Ремонт Combilift в Києві і по Україні

Ремонт Combilift в Києві і по Україні

Ремонт Combilift складської техніки в Києві і по Україні сервісними виїзними бригадами.

Рем СпецТехніка — це динамічно розвивається, надає своїм клієнтам повний спектр послуг з ремонту складської техніки від провідних світових виробників, якісний сервіс, гарантійне і пост гарантійне обслуговування.

Зміст:

 • Рем СпецТехніка про нас

 • Сервіс і ремонт Combilift

 • Огляди техніки

 • Технічні характеристики Combilift

 

Рем СпецТехніка про нас

ремонт CombiliftПідйомно-транспортне обладнання світового лідера компанії Yale, легкої складської техніки Unilift, а також техніку для довгомірних вантажів Combilift.
Компанія Рем СпецТехніка являє собою велику команду більш ніж в 20 чоловік, що складається з професіоналів своєї справи, які мають великий досвід робіт зі спецтехнікою в самих різних областях.

Солідні інвестиції на етапі розвитку компанії, прагнення до безперервного розвитку і націленість на довгострокове співробітництво з клієнтами, допомогли стати компанії однієї з найбільших компаній на ринку поставок і оренди спецтехніки з великою філіальною мережею і власними сервісними центрами.

Наші головні конкурентні переваги — це індивідуальний підхід до кожного клієнта, розвинена філіальна мережа, якісний сервіс і, звичайно, наші бренди. Ми пропонуємо тільки кращі рішення від світових виробників, попередньо вивчивши всі потреби клієнта з урахуванням умов експлуатації техніки і обладнання.

З нами Вам завжди зручно і вигідно!

 

Сервіс і ремонт Combilift

 • Сервісний центр в Києві, проводятися ремонт Combilift і по Україні виїзними бригадами.
 • Час реагування на заявку — не більше 24 годин.
 • Мобільний сервіс, виїзни бригади по всій Україні.
 • Цілодобова сервісна підтримка.
 • Програми гарантії, ремонт і обслуговування непрофільної техніки.
 • Фахівці сервісної служби регулярно проходять навчання і сертифікацію в навчальних центрах партнерів-виробників.
 • Можливість закріплення індивідуального монтера за клієнтом.
 • Додаткові послуги: оцінка техніки для Trade-in або продажу, Комісія клієнтської техніки, сезонні пропозиції «Підготовка до зими», «Підготовка до літа».

 

Ми раді вітати в нашій команді активних, амбітних, які хочуть рухати бізнес вперед і заробляти!

 

Огляди техніки

Є проблема? Є рішення: універсальний навантажувач Combilift
Існує твердження, що складських площ не буває багато — товар, для якого не вистачає місця, знайдеться завжди. Тим більше, якщо потрібно зберігати довгомірні вантажі.

Як перевозити довгоміри, дотримуючись безпеку і мінімізуючи виробничі пошкодження вантажу?

Як транспортувати їх по вузьких міжстелажних проходах?

Відповідь на ці запитання проста: скористайтеся універсальним навантажувачем Combilift.

Компанія Combilift була утворена в 1998 році в Ірландії. Її засновниками стали молодий, талановитий і цілеспрямований інженер Мартін Мак-Вікар і професіонал з великим стажем в області виробництва вантажної техніки Роберт Моффет.

Багатоходової навантажувач, який отримав за свою універсальність назву Combilift, був запущений у виробництво в цьому ж році і завдяки своїм унікальним можливостям швидко завоював світове визнання. Сьогодні незвичайний вид цих машин вже перестав дивувати споживачів, і їх можна побачити в роботі на самих різних підприємствах майже на всіх континентах світу.

Combilift — дійсно унікальне рішення проблем транспортування, складування і відвантаження довгомірних вантажів (пиломатеріалів, металевого профілю, труб та ін.). Абсолютно закономірним став той факт, що за свої технічні розробки Мартін Мак-Вікар в 29 років був удостоєний звання підприємця року в Ірландії. Влітку 2006 року в м Монаган (Ірландія) був відкритий новий завод з виробництва навантажувачів Combilift для навантаження-розвантаження длинномеров. В даний час це підприємство зі збільшеними потужностями і можливостями може виробляти 1 навантажувач на годину або 2 тис.

Навантажувачів на рік (для порівняння: за рік заснування компанія випустила лише 18 одиниць техніки). Унікальність цієї марки полягає не тільки в інженерному вирішенні, вперше застосований Робертом Моффет до стандартних навантажувачів з бічними вилами (side loader), але і в тому, що за кілька років завод з виробництва навантажувачів Combilift став національною гордістю Ірландії, а його продукція отримала всесвітнє визнання.

 

Технічні характеристики Combilift

ремонт системи живленняЗавдяки дизельному навантажувача Combilift (г / п 4 т) довгоміри легко транспортуються через вузькі проходи складу

Як відомо, будь-яке технічне рішення найважче створити, обмежившись мінімальним набором найнеобхідніших компонентів. Причому найпростіший пристрій найчастіше одночасно є і найбільш красивим. Створення нескладного по конструкції, але функціонального навантажувача Combilift зажадало від винахідника ретельно обдумувати кожен етап розробок. Зате після випуску першого зразка нові і все більш досконалі моделі навантажувачів стали з’являтися в Combilift щороку. На сьогоднішній день виробнича програма компанії включає навантажувачі вантажопідйомністю (г / п) від 2,5 до 12 т, з висотою підйому вантажу до 7,5 м (на замовлення виготовляються машини і з більшою висотою підйому).

Що ж забезпечило техніці цієї марки світове лідерство в своїй «ніші» немасового наземним транспортом? Кожна машина має трьох або чотириколісні П-образну колісну базу, на одній стороні якої розміщена кабіна з противагою, в якості якого виступає двигун, на інший — бічна робочий майданчик на двох опорних колесах. Між ними розташовується щогла з вилами. У триколісні варіанті машини передбачено одне провідне колесо, в чотириколісні — два.

Таким чином, при транспортуванні довгомірний вантаж лежить не тільки на вилах, а й на робочому майданчику по всій ширині навантажувача, при цьому розташовується не поперек, а по ходу його руху. Така конструкція надала моделям стійкість, легкість в управлінні, додаткову безпеку в роботі.

Навантажувачі Combilift працюють при ширині робочого коридору від 1,9 м. При цьому довжина вантажу може доходити до 14 м (серед додаткового навісного обладнання — спеціальний четирехвілочний захоплення, що утримує в горизонтальному положенні гнучкі довгомірні вантажі).

Ці переваги, а також ряд інших технічних параметрів і пояснюють зростаючу популярність унікальної техніки. Особливу увагу на заводі приділяється і безпосередньо самого процесу виробництва: над випуском кожної окремої машини з самого початку і до кінця працює одна бригада робітників — професіоналів у своїй справі.

Так компанія — виробник великих дерев’яних конструкцій вирішила проблему оперативної і безпечного транспортування довгих предметів.

За статистикою 60% всіх продажів устаткування Combilift в усьому світі припадає на навантажувачі в / п 4 т. Попит на техніку інший вантажопідйомності також стабільно зростає.

Тому вже в 2007 р компанія випустить моделі г / п до 16 т, які завдяки своїй маневреності та універсальності будуть здатні транспортувати важкі вантажі на обмеженій площі складування.

Крім того, навантажувач Combilift може бути сконструйований індивідуально під потреби кожного конкретного клієнта з необхідними йому технічними характеристиками.

Ремонт Combilift в Києві і по Україні обновлено: 23 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.