Ремонт Чери в Києві і по Україні

Ремонт Чери в Києві і по Україні

Любий ремонт Чери (Chery) в Києві і по Україні сертифікованими бригадами на виїзді, і на нашій территорії від Рем СпецТехніка. Яке би обладнання і складську техніку ви не вибрали, передбачається використовувати його протягом тривалого часу і найголовнішою вимогою до неї залишається надійність і працездатність.

На жаль, жорсткі умови експлуатації, недбале ставлення користувачів, поганий стан підлоги, недотримання графіка технічного обслуговування, а також некомпетентність персоналу деяких продавців і обслуговуючих організацій призводить до її передчасного виходу з ладу. Зберегти працездатність техніки можливо тільки за умови правильного монтажу, своєчасного і кваліфікованого обслуговування і ремонту.

Зміст:

 • Інформація вилкові навантажувачі Чери

 • Навантажувачі Чери в Києві

 • Наша компанія пропонує Вам

 • Ремонт Чери в Києві

 • Про компанію

 • Складська техніка

 • Сервісне обслуговування.

 • Ми описуємо основні види ремонту Чери складської техніки

 

Інформація вилкові навантажувачі Чери

Вантажопідйомність навантажувачів знаходиться в діапозоні від 1500 до 3500 кг. Моделі оснащені дизельними двигунами Yanmar.
Найбільш популярні дизельні вилкові навантажувачі VP- Chery вантажопідйомністю від 1,5 до 3,5 т.

 

Навантажувачі Чери в Києві

ремонт ЧериЗ 2013 року наша компанія розпочинає ремонт в Україні китайської складської техніки під брендом Чери. Ми не впевнені, що Ви знайдете ціни на ремонт вилкових навантажувачів КРАЩЕ!

Компанія «Чери Heavy Industry Co., Ltd» утворена в 2010 році. Штаб-квартира знаходиться в Саншаньской зоні економічного розвитку, місто Уху, провінція Аньхой, КНР. Статутний капітал компанії 3 млрд. юанів. Чотири виробничі бази розташовані у містах Вуха, Нанлинь, Тайчжоу і Кайфэне.

Компанія випускає сільськогосподарську, дорожньо-будівельну техніку, а також логістичне обладнання — контейнерні штабелери, вилочні навантажувачі – електричні і з двигунами внутрішнього згоряння, тягачі і перевізники піддонів. Всього: 9 категорій і 300 моделей навантажувачів та іншого обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт будь-яких обсягів і різної складності. Вантажопідйомність представленої в лінійці техніки від 0.5 до 16-ти тонн.

Завод навантажувачів Чери знаходиться в місті Уху провінції Аньхой. Виробнича база має сертифікат відповідності ISO9001 і сертифікати для зарубіжних ринків. У 2011 році на заводі було випущено 3000 одиниць техніки. У квітні 2012 року відкрилася нова виробнича площадка компанії, загальним обсягом інвестицій 600 млн юанів і виробничою потужністю 30 000 одиниць. Площа нового заводу майже 50 гектарів.

При виробництві техніки використовуються новітні технології, в тому числі і власні розробки. У перспективі компанія планує перейти від «Зроблено в Китаї» до «Розроблено в Китаї». До складу дослідницької групи входять 17 професорів і інженерів. Менш ніж за 2 роки існування компанія отримала понад 60 патентів, 5 з яких — патенти на винаходи.

Зараз техніка компанії використовується в Китаї та експортується у 15 країн. Для повномасштабного виходу на світовий ринок буде використовуватися існуюча дилерська мережа компанії Чери. У кожному регіоні присутності відкриються ремонтні станції Чери, фахівці яких пройдуть навчання в компанії.

До 2015 року «Чери Heavy Industry Co., Ltd» збільшила виробничу потужність і обсяг продажів до 40 тисяч навантажувачів, п’ята частина техніки експортується на зарубіжні ринки. За прогнозами фахівців, дохід від реалізації буде складати до 3,5 мільярдів юанів (473 831 000 USD), що дозволить компанії стати в один ряд з світовими лідерами на ринку важкої техніки.

 

Наша компанія пропонує Вам:

 1. ремонт ManitouРемонт всього спектра складської техніки «СНERY».
 2. Висококваліфікований сервіс та інструктаж.
 3. Оперативний ремонт на базі клієнта.
 4. Великий асортимент запасних частин і витратних матеріалів.
 5. Гарантію на всі замінені запчастини — 1 рік (або 2000 мотогодин).

При Вашої зацікавленості, ми готові надати додаткову інформацію по телефону або під час особистої зустрічі. Тел. (096) 391-33-45

 

Варто відзначити!

Навантажувачі якісно пофарбовані, зварні шви зроблені на автоматі. РК-дисплей на панелі приладів радує, всередині кабіни зручно розташовані органи керування навантажувача. Легкі і плавні повороти здійснюються завдяки гідроциліндрів (хто їздив на навантажувачах, той зрозуміє). Під час гальмування немає ривків завдяки двоконтурної гальмівній системі.

Технічне обслуговування і ремонт навантажувачів і складської техніки
Сервісний центр компанії «Рем СпецТехніка» пропонує на сьогоднішній день повний спектр послуг: періодичне технічне обслуговування, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також будь-ремонт та діагностика підйомно-транспортної техніки та складського обладнання.

Сучасне діагностичне обладнання та інструменти, навчений і кваліфікований персонал, наявність складу запасних частин та витратних матеріалів, власний автопарк компанії «Рем СпецТехніка» дозволяють забезпечити для власників складської техніки високоякісний сервіс та оперативний ремонт.

 

Ремонт Чери в Києві

Технічна служба компанії «Рем СпецТехніка» проводить ремонт Чери в Києві і обслуговування, як на своїй сервісній базі, так і на площах замовника з виїздом бригади фахівців. На базі проводиться ремонт ручних гідравлічних візків, капітальний ремонт самохідних электроштабелеров, річтраків, автонавантажувачів, електронавантажувачів і інший складської техніки всіх без винятку фірм-виробників.

Капітальний ремонт входить: ремонт або заміна двигуна, механічних та автоматичних коробок передач, заміна гнучких з’єднань (патрубки, шланги), ремонт ведучого й керованого мостів, ремонт автокары, ремонт та регулювання паливної апаратури, ремонт гідроагрегатів та вантажопідйомного пристрою.

Виїзна служба має досвідченим персоналом, автомобілями і устаткуванням для проведення технічного обслуговування, діагностики, а також дрібного та середнього ремонту навантажувачів, штабелерів, річтраків і інший складської техніки з виїздом до клієнта по Києву і в цілому по республіці Україні.

Діагностика виїзної бригади передбачає собою технічний висновок на передбачуваний обсяг і місце проведення ремонту, його вартість з урахуванням запасних частин, термін ремонту, форма та термін оплати. Виїзні мобільні бригади працюють щодня, намагаючись оптимально співвіднести невисокі тарифи на ремонт чи обслуговування з оперативністю реагування на виклики клієнтів.

Основним принципом технічної служби компанії «Рем СпецТехніка» є забезпечення своїх клієнтів високим рівнем якісного й недорогого обслуговування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Зателефонувавши до нас, Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію, замовити виїзд фахівця на Вашу фірму для проведення діагностики і оцінки необхідного ремонту складського обладнання, а так само укласти з нами договір на ремонт та постійне технічне обслуговування Рем СпецТехніка.

Дзвінок в сервісну службу: (096) 391-33-45

 

Про компанію

Компанія «Рем СпецТехніка» понад 9 років спеціалізується на ремонті складського обладнання (вилкові автонавантажувачі, електронавантажувачі, міні-навантажувачі, міні екскаватори, штабелери, візки платформні, гідравлічні, талі, лебідки тощо). Нашою метою є забезпечення Вас якісним ремонтом, надійною складською технікою на будь-який гаманець, від економ до преміум класу. Ми постійно розвиваємося для Вас і Вашого бізнесу. За час нашої діяльності нашими клієнтами і партнерами стали сотні підприємств різного рівня і достатку, нам довіряють, нас рекомендують друзям!

 

Складська техніка

ремонт Aisle masterОсновним напрямком діяльності компанії є ремонт складської спецтехніки. Ми пропонуємо широкий вибір ремонту імпортних навантажувачів різних марок і типів. У нас можна зробити замовлення на ремонт будь-яких навантажувачів для робіт різного виду та складності, умов експлуатації і т. д. Ми пропонуємо ремонт вилкових навантажувачів відомих зарубіжних фірм: Чери (Китай), Балканкар (Болгарія), Combilift (Ірландія), Komatsu, Mitsubishi, Nissan, TCM, Toyota (Японія), VP (Росія). Також для робіт на складі ми пропонуємо ремонт візкив (гідравлічні візки з вагами, рохля, платформні візки), штабелери (ручні гідравлічні штабелери), талі, тельфери, лебідки.

 

Сервісне обслуговування

Сервісний центр компанії «Рем СпецТехніка» пропонує на сьогоднішній день повний спектр послуг: періодичне технічне обслуговування, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також будь-ремонт та діагностика підйомно-транспортної техніки та складського обладнання. Основним принципом нашої технічної служби є забезпечення своїх клієнтів високим рівнем якісного й недорогого обслуговування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Остались запитання телефонуйте по телефону: (096) 391-33-45, або замовляйте безкоштовний зворотній дзвінок

 

Ми описуємо основні види ремонту Чери складської техніки:

ремонти дизельних двигунівВиїзд майстра-механіка Чери
Встановлення / зняття шини «супереластик» Чери
Гальмівна система Чери
Гідравлічна система Чери
Двигун Чери
Демонтаж / монтаж ведучого моста Чери
Демонтаж / монтаж ГДП Чери
Демонтаж / монтаж головної передачі Чери
Демонтаж / монтаж двигуна Д Чери
Демонтаж / монтаж підйомного пристрою Чери
Демонтаж монтаж керованого моста Чери
Діагностика АКБ Чери
Діагностика гальмівної системи Чери
Діагностика несправності дизельного двигуна Чери
Діагностика несправності Чери
Діагностика несправності Чери
Діагностика підйомного пристрою Чери
Електрообладнання Чери
Заміна блоку «CURTIS» Чери
Заміна бортового редуктора ведучого моста Чери
Заміна водяного насоса Чери
Заміна водяного радіатора з заміною тосола Чери
Заміна гальмівних колодок, пружин сервогальма Чери
Заміна гальмівного барабана Чери
Заміна ГБЦ Чери
Заміна генератора Чери
Заміна гідравлічного насоса дизельного Чери
Заміна гідравлічного насоса навантажувача Чери
Заміна гідравлічного насоса рульового управління Чери
Заміна гідравлічного розподільника РХ Чери
Заміна гідростатичного управління Чери
Заміна головного гальмівного циліндра Чери
Заміна електромагніту Чери
Заміна елемента АКБ Чери
Заміна замка запалювання Чери
Заміна карданного з’єднання Чери
Заміна керованого моста Чери
Заміна колісного гальмівного циліндра Чери
Заміна масла і фільтра в гідродинамічної передачі Чери
Заміна масла і фільтра масляного Чери
Заміна масляної ванни (піддона картера) двигуна і масла Чери
Заміна муфт стрижня РУ на навантажувачах (зі зняттям АКБ) Чери
Заміна направляючого ролика підйомного пристрою Чери
Заміна насосного електродвигуна Чери
Заміна нерухомих контактів / контактних мостів в силовому щиті Е.П. Чери
Заміна паливного насоса високого тиску Чери
Заміна паливо насоса, що підкачує Чери
Заміна переднього ущільнення колінчастого вала Д Чери
Заміна пучка проводів Чери
Заміна редуктора рульового управління (зі зняттям АКБ) Чери
Заміна реле стартера Чери
Заміна ременя вентилятора Д Чери
Заміна ремонтного комплекту газового редуктора Чери
Заміна ремонтного комплекту карбюратора Чери
Заміна ролика каретки підйомного пристрою Чери
Заміна стартера Чери
Заміна тягового електродвигуна Чери
Заміна форсунки Чери
Заміна циліндра рульового управління Чери
Заміна штепсельних з’єднань без проводів Чери
Заміна штока циліндра нахилу Чери
Зняття / встановлення каретки підйомного пристрою Чери
Зняття / встановлення ланцюга підйомного пристрою, мастило Чери
Зняття / встановлення циліндра нахилу Чери
Зняття / встановлення циліндра підйому бокового Чери
Зняття / встановлення циліндра підйому центрального Чери
Капітальний ремонт ведучого моста Чери
Капітальний ремонт гідродинамічної передачі Чери
Капітальний ремонт двигуна Д Чери
Капітальний ремонт Чери
Капітальний ремонт керованого моста Чери
Капітальний ремонт навантажувачів серії ДВ Чери
Капітальний ремонт навантажувачів серії ЕВ Чери
Капітальний ремонт підйомного пристрою Чери
Переобладнання навантажувача з контактної системи на імпульсну Чери
Підйомний пристрій Чери
Регулювання гальмової системи Чери
Регулювання кута випередження впорскування Чери
Ремонт газового обладнання Чери
Ремонт гідравлічного насоса Чери
Ремонт гідравлічного циліндра підйому ЦПС, ЦПХ Чери
Ремонт головного гальмівного циліндра Чери
Ремонт головною передачі ведучого моста Чери
Ремонт і настройка форсунки Чери
Ремонт каретки підйомного пристрою Чери
Ремонт колісного гальмівного циліндра Чери
Ремонт навісного обладнання Чери
Ремонт насосного електродвигуна Чери
Ремонт РХ Чери
Ремонт системи запалювання газового Чери
Ремонт ТНВД Чери
Ремонт тягового електродвигуна Чери
Ремонт циліндра нахилу Чери
Розбирання та збирання двигуна Д Чери
Рульове управління Чери
Система харчування Чери
Трансмісія Чери
Установка додаткового обладнання (1 гідравлічна функція) Чери
Установка додаткового обладнання (2 гідравлічна функція) Чери
Установка зняття шини пневматичної Чери
Установка ТНВД Чери
Чистка паливного бака Чери та інші ремонти …

 

Залишились запитання?! Закажіть обратний дзвінок, або зв’яжіться з менеджером Чери техніки: (096) 391-33-45 Володимир.

Ремонт Чери в Києві і по Україні обновлено: 17 сентября, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.