Зробити ремонт Балканкар в Києві і по Україні?

Зробити ремонт Балканкар в Києві і по Україні?

Спеціалізована технічний центр по ремонту навантажувачів і складський техніки Balkancar в Києві!

Сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу по всій Україні!

Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду»

Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.

Щоб відправити заявку на ремонт Балканкар скористайтеся кнопку «відправити заявку» або зателефонуйте (096)391-33-45!

Зміст:

  • Ремонт Балканкар в нашій компанії

  • Навантажувач Balkancar Балканкар

  • Визначити модель навантажувача

 

Ремонт Балканкар в нашій компанії

ремонт балканкарЯкщо вам потрібен якісний ремонт Балканкар то вам слід звернути свою увагу на нашу компанію, де працюють тільки найкращі фахівці такого великого мегаполісу, як Київ. Вони знають всі особливості роботи з таким видом техніки і роблять все максимально оперативно.

У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які впораються з будь-якими неполадками вантажної техніки Balkancar. Ремонт навантажувача Balkancar проводиться на найсучаснішому обладнанні. Завдяки цьому час на діагностику і проведення ремонтних робіт не є великим.

Наші фахівці зроблять ремонт вантажної техніки даного виробника будь-якої складності. При цьому вартість надання послуг буде прийнятною і припаде до душі практично всім клієнтам.

Найбільш частими проблемами, з якими звертаються до нас власники такого виду техніки, є:

  • припинення запуску двигуна,
  • вихід з ладу коробки передач,
  • припинення роботи акумулятора (коли мова йде про електричні навантажувачах марки),
  • поломка клапана розподільника,
  • поломка гальмівної системи. Незважаючи на вид проблеми, ремонт навантажувачів balkancar буде виконаний на якісному рівні.

 

Навантажувач Balkancar (Балканкар)

Балканкар — не зовсім болгарські навантажувачі. У радянські часи ця техніка випускалася на заводі «Балканкар-Холдинг». А почалося все з того, що держава вирішила розробити вилочні навантажувачі спеціально для російських умов. СРСР розвалився, а навантажувачі Балканкар і сьогодні працює на пострадянському просторі.

За останніми даними статистики в України близько півтора мільйонів одиниць Balkancar. При цьому багато власників даної техніки навіть не мають необхідних документів і не знають походження моделі навантажувача. У підсумку, коли техніка виходить з ладу, власники вимагають зовсім інші запчастини для болгарського навантажувача.

 

Визначити модель навантажувача

Для того щоб провести ремонт Балканкар необхідно в першу чергу з’ясувати модель, а потім підібрати відповідні запасні частини.

Як же правильно визначити модель навантажувача? Багато сервісів підбирають запчастини Балканкар використовуючи мінімум інформації. Це може бути як кількість циліндрів в двигуні навантажувача або його тоннаж.

Ви зможете визначитися з вибором самі. Досить знати, що дизельні Балканкар проводилися за все в двох моделях: ДВ1621 (вантажопідйомністю в 1,6 і 1,2 тонн) і ДВ1786 (1794) з чотирма циліндрами, здатний підняти 2-4 тонни вантажу.

Зазвичай при покупці запчастин цієї інформації буває достатньо. Але якщо ви хочете розібратися в купленому навантажувачі Balcancar більш досконально, то вам стане в нагоді наступна інформація.

Існує ще один простий метод визначення марки навантажувача і виду запчастин для ремонту.

Зверніть увагу на розміри коліс навантажувача. Їх величина безпосередньо залежить від заявленої вантажопідйомності, тому спеціалісту досить одного побіжного погляду, щоб продати вам потрібні деталі.

Але як добре ви не розбиралися в своїй техніці, не варто займатися ремонтом болгарського навантажувача самостійно. Краще витратити зайвий час і грошей, щоб відігнати навантажувач фахівець, ніж потім червоніти перед тією ж людиною, пояснюючи що саме ви поміняли в своїй техніці і навіщо. Більш того, самостійний ремонт іноді призводить до набагато більш серйозну поломку, ніж була до цього.

Зробити ремонт Балканкар в Києві і по Україні? обновлено: 24 мая, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.