Ремонт Baoli в Києві і по Україні

Ремонт Baoli в Києві і по Україні

Консультація, діагностика і ремонт Baoli навантажувачів в Києві і по Україні спец бригадами. Фахівці нашої компанії мають досвід роботи в сфері обслуговування навантажувачів Baoli. Звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу в питанні ремонту і обслуговування складської техніки.

Наші працівники складуть перелік комплектуючих деталей в повній відповідності зі станом вашого навантажувача, знизивши витрати по ремонту. Запчастини, які Ви купуєте і встановлюєте в нашому сервісному центрі, мають гарантію 365 днів.

 

Зміст:

  • Завод KION BAOLI FORKLIFT

  • Переваги автонавантажувача KION BAOLI

  • Обслуговування і ремонт BAOLI Forklift

 

Завод KION BAOLI FORKLIFT

ремонт BaoliЗавод KION BAOLI FORKLIFT входить в концерн KION Group (Німеччина).

Провідний світовий виробник підйомно транспортного обладнання Kion Group включає в себе такі бренди: Still, KION BAOLI, OM і Linde.

Друге місце в світі з продажу техніки для складу займає KION GROUP.

У виробництві навантажувачів KION BAOLI використовують новітні Німецькі технології, наприклад роботизовано лінію зварювання, плазмове різання, високоякісним стендом для випробувань, сучасна складальна лінія.

 

Переваги автонавантажувача KION BAOLI

Огорожа оператора з лівнезащітной дахом
Подвійний повітряний фільтр продовжує термін служби навантажувача
Збільшена оглядовість
Вбудований блок управління для обслуговування через систему діагностики
Килимок в кабіні навантажувача
Гідравлічна система буферизації
Моторний відсік з відмінною шумоізоляцією
Двигуни від світових брендів (Isuzu, Mitsubishi, Nissan, Yanmar)
Викид шуму відповідно до євро стандартом EU3, CE
Гідравлічна система буферизації забезпечує плавне опускання
Зниження вібрації навантажувача
Доступ до двигуна навантажувача
Захисна решітка погрузчіка
Кронштейн лампи
Амортизаційна технологія покращує рульове управління і знижує вібрацію покращує контроль водіння
Великий кут відкриття капота двигуна забезпечує простий і зручний доступ для ремонту та обслуговування
Захисна решітка від пошкоджень
Захисний кронштейн фари

 

Обслуговування і ремонт BAOLI Forklift

Обслуговування і ремонт BAOLI Forklift включає в себе технічне обслуговування техніки, гарантійний і капітальний ремонт навантажувачів та іншої складської техніки виробництва Jiangsu Baoli Group, в повній відповідності з інструкціями і рекомендаціями заводу — виробника. Можливий виїзд мобільної бригади до клієнта для виконання ремонта погрузчика. При необхідності капітального ремонту, здійснюється доставка навантажувача евакуатором в наш сервісний центр.

Основними перевагами ремонтної бригади Рем СпецТехніка, є мобільність, високий професіоналізм та оперативність ремонту, який виконується в найкоротші терміни. Механіки Рем СпецТехніки постійно підвищують свій професійний рівень.

Сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу!

Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

Наша компанія для проведення ремонтів має в наявності все необхідне обладнання, інструменти, оснащення та запасні частини. При проведенні капітального ремонту складської техніки Baoli, виконується весь спектр токарних, фрезерувальних і зварювальних робіт.

При подачі заявки на виконання ремонту техніки, необхідно надати повну інформацію про Вашу складську техніку Baoli. Після цього наші фахівці зв’яжуться з Вами і погодять всі умови ремонту.

Сервісне обслуговування в Рем СпецТехніка, це один з видів капітальних інвестицій, які дозволять вашій складській техніці Baoli, працювати надійно протягом тривалого періоду часу.

 

Ремонт Baoli в Києві і по Україні обновлено: 14 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.