Ремонт CHERY в Києві і по Україні

Ремонт CHERY в Києві і по Україні

Діагностика, консультації і ремонт CHERY погрузчиков в Києві і по Україні ремонтними сертифікованими бригадами від Рем СпецТехніка! Ви знаходитесь на офіційному сайті ТОВ «Рем СпецТехніка» м Київ.

Рем СпецТехніка пропонує Вам послуги сучасного сервісу з ремонту та обслуговування навантажувачів будь-якої марки і вантажопідйомності. Професійні знання, досвід, а також застосовується сучасне обладнання є нашою перевагою і допомагає нам гарантувати якість робіт, мінімальні терміни, реальні ціни і високий рівень сервісу в виконанні робіт будь-якої складності.

Зміст:

  • Обслуговування і ремонт CHERY навантажувачів

  • Навантажувачі Chery

  • Види навантажувачів

  • Завод з виробництва навантажувачів CHERY

 

Обслуговування і ремонт CHERY навантажувачів

ремонт CHERYРем СпецТехніка проводить технічне обслуговування і ремонт CHERY навантажувачів як на своїй території в обладнаному комфортабельному сервісі, так і на території замовника.

Рем СпецТехніка на вигідних і зручних умовах здійснює поставку запасних частин і матеріалів зі складу в м Київ, а так само передбачає у своїй роботі гнучку систему знижок і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Навантажувачі Chery

Китайські вилочні навантажувачі Chery.

Виробник серйозної спецтехніки з шильдиком «Made in China» давно вже перестав бути синонімом низькоякісного продукту. Треба зізнатися, що саме великі китайські компанії з істотною часткою державної участі такими взагалі-то і не були.

Компанія «CHERY Heavy Industry Co., Ltd» утворена в 2010 році. Штаб-квартира знаходиться в Саншаньской зоні економічного розвитку, місто Юшку, провінція Аньхой, КНР. Статутний капітал компанії 3 млрд. Юанів. Чотири виробничі бази розташовуються в містах Юшку, Нанлінь, Тайчжоу і Кайфен.

У майбутньому компанія планує перейти від «Зроблено в Китаї» до «Розроблено в Китаї». До складу дослідницької групи входять 17 професорів і інженерів. Менш ніж за 2 роки існування, компанія отримала понад 60 патентів, 5 з яких — патенти на винаходи.

 

Види навантажувачів

Дизельні та бензинові навантажувачі:

Навантажувач Chery FD15
Навантажувач Chery FD20
Навантажувач Chery FD25
Навантажувач Chery FD30
Навантажувач Chery FD35

 

Електричні навантажувач CHERY:

Навантажувач Chery FB10
Навантажувач Chery FB15
Навантажувач Chery FB20
Навантажувач Chery FB25
Навантажувач Chery FB30
Навантажувач Chery FB35

 

Завод з виробництва навантажувачів CHERY

Chery Automobile вже давно і успішно закріпився на російському авторинку саме як виробник надійних, сучасних, якісних автомобілів за розумною ціною. Прийшов час і для інших підрозділів CHERY GROUP.

 

Навантажувач Chery

У вересні 2012 року було досягнуто домовленості про початок постачання на російський ринок якісної спецтехніки (вилочні навантажувачі, штабелери, річтраки) від Chery Heavy Industry Co., Ltd. (Торгова марка — CHERY (Чері).

Довідки за телефоном: (096) 391-33-45, Владимир

 

 

Рем СпецТехніка пропонує ремонт спецтехніки CHERY, а також організовує сервісне обслуговування машин.

 

Ремонт і технічне обслуговування навантажувачів

  1. Ремонт і ТО навантажувачів
  2. Ремонт гідравліки
  3. Капітальний ремонт
  4. Установка газового обладнання
  5. Виїзний ремонт
  6. Установка світлотехніки

 

Зв’яжіться з нами!

Керівник департаменту навантажувачів CHERY «Рем СпецТехніка»: Владимир (096) 391-33-45

 

Комментарии к этому сообщению закрыты.