Ремонт A-Lift в Києві і по Україні

Ремонт A-Lift в Києві і по Україні

Діагностика, консультації і ремонт A-Lift бічних навантажувачів в Києві і по Україні сертифікованими виїзними бригадами.

Якщо вам потрібно ремонт бокового навантажувача європейського або китайського виробництва, фахівці компанії «Рем СпецТехніка» приїдуть в будь-яку точку Київа. Як на виїзді, так і в своєму технічному центрі ми зробимо діагностику вашої техніки, визначимо обсяг, терміни і вартість робіт і після узгодження з вами приступимо до ремонту.

Зміст:

 • Ремонт A-Lift бокового навантажувача

 • Технічне обслуговування включає в себе

 • Бічний навантажувач — зручна робота з довгомірними вантажами

 • Унікальний, боковий навантажувач Alift

 • Переваги бічних навантажувачів A-lift

 

Ремонт A-Lift бокового навантажувача

ремонт A-LiftКваліфіковані інженери і механіки, сучасне обладнання і оригінальні запчастини дозволять якісно виконати ремонт A-Lift бокового навантажувача будь-якої складності — плановий і екстрений, дрібний і капітальний — і продовжити термін служби вашої спецтехніки.

Ваш боковий навантажувач зможе уникнути капітального ремонту, якщо з нашою допомогою ви забезпечите його сервісне обслуговування, так як своєчасне виявлення і усунення дрібних несправностей захистить вашу спецтехніку від більш складних поломок.

 

Технічне обслуговування включає в себе:

 1. повну діагностику технічного стану,
 2. поточний ремонт навантажувача або окремих вузлів,
 3. капітальний ремонт навантажувача і заміну запчастин,
 4. надання іншого навантажувача на час простою.

Ми надаємо гарантію на замінені запчастини 365 днів. Пряма співпраця з заводами-виробниками дозволяє виконувати ремонт оперативно, якісно і за конкурентними цінами.

Ваш боковий навантажувач потребує ремонту? Зверніться за оперативною і ефективною допомогою в нашу компанію за телефоном: (096) 391-33-45

 

Бічний навантажувач — зручна робота з довгомірними вантажами

Бічний навантажувач з вилковим захватом призначений для роботи з довгомірними матеріалами, наприклад, пиломатеріалами, частин меблів, листовим залізом і бобінами, паллетамі, рулонами і так далі. Бічний навантажувач з багатьма операціями впорається швидше, ніж звичайний вилочний, за рахунок спеціальної транспортної платформи. Вантаж стійко розташовується на платформі, і навантажувач з боковим завантаженням рухається легко і безпечно.

 

Бічний навантажувач — основні переваги:

 1. успішно проводяться роботи при вузьких дверних отворах приміщення;
 2. економиться час маневрування;
 3. за рахунок платформи збільшується швидкість переміщення вантажів;
 4. більш зручні умови для водія навантажувача
 5. покращений огляд, комфортабельна кабіна, просте управління.

Бічні навантажувачі — давно не новинка на ринку Київа і України. Якщо ви вирішили відремонтувати боковий навантажувач, за вашим бажанням ми можемо встановити навісне обладнання для навантаження вантажів на складах, спрейдерне захоплення і ін.

Наші менеджери розкажуть вам докладніше — телефонуйте за нашими телефонами!

 

Унікальний, боковий навантажувач Alift

Унікальний боковий навантажувач Alift призначений для роботи у вузьких і тісних приміщеннях, а також обмежених робочих просторах. Він являє собою надійний механізм, що поєднує в собі три різних навантажувача: бічний і вилочний навантажувачі, а так само штабелер, але при цьому володіє більш низькою ціною, ніж ці машини.

Якщо в роботі вашої компанії потрібні:

 1. різні вантажно-розвантажувальні операції з довгомірними вантажами, виконаними з металу, дерева, ПВХ, а також в кабельному і трубному виробництвах;
 2. маневреність у вузьких і тісних приміщеннях;
 3. навантажувач, здатний переміщати вантажі при поганих дорожніх умовах (гравій бруд, сніг)

 

Вилочний боковий погрузчик A-lift незамінний!

Ми представляємо ремонт широкому асортименту навантажувачів безпосередньо A-lift Болгарія, а також любій складській техніці. Залежно від ваших вимог можливо ремонт навантажувачів з наступними характеристиками:

 1. вантажопідйомність від 1250 до 10000 кг;
 2. висота підйому вантажу або товару — вiд 2800 до 6400 мм,
 3. тягове зусилля — від 15 до 20 kN.

 

Подібні моделі розроблялися, перш за все, для навантаження-розвантаження і транспортування дерев’яних дощок, елементів металевого профілю, труб і інших довгомірних виробів по території складів з вузькими проходами. Робочий коридор даної техніки становить не більше 2-х метрів.

Таким чином, навантажувачі з бічним завантаженням Alift дозволять вам збільшити корисну площу складу на 40%!

 

Переваги бічних навантажувачів A-lift:

Дійсно, купити боковий навантажувач A-lift часто набагато вигідніше, ніж аналогічні моделі інших торгових марок. Ви отримаєте техніку, виконану за найсучаснішими технологіями, з скоєних матеріалів, що має особливі переваги перед конкурентними.

 

І ось чому:

Продуктивність роботи навантажувача збільшується через особливу можливості рухатися в різних напрямках, що вкрай полегшує роботу в обмеженому просторі виробничого приміщення, складу або торгового центру.

Без розворотів боковий навантажувач Alift переміщається в чотирьох напрямках, при цьому управління здійснюється за допомогою джойстика.

Всі колеса навантажувача обладнані гідростатичним приводом, що забезпечує повний привід і феноменальну прохідність. Робота можлива на будь-якій поверхні, в тому числі при наявності снігу, гравію або бруду.

Максимальна довжина вантажу, що перевозиться може досягати 14 метрів
Потужність економічних двигунів Kubota встановлюються на навантажувачі — від 66 до 150 кінських сил.

Всі моделі комплектуються сучасними деталями найвідоміших виробників Японії та Італії, збірка і виробництво навантажувача Alift здійснюється в Болгарії.

Ремонт A-Lift в Києві і по Україні обновлено: 15 апреля, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.