Ремонт Cesab в Києві і по Україні

Ремонт Cesab в Києві і по Україні

Консультації, діагностика та ремонт Cesab навантажувачів, штабелерів в Києві і по Україні бригадами з виїздом. Складський бізнес з 8-ми річним стажем.

Перевірка часом — це найнадійніший і достовірний індикатор професіоналізму будь-якої компанії. Дотримуючись такої позиції, фахівці «Рем СпецТехніка» пишаються безперервним досвідом роботи. В період своєї восьмирічної діяльності, компанія забезпечує складські приміщення обладнанням, якісні характеристиками якої мають високий рівень.

 

Зміст:

 • Все для клієнта

 • Компанія ремонтує складське обладнання

 • CESAB — навантажувачі з Європи

 • Чому Cesab?

 • Види і технічні характеристики навантажувачів Toyota CESAB

 • Історія заводу Cesab

 

Все для клієнта

Технічне забезпечення складських приміщень і спеціалізація фірми безпосередньо пов’язана зі своєю назвою «Рем СпецТехніка».

 

Компанія ремонтує складське обладнання:

Представники компанії «Рем СпецТехніка» ремонтують складське устаткування таке як: японські машини «Nichiyu», італійські машини «Cesab», китайські машини «Baoli» і ін ..

Висококваліфіковані фахівці дають професійну консультацію при виборі різних моделей устаткування, її технічні характеристики і вид комплектації.

Складська вантажна техніка вторинного ринку надана в тому ж асортименті, що і нове обладнання. В незалежності вторинності або первинності ринку обладнання, представники компанії «Рем СпецТехніка» готові оформити вигідні для клієнта гарантійні умови на замінені запчастини.

 

CESAB — навантажувачі з Європи

Італійські навантажувачі преміум класу від відомого європейського бренду CESAB вже не один десяток років користуються величезною популярністю в країнах Європи. Багато компаній малого і середнього бізнесу, які в своїй діяльності використовують штабелери і електронавантажувачі набувають техніку цього концерну. Вибір очевидний!

 

Чому Cesab?

По-перше, навантажувачі з Італії — це європейська якість і довгострокові гарантії
на техніку;

По-друге, сучасні моделі оснащені всіма необхідними опціями — електронна система контролю та управління, ергономічне робоче місце, кабіна що опалюється.

По-третє, висока продуктивність при невеликих габаритах.

По-четверте, техніка CESAB проста в експлуатації і обслуговуванні.

По-п’яте, завод CESAB входить в концерн Toyota.

На Українському ринку продукція італійської компанії також користується попитом у споживачів.

 

Види і технічні характеристики навантажувачів Toyota CESAB

 • ремонт CesabМодельний ряд складської техніки, що випускається італійською компанією включає в себе наступні види:
 • Електричні навантажувачі, штабелери вантажопідйомністю від 800 кг до 8.5 тонн.
 • Дизельні навантажувачі, що володіють вантажопідйомністю від 1.5 до 8.0 тонн.
 • Навантажувачі на газовому паливі, вантажопідйомність яких варіюється в межах від 1.5 до 8.5 тонн.
 • Електро навантажувачі з захистом від вибуху, що володіють вантажопідйомністю від 1.6 до 2.2 тонн.

Вся складська техніка Toyota CESAB має інноваційну конструкцію гальмівної системи, що дозволяє істотно економити (до 35%) на технічне обслуговування і ремонт.

 

Історія заводу Cesab

Завод був заснований в 1942 році, в Болоньї. Свій перший навантажувач Тойота CESAB випустив в 1951 році, правда, тоді він називався не інакше, як електричний трактор. У 1954 році починається випуск дизельних погрузчиков.

В середині 70-х років навантажувачі з Італії стали оснащуватися електронною системою управління.

В кінці 90-х років минулого століття, компанія об’єднує свої зусилля з дизайнерською студією PININFARINA і випускає новий навантажувач. Італія, завдяки діяльності корпорації CESAB, виходить на лідируючі позиції в сфері виробництва ергономічної складської техніки.

На сьогоднішній день модельний ряд «CESAB» — це навантажувачі вантажопідйомністю від 800 кг до 8 500 кг, що володіють вражаючою маневреністю і компактністю. До того ж італійські навантажувачі економічно вигідні, оскільки володіють оптимальним співвідношенням ціна \ продуктивність.

 

Ремонт Cesab в Києві і по Україні обновлено: 14 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.