Ремонт Atlet Alto в Києві і по Україні

Ремонт Atlet Alto в Києві і по Україні

Діаностика, консультація і ремонт Atlet Alto штабелеров, навантажувачив в Києві і по Україні виїзними бригадами від Рем СпецТехніка. Сервісне обслуговування здійснюється в найкоротші терміни — до 3 х днів. Ми можемо зробити також комплексне сервісне обслуговування, діагностику та повний технічний огляд Вашого обладнання.

Ми завжди будемо раді проконсультувати Вас в питаннях ремонту складської техніки Atlet Alto і заміни запасних частин. Якщо Ваша техніка не придатна до експлуатації або ремонт рокл і старої техніки перевищує ціну покупки нового обладнання ми зможемо надати Вам дефектну відомість, а також нове обладнання для продажу. Наші менеджери будуть раді допомогти Вам, звертайтеся за телефонами зазначених в контактах.

ТОВ «Рем СпецТехніка» — це компанія професіоналів, головним принципом роботи якої є якісне і професійне обслуговування клієнтів.

 

Зміст:

 • Штабелери Atlet Alto

 • Ремонт Atlet Alto навантажувачів, штабелерів

 • Послуги сервісу

 • Дрібний і середній ремонт

 • Капітально-відновлювальний ремонт

 • Технічне обслуговування

 • Діагностика та програмування блоків

 

Штабелери Atlet Alto

ремонт Atlet AltoШтабелери Atlet Alto призначені для важких операцій. Потужні і надійні. Батарея на роликах. Повідець з повним доступом до всіх керованих функцій.

Штабелери Atlet (Швеція) відповідають найвищим техніко-ергономічним стандартам. Електричний штабелер має високу продуктивної потужністю. Все электро штабелери зроблені з високим ступенем стандартизації вузлів і комплектуючих.

Електричний штабелер Atlet — незамінний помічник на сучасному складі!

Ремонт Atlet Alto навантажувачів, штабелерів

Виробники навантажувачів, штабелерів змагаються один з одним у прагненні створити самий надійний і довговічний навантажувач або штабелер, проте техніка навіть самих прославлених і авторитетних марок схильна до поломок, і тоді неминучий ремонт навантажувача.

Ремонт навантажувача багато в чому визначається ремонтопридатністю техніки, яка, в свою чергу, складається з безлічі факторів. Це і доступність основних робочих вузлів і агрегатів, і якість і заменяємість деталей обладнання, і періодичність планового техобслуговування і передбачувані витрати на нього.

Крім того, при ремонті навантажувача, штабелера визначальне значення має доступність запчастин навантажувача, їх наявність і швидкість доставки.

 

Послуги сервісу:

 • ремонт рокли;
 • ремонт штабелеров;
 • транспортерів, конвеєрної і підйомної техніки;
 • іншого складського обладнання;
 • токарні роботи.

 

Компанія «Рем СпецТехніка» здійснює ремонти — гідравлічних візків (ремонт рокл), гідравлічних і механічних штабелеров, конвеєрів, транспортного обладнання, платформних візків. Фахівці нашого відділу завжди раді допомогти Вам.

Ми можемо самі забрати Вашу техніку зі складу та повернути після ремонту.

 

Дрібний і середній ремонт

Як правило, дрібний і середній ремонт здійснюються силами наших виїзних сервісних бригад, безпосередньо на території клієнта. При капітальному ремонті навантажувача, штабелера або будь-який інший техніки, машина транспортується безпосередньо в наш Сервісний Центр, де проводяться всі необхідні роботи. Наші виробничі потужності дозволяють виконувати всі види капітально-відновлювального ремонту як навантажувача в цілому, так і його складових вузлів і агрегатів.

 

Капітально-відновлювальний ремонт

Капітально-відновлювальний ремонт Atlet Alto проводиться тільки після проведення діагностики. Результатом діагностики є видача технічного висновку, в якому вказано передбачуваний обсяг ремонту, його вартість з урахуванням запасних частин, термін ремонту, форма і термін оплати.

Ми надаємо гарантію на встановлені запчастини, вироблені нашими фахівцями 365 діб.

 

Технічне обслуговування

Ми також укладаємо договори і виконуємо роботи з технічного обслуговування складської техніки, відповідно до вимог виробників та інструкцій по експлуатації, з виїздом до Замовника.

Спеціально-обладнаний транспорт і підготовлений персонал, а також наявність всіх необхідних витратних матеріалів, дозволяє виконувати роботи професійно і в строк.

Своєчасне проведення Технічного обслуговування — запорука якісної, надійної та безперебійної роботи навантажувачів!

 

Основні види ремонтів штабелеров, навантажувачів і складської техніки:

 • ремонт ведучого і веденого мостів;
 • ремонт щогли, навісного обладнання та гідравлічної системи;
 • ремонт двигунів (дизель, газ-бензин);
 • ремонт і налагодження паливної апаратури (дизель, газ-бензин);
 • ремонт електродвигунів (ходу, гідравліки, тягових генераторів і т.п.);
 • ремонт трансмісій (механічних, автоматичних, гідростатичних);
 • ремонт електричної частини та електронні компоненти можуть (стартера, генератори, контактори, електропроводка, плати управління тощо).

 

Діагностика та програмування блоків

Діагностика та програмування електронних блоків управління навантажувачів і складської техніки.

В ході проведення таких робіт, нашими фахівцями досягається наступний результат:

 1. виявлення прихованих проблем;
 2. обнуління кодів помилок;
 3. калібрування електронних блоків;
 4. оновлення програмного забезпечення.

До початку будь-якого ремонту, клієнту повідомляється обсяг робіт, вартість ремонту і запасних частин для навантажувача. Без згоди клієнта ніякі роботи, в тому числі додаткові, не виробляються.

Повна відкритість і узгодження дій з клієнтом — один з головних принципів сервісу від «Рем СпецТехніка».

 

Ремонт Atlet Alto в Києві і по Україні обновлено: 11 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.