Ремонт Atlet в Києві і по Україні

Ремонт Atlet в Києві і по Україні

Консультація, диагностика і ремонт Atlet погрузчиков, штабелеров і ричтраков в Києві і по Україні виїзними бригадами Рем СпецТехніки. Компанія «Рем СпецТехніка» надає послуги з ремонту самохідної складської техніки: навантажувачів, штабелерів, ричтраків, комплектовщиків замовлень, електротягачів. Ми ремонтуємо машини найпопулярніших в Україні брендів: Atlet by UniCarriers, Xilin, Linde, Crown, Rochla, Jungheinrich, Toyota BT, Still, Combilift, Yale, Hyster та інших.

 

Зміст:

 • Складська техніка Atlet (Швеція)

 • Сервіс

 • Ми пропонуємо

 • Переваги співпраці з нами

 • Маленькі поради

 • Аутсорсинг в складському господарстві

 • Поради при купівлі запчастин

 

Складська техніка Atlet (Швеція)

ремонт AtletСкладська техніка ATLET, яка виробляється в Швеції, відома по всьому світу. Виробництво її почалося з далекого 1958 року.

Внутрискладская техніка Atlet — це ідеальне поєднання шведських технологій, японської якості і німецького дизайну.

Найвища якість техніки Atlet підтверджується багаторічним використанням її на підприємствах харчової промисловості, в логістичних компаніях, в різних галузях машинобудування, на фармацевтичних підприємствах та ін.

Відремонтувати складську техніку преміум-класу Atlet ви можете в нашій компанії.

 

Сервіс

«Рем СпецТехніка» перш за все сервісна компанія. Досвідчений персонал, що має досвід обслуговування та ремонту навантажувачів та іншої складської техніки більш восьми років може виконувати ремонти будь-якої складності ( «важкі випадки»).

Величезний накопичений досвід, а також прямі поставки запчастин дозволяють в короткі терміни виконувати кваліфікований і надійний ремонт більшості представлених на ринку марок техніки Atlet.

 

Ми пропонуємо:

 1. Планове технічне обслуговування відповідно до графіка з виїздом до клієнта.
 2. Стаціонарний ремонт.
 3. Ремонт на території замовника.
 4. Попереджувальні ремонти.
 5. Повне технічне обслуговування.
 6. Абонентське технічне обслуговування.
 7. Спеціальні індивідуальні програми з обслуговування парку техніки.

 

Переваги співпраці з нами:

 1. Швидкість реагування.
 2. Індивідуальний підхід.
 3. Технічна підтримка усіма видами зв’язку.
 4. Наявність запчастин.
 5. Кваліфікований персонал.
 6. Будь-які види ремонтів, в тому числі: ремонт керованого моста, капремонти двигуна, повна реставрація техніки, ремонт АКПП, щогл, ГБЦ і багато іншого.
 7. Сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу!
  Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 8. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.

Співпраця з нами дозволить Вам використовувати вкладені гроші в техніку на 100% і з максимальною ефективністю.

«Рем СпецТехніка» є сертифікованим партнером по технічному обслуговуванню і ремонту складської техніки Atlet by UC, Maximal, Xilin, Manitou та інші …

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що ремонт штабелера і будь-який інший складської техніки виконують досвідчені фахівці з високою кваліфікацією, а комплектуючі та запасні частини повністю відповідають стандартам виробника.

При професійної сервісної підтримки Ваша техніка завжди буде знаходитися відмінному стані, працювати стабільно і ефективно.

 

Маленькі поради

Аутсорсинг в складському господарстві

Аутсорсинг — передача виконання конкретної функції на договірній основі сторонньої організації, для якої даний вид діяльності є профільним.

Аутсорсинг дозволяє повністю перекласти турботи про організацію безперебійної цілодобової роботи складської техніки і всього складу з підготовленим персоналом на плечі спеціалізованої компанії.

Навіщо потрібен аутсорсинг:

 1. Аутсорсинг в складському господарстві дозволить вивільнити інвестиції, спрямовані на не основну діяльність підприємства і використовувати їх на розвиток основного виробництва.
 2. Виключити процедуру прийняття рішень по бюджетам ремонтної програми, інвестиційної програми та знизити навантаження на комерційну службу із закупівлі і доставки запасних частин і матеріалів на утримання парку навантажувачів.
 3. У поточному режимі експлуатації не буде потрібно додатковий парк навантажувачів, у випадках тривалого простою на поточних і капітальних ремонтах.
 4. Відпадає необхідність наявності складу запасних частин для навантажувачів та іншої складської техніки.
 5. Не потрібно персонал для проведення ремонту та сервісного обслуговування навантажувачів.
 6. Вичерпується необхідність контролю над проведенням ремонтних робіт та обліком ТМЦ, пов’язаних з утриманням автонавантажувачів.
 7. Не потрібно платити податок на майно, що орендується транспорту.
 8. Зберігається постійна гарантія роботи навантажувачів та іншої необхідної складської техніки.
 9. Вам не потрібно буде навчати персонал під час вступу сучасної техніки.

 

Все це дозволить Вам:

 1. знизити витрати
 2. мінімізувати ризики зриву основного виробництва
 3. підвищити оборотність і ліквідність активів підприємства.

 

Поради при купівлі запчастин

При покупці запчастин для навантажувача ми радимо:

 • Для зменшення витрат часу необхідно надати каталожний номер запчастини. Тоді консультація по цій позиції може проходити в режимі on-line. Для наших постійних клієнтів організовано продаж таких каталогів. Отримати додаткову інформацію можна у вашого персонального менеджера.
 • Для зменшення часу відвантаження заздалегідь плануйте свій приїзд в офіс і повідомте дату і час приїзду персонального менеджера, для того щоб він укомплектував ваше замовлення заздалегідь.
Ремонт Atlet в Києві і по Україні обновлено: 11 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.