Прошивка ЕБУ складської техніки в Києві і Україні!

Прошивка ЕБУ складської техніки в Києві і Україні!

Наша компанія професійною займається такими видами як прошивка ЕБУ і калібруванням, модифікацією і чіп-тюнінгом прошивок для ЕБУ сучасних бензинових і дизельних двигунів спецтехніки в Києві вже більше 8 років. Ми робимо свою роботу швидко, якісно, з гарантією.

Зміст:

  • Прошивка ЕБУ складської техніки

  • Міфі чіп-тюнінга

  • Кращі результати

  • Замовлення на чіп-тюнінг

Прошивка ЕБУ складської техніки

прошивка ебуМи пропонуємо послуги професійного чіп-тюнінгу двигунів і калібрування програм ЕБУ. Ми здійснюємо калібрування прошивок для ЕБУ різних бензинових і дизельних двигунів, в тому числі і в найсучасніших. Ми виробляємо чіп-тюнінг прошивок сучасних ЕБУ складської техніки. Чіп-тюнінг зазвичай передбачає підвищення потужності двигуна, але в деяких випадках чіп-тюнінг програми ЕБУ робиться для інших цілей, наприклад для переходу на ГБО, на більш низько-октановый бензин, при зміні робочого об’єму або «заліза» двигуна, для зняття або встановлення програмного обмеження швидкості і т. д.

При калібруванні прошивки для чіп-тюнінга двигуна можлива зміна комплектації автомобіля, підвищення його потужності без шкоди ресурсу для двигуна, зниження витрати палива. Правильно откалиброванная програма не заподіє шкоди двигуну, але якщо під час установки прошивки були допущені серйозні помилки і прорахунки, то наслідки для двигуна можуть бути самими неприємними. Для чіп-тюнінгу прошивок і калібрування програм блоків управління двигуном ми використовуємо спеціалізоване ліцензійне ПЗ.

 

Міфі чіп-тюнінга

Відразу хочеться розвіяти один з усталених міфів чіп-тюнінга — останнім часом на безлічі сайтів і форумах чіп-тюнери, рекламуючи свої послуги, заявляють про приріст потужності мало не в 15 відсотків для атмосферних двигунів після їх калібрування прошивки. Це не правда.

Після правильної відбудови програми ЕБУ, навіть при переході в норми Е2 на сучасному автомобілі (з нормами викиду Євро — 4 або Євро-5) з атмосферним бензиновим двигуном приріст потужності після чіп-тюнінга в л. с. становить близько +5-7 відсотків максимум (виняток — деякі бензинові двигуни з системою впорскування високого тиску типу FSI і GDI — тут надбавка потужності після чіп-тюнінга прошивки ще більш істотна). Ось з обертовим моментом справи йдуть по іншому і при правильно откалиброванной тюнинговой прошивці крутний момент помітно піднімається (в порівнянні з оригінальною програмою до +6-12 відсотків) і стає вище у всьому діапазоні оборотів.Тому суб’єктивні відчуття від водіння прошитого автомобіля, нехай навіть малолітражного, відразу дозволяють помітити різницю в поведінці машини після чіп-тюнінга — в реакції на газ, у наборі швидкості, плавність перемикань і еластичності роботи двигуна.

 

Кращі результати

Кращі результати зазвичай досягаються при чіп-тюнінгу турбованих бензинових і дизельних двигунів. Для цих моторів припустимо приріст потужності після прошивки близько 15-20%, а іноді і +25-30% відсотків без шкоди для загального ресурсу двигуна.

Для чіп-тюнінгу прошивки Вашого автомобіля нам знадобиться файл («дамп»), зчитаний з ЕБУ у відкритому бінарному вигляді будь-яким сучасним приладом для чіп-тюнінгу ЕБУ (Kess 2 Master, FGTech, MPPS, CMD Master, Optican, Multiflasher, MMCflasher, Combiloader і т. д.) або програматором.

 

Замовлення на чіп-тюнінг

Замовлення на чіп-тюнінг (замовлення на калібрування прошивки блоку управління двигуном) приймається на роботу протягом 10 хвилин після отримання (email або skype) файлу прошивки і тех. завдання. Так само, для підвищення оперативності виконуваних робіт з калібрування програм ЕБУ, переконливо просимо Вас вказувати у назві файлу, або в доданому текстовому документі максимум інформації про прошиваемом автомобілі (марка, модель, рік випуску, тип та об’єм двигуна, тип КПП, виробник і модель ЕБУ, номер ЕБУ і версія оригінального ПЗ). Приблизний час, необхідний для виконання робіт з калібрування прошивки ЕБУ в програмі стандартного блоку управління — близько 1-2 годин. З нестандартними софтами справа іноді складніше і для калібрування програми потрібно до 1-2 днів. Після виконання роботи ми висилаємо зроблену прошивку для чіп-тюнінгу Вам на пошту. Вам залишається лише записати її в ЕБУ автомобіля.

 

На калібрування програм ЕБУ і чіп-тюнінг двигунів дається гарантія

 

Ціни доступні. Існує система знижок для постійних клієнтів.

Для калібрування прошивки під замовлення, під Ваші конкретні побажання, просто зв’яжіться з нами по телефону: (096)391-33-45, аба любим доступним для вас методои на сайті

Комментарии к этому сообщению закрыты.