, Mega250, Mega300, Mega400, Mega500;
 2. Фронтальні навантажувачі серії DL: DL300, DL420;
 3. а так же фронтальні навантажувачі ремонт Daewoo DOOSAN 3-й серії.

Штат співробітників, які виробляють діагностику і ремонт техніки, складається тільки із співробітників, які пройшли навчання на заводі виробника і мають найбільший досвід в Росії по ремонту та діагностиці складської техніки DOOSAN DAEWOO

 

Перелік виконуваних робіт:

 • Діагностика та ремонт гідросистем;
 • Діагностика та капітальний ремонт гідронасосів, гідромоторів і гідроциліндрів, з подальшою перевіркою і налаштуванням на гідравлічному стенді. У разі не доцільності ремонту ми можемо вам поставити оригінальні і не оригінальні гідронасоси і гідромотори, вироблені в Південній Кореї, для екскаваторів DOOSAN DAEWOO за дуже привабливими цінами;
 • Діагностика і ремонт електричних систем;
 • Ремонт ходової частини;
 • Технічне обслуговування, діагностика, дрібний і середній ремонт, демонтаж агрегатів для подальшого капітального ремонту в сервісному центрі з подальшим монтажем за місцем знаходження вашої техніки;
 • Виготовлення та заміна РВД;
 • Капітальний ремонт двигунів;
 • Ремонт паливних систем;
 • Заміна елементів стріл;
 • Ремонт ГМП, редукторів, мостів;
 • Заміна поворотних кіл;
 • Монтаж додаткових гидроліній і встановлення додаткового обладнання (гідромолоти, грейфери, трамбування, харвестори, фрези та ін.);
 • Установка підігрівачів двигуна, салону і паливної системи.

 

Більшість запчастин для обслуговування виший техніки є в наявності на нашому складі!

 

У разі їх відсутності, ми готові поставити запасні частини в найкоротші терміни з Кореї авіадоставкою за 2-3 тижні або за дуже хорошими цінами, морем + залізниці протягом 5-6 тижнів.

 

Сервісні виїзні бригади

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий Daewoo DOOSAN ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

 1. Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 2. Платник ПДВ.
 3. Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ТСМ ремонту:

 1. дрібний,
 2. середній,
 3. капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

 

Зателефонуйте і з’ясуйте подробиці: Володимир (096)391-33-45

Ремонт Daewoo DOOSAN в Києві і по Україні обновлено: 21 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.