Ремонт Balkancar в Києві, і по Україні

Ремонт Balkancar в Києві, і по Україні

Навантажувачі виробництва Республіки Болгарії, не дивлячись на велику кількість на ринку японської, китайської та іншої спецтехніки, займають одну з провідних позицій в Україні. Це обумовлюється невисокими цінами на самі навантажувачі, а також наявністю всього спектра запчастин і комплектуючих.

Компанія «Рем СпецТехніка» є одним з основних сервісів які проводять ремонт Balkancar навантажувачів з Болгарії. Це робить нашу роботу з обслуговування болгарської техніки найбільш швидкої і якісної, при постійній наявності комплектуючих.

Зміст:
 • Ремонт Balkancar

 • Чому ми?

 • Ремонт Balkancar в Києві

 

Ремонт Balkancar

Ремонт болгарських навантажувачів:

ремонт BalkancarРемонт Balkancar в Києві проводиться, як на території замовника, так і в сервісному центрі в Києва. Ми надаємо весь спектр послуг, таких як ремонт двигунів і паливної апаратури, коробок передач (ГДП), керованих і ведучих мостів, гідросистеми, електрообладнання, електродвигунів, а також відновлення роботи тягових акумуляторів і інші роботи.

Ви можете звернутися до нас з будь-яким питанням по ремонту або запчастинах. Величезний досвід з обслуговування техніки «Balkancar» дозволяє знизити до мінімуму терміни на ремонт і підвищити його якість.

Наш сервіс охоплює всі типи навантажувачів виробництва Болгарії, таких як автонавантажувачі ДВ1621, ДВ1661, ДВ1784, ДВ1786, ДВ1788, ДВ1792, ДВ1794 і їх модифікації, електронавантажувачі ЕВ 687, ЕВ 695, ЕВ 698, ЕВ 717, ЕВ 735, ЕR 630 і їх модифікації , електровізки ЕП 006, ЕП 011, а також їх серії RECORD і PILO, навантажувачі «DIMEX», силові агрегати ДВС Д2500, Д3900, Д3900К, ГДП 6860, 6860.5, 6865 і т.д.

 

Чому ми?

 • двигун MitsubishiБільше 15 тис. найменувань оригінальних запчастин для болгарських навантажувачів
 • Будь-які шини і ободів для навантажувачів як болгарського, так і європейського і азіатського виробництва
 • Великий спектр тягових акумуляторних батарей і зарядних пристроїв для складської техніки
 • Платформні електрокари (електроплатформи) для внутрішньозаводського і міського транспорту
 • Електротягачі для пересування транспортних засобів, які не мають самостійного ходу
 • Талі електричні — елементи підйомних систем для роботи з вантажами
 • В компанії також є сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду». Платник ПДВ.
 • Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Сервісні бригади виконують види ремонту: дрібний, середній, капітальний.
  Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45

 

Ремонт Balkancar в Києві

На території колишнього СРСР завдяки якістю та ціною навантажувачі марки Balkancar отримали широку популярність і забралися в найвіддаленіші куточки країни. Вже здавалося б, вони зжили своє, але не тут то було!

двигатель погрузчика вилочногоВ даний час болгарські навантажувачі Balkancar все ще продовжують працювати на складах підприємств так само, як і працювали 20 років тому, і все це завдяки періодичному ремонту Balkancar і своєчасному технічному обслуговуванню навантажувачів.

Наша компанія пропонує ремонтні роботи будь-якої складності як на нашому СТО, так і з виїздом до місця ремонту. У наявність на нашому складі ви завжди знайдете потрібні запасні частини на навантажувач, і вам не доведеться чекати тижні і місяці, поки вам їх доставлять.

Надалі для забезпечення безперебійної роботи вашого підприємства ми можемо запропонувати різні варіанти сервісного обслуговування Balkancar, що дозволить своєчасно знаходити можливі несправності і усувати їх.

У вас є б / у навантажувач в поганому стані, який вже не працює? Це теж не проблема, наші фахівці можуть провести не тільки ремонт, а й відновлювальні роботи, після яких ваша техніка знову буде «бігати» не гірше сучасних моделей навантажувачів болгарського виробництва. Крім цього, якщо ваш б / у навантажувач не потрібен вашому підприємству, ми можемо розглянути взаємовигідні варіанти для його ремонта компанією Рем СпецТехніка.

Ремонт Balkancar в Києві, і по Україні обновлено: 17 июня, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.