Ремонт Clark в Україні і в Києві

Ремонт Clark в Україні і в Києві

Ремонт Clark навантажувачів в Україні і в Києві. Сервіс та ремонт Clark складського обладнання від ТОВ «Рем СпецТехніка».

Значний досвід роботи наших фахівців, якість деталей і запчастин для навантажувачів, може гарантувати, що ваша техніка буде відремонтована швидко і зможе приступити до виконання своїх обов’язків, як тільки ми закінчимо.

Виникли питання? Задайте їх менеджеру!

Замовте зворотній дзвінок і наш спеціаліст зв’яжеться з вами в самий найближчий час, або телефонуйте прямо зараз по телефону (096) 391-33-45

 

Зміст:

 • Техніка компанії Clark

 • Наші переваги

 • Ремонт Clark навантажувачів

 • Обслуговування навантажувачів

 • Виїзні бригади

 

Техніка компанії Clark

ремонт ClarkЗаснована в 2009 році, компанія «Рем СпецТехніка» пройшла нелегкий шлях від маленької фірми до солідної орендної компанії. Наша компанія здійснює поставку і обслуговує складську техніку і навантажувачі в Києві і ще багатьох регіонах України.

Без такої спецтехніки, як навантажувач, вже неможливо уявити собі виробничий процес в цеху або на складському підприємстві, нехай і невеликому.

Навантажувачі працюють у важких експлуатаційних умовах, до них пред’являються підвищені вимоги по вантажопідйомності і маневреності. Тому не дивно, що час від часу вони виходять з ладу. А зупинка виробництва — справа серйозна, в такому випадку потрібен терміновий ремонт навантажувачів.

Компанія «Рем СпецТехніка», існуюча на ринку спец обладнання з 2009 року, займається ремонтом навантажувачів, візків, штабелерів, ричтраков і іншої техніки компанії Clark.

 

Наші переваги:

 • Ми займаємося як сервісним, гарантійним, так і після гарантійним обслуговуванням спецтехніки, в тому числі профілактичним.
 • Маємо власну станцію технічного обслуговування штабелеров в Києві.
 • Наші фахівці оперативно виїжджають до вас на місце для діагностування і дрібного ремонту. Виїзне обслуговування на підприємстві замовника користується підвищеним попитом.
 • На своїй базі ми здійснюємо капітальний ремонт навантажувачів, ричтраков і будь-якого іншого спец обладнання відомих марок також і Clark.
 • Ремонтуємо все: двигун, коробку передач, паливну систему ТНВД, гідравлічні вузли, електрообладнання навантажувача і т.д.
 • Також ми замінюємо вийшли з ладу елементи.

 

Ремонт Clark навантажувачів

Наша компанія «Рем СпецТехніка», робить ремонт Clark складської техніки.

ремонт моторовМи здійснюємо:

 1. Капітальний ремонт,
 2. Поточний ремонт навантажувачів (обслуговування),
 3. Терміновий ремонт на місці,
 4. Ремонт навантажувачів з виїздом до вас.

Обслуговуванням і ремонтом обладнання в компанії «Рем СпецТехніка» займаються тільки досвідчені майстри, професіонали своєї справи. Відмінно розбираючись в техніці, вони швидко знаходять причину порушення працездатності, виконують роботи якісно і в максимально короткі терміни.

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на обслуговування і ремонт навантажувачів, штабелерів, ричтраков і т.п. Звертаючись за ремонтом в компанію «Рем СпецТехніка», ви забезпечуєте практично безперебійне виробництво на вашому підприємстві, отримуєте мінімальні збитки і гарантований якісний сервіс.

 

Обслуговування навантажувачів — ремонтуємо вилочні погрузчики

Сотрудники нашої компанії прекрасно розбираються в тонкощах ремонтних робіт навантажувачів Clark, швидко знаходять поломку і також швидко її усувають. У таку послугу як ремонт вилочного навантажувача входить гарантійне, планово технічне і післягарантійне обслуговування; заміна та капітальний ремонт двигуна навантажувача; ремонт гідравлічних вузлів; ремонт коробки передач; заміна вузлів ходової частини; заміна навісного обладнання, що вийшло з ладу; ремонт та регулювання паливних систем ТНВД; ремонт електрообладнання навантажувача; його профілактичне обслуговування та інше.

 

Виїзні бригади

ремонт движкаРемонт погрузчиков Clark в компанії «Рем СпецТехніка» також передбачена і виїзна команда фахівців, які зможуть зробити діагностику, технічне обслуговування і ремонт складської техніки на підприємстві замовника, що дуже зручно і користується чималим попитом останнім часом. Але бувають випадки, коли для усунення поломки необхідна повна розбирання вузлів і агрегатів, коли ми наполягаємо на проведенні ремонту навантажувачів на нашій станції технічного обслуговування, щоб скоротити термін ремонту техніки, підвищивши його ефективність і якість.

Значний досвід роботи наших фахівців, якість деталей і запчастин для навантажувачів, може гарантувати, що ваша техніка буде відремонтована швидко і зможе приступити до виконання своїх обов’язків, як тільки ми закінчимо.

 

Виникли питання? Задайте їх менеджеру!

Замовте зворотній дзвінок і наш спеціаліст зв’яжеться з вами в самий найближчий час, або телефонуйте прямо зараз по телефону (096) 391-33-45

Ремонт Clark в Україні і в Києві обновлено: 6 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.