Поточний ремонт двигунів спец техніки в Києві та по Україні

Поточний ремонт двигунів спец техніки в Києві та по Україні

Компанія «Рем СпецТехніка» пропонує вам послуги з професійного ремонту двигунів, ми беремося за комплексний і поточний ремонт двигунів спец техніки, складського обладнання будь-яких моделей.

Неполадки двигуна завжди самі говорять про себе несподіваною зміною в характері роботи, появою шумів або димлення, збільшеним апетитом.

Для того, щоб центральний силовий агрегат вашого автомобіля був у порядку, ми рекомендуємо вам бути уважнішими і обережнішими, а якщо з’явилася несправність — звертатися тільки в професійний сервіс-центр по ремонту двигунів. Або прямо к нашому мотористу: Володимир (096)391-33-45

Зміст:

 • Поточний ремонт двигунів спец техніки

 • Ремонт двигуна проводиться в кілька етапів

 • Перелік виконуваних робіт

 • Детально про капітальний ремонт двигуна

 

Поточний ремонт двигунів спец техніки

поточний ремонт двигунів, діагностика, консультація, навантажувач, складської техніки, київ, українаНаш спец тех центр здійснює капітальний і поточний ремонт двигунів складського оборудованія вітчизняного та іноземного виробництва. На всі замінені запчастини дається гарантія автосервісу на 360 діб.

 

Ремонт двигуна проводиться в кілька етапів:

 1. комп’ютерна діагностика двигуна, визначення зносу деталей, несправностей, дефектів,
 2. демонтаж двигуна,
 3. заміна деталей, вузлів, збірка,
 4. установка, регулювання, обкатка

Всі роботи по ремонту зазвичай займають до декількох днів.

 

Перелік виконуваних робіт по ремонту двигунів:

 • ремонт паливної системи
 • шліфування валів,
 • розточування циліндрів,
 • ремонт блоку циліндрів, зварювання,
 • ремонт головки блоку,
 • ремонт деталей агрегатів, вузлів.

Уточнити вартість ремонту двигунів навантажувача, отримати консультацію Ви можете зателефонувавши нашим майстрам по телефону (096)391-33-45.

 

Детально про капітальний ремонт двигуна

Капітальний ремонт двигуна має на увазі перегородку двигуна з повною заміною деталей і розточування циліндрів. При капітальному ремонті двигуна проводиться заміна всієї поршневої групи, клонували, а також виконується розточування циліндрів з метою надання їм ідеальної циліндричної форми.

Капітальний ремонт двигуна доводиться робити при падінні потужності і компресії, внаслідок великого пробігу автомобіля. Для будь-якого двигуна і комплектуючих деталей, існують такі поняття, як перший, другий і третій ремонтний розмір.

Ремонтні розміри мають на увазі знос деталей і розточування циліндрів. Отже, поршні першого ремонтного розміру мають більший діаметр, ніж ті поршні, якими був укомплектований двигун на заводі. Другий ремонтний розмір має на увазі ще більший діаметр, ніж перший, а третій, відповідно, є максимальним і застосовується вкрай рідко.

При капітальному ремонті двигуна існує можливість збалансувати двигун так, щоб він працював більш рівно і стійко, ніж заводський варіант. Велике значення має вагу шатунів і поршнів в зборі. Чим менше вагова різниця між поршнями, тим рівніше буде працювати двигун. Шатуни і поршні врівноважують між собою шляхом висвердлювання металу в неробочій частині, що не впливає на міцність самої деталі. За еталон береться найлегший поршень і шатун, а решта поршні і шатуни підганяють під цю вагу.

Подібне урівноваження обов’язково проводиться і на заводі, але успішність залежить від пропонованих вимог і вагових допусків.

Поточний ремонт двигунів спец техніки в Києві та по Україні обновлено: 24 мая, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.