Ремонт блоків керування погрузчиків в Києві

Ремонт блоків керування погрузчиків в Києві

Фахівці сервісного центру «Рем СпецТех» в найкоротші терміни здійснять діагностику та ремонт електронних блоків керування техніки jungheinrich, Linde і БТ та ін. складської техніки.

Як ми працюємо:

Етап 1. Відправляємо виїзну бригаду механіків на територію замовника. Встановлюємо причину виходу з ладу електронного блоку. Виробляємо демонтаж. Відправляємо ЕБУ в сервісний центр.

Етап 2. Проводимо діагностику електронного блоку управління. Ремонтуємо. Перевіряємо працездатність.

Етап 3. Відправляємо виїзну бригаду механіків на територію замовника. Усуваємо причину. Виробляємо монтаж і запуск.

 

Ми скоротимо витрати:

 • Виключимо витрати на покупку нового електронного блоку.
 • Усунемо причину виходу з ладу електронного блоку.

Електронний блок управління (ЕБУ) є важливою сполучною вузлом, головною функцією якого є контроль над процесами, що відбуваються в двигуні та електрообладнанні.

Від правильної та безперебійної роботи ЕБУ залежить злагоджена взаємодія всіх механізмів складської техніки. Тому навіть незначна зміна параметрів призводить до непередбачуваного функціонування двигуна і повного виходу з ладу електронної системи.

А зараз поговоримо про ремонт навантажувачив

Спецтехніка об’єднує в собі складні механізми, тому ремонт та обслуговування навантажувачів повинні виконувати справжні професіонали. Розглянемо кілька провідних компаній у даній галузі та види послуг, що надаються ними.

Діагностика навантажувачів

Попереднім етапом перед ремонтом вилкових навантажувачів є їх діагностика. Якість діагностики визначається високим рівнем точності.

Вышерассматриваемые компанії забезпечують його високим рівнем функціональності використовуваного обладнання. Під час проведення діагностики технічного стану навантажувачів можна знайти навіть самі дрібні дефекти.

Засоби діагностики технічного стану навантажувача

Ремонт ЭБУДля діагностики навантажувачів підходять стаціонарні та переносні засоби. Перші застосовуються в умовах сервісних майданчиків певної фірми, а другі виїзними бригадами. Виділяють електричні і механічні засоби.

В нинішній час нечасто використовується апаратне обладнання, так як електричні прилади є більш точними і мають широкий діапазон вимірювань.

Автоматизація робить системи повністю сумісними з комп’ютерним обладнанням. Це значно полегшує обробку даних і подальше документування. До схем приєднуються датчики, проміжні перетворювачі і контрольні прилади.

 

Послуги з технічного обслуговування навантажувачів:

 • монтаж і введення складського обладнання в експлуатацію;
 • гарантійне та сервісне обслуговування техніки;
 • проведення діагностики;
 • профілактика обладнання;
 • капітальний ремонт;
 • поточний ремонт;
 • консультація з правилами роботи і експлуатації складської техніки;
 • транспортування навантажувачів після ремонту до вас;
 • кваліфікована консультація по всіх технічних питань.

Обслуговування навантажувачів Тойота

Якщо вам знадобилося обслуговування або ремонт навантажувачів Toyota (Тойота) в Киеві, сміливо звертайтеся в компанію Рем СпецТех, що займається поставкою і обслуговуванням навантажувачів «TOYOTA». Це перевірена компанія, що дотримує високі стандарти TOYOTA.

Відновлення і ремонт навантажувачів

Ремонт навантажувачів може бути гарантійним або без гарантії. Ціна залежить від виду поломки, необхідних запасних частин та інших факторів. Наприклад, заміна шин навантажувача буде стояти дешевше ремонту двигуна і т. п.

 

Далі буде >>

Ремонт блоків керування погрузчиків в Києві обновлено: 3 марта, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.