Навантажувач все для них. Консультація, діагностика і ремонт!
Навантажувач і все для них. Консультація, діагностика і ремонт в Києві і по всій Україні!
Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом сталася її відмова і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.
- Працюємо сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
- Платники ПДВ.
- Готівковий і безготівковий розрахунок.
- Сервісні бригади виконують види ремонту: дрібний, середній, капітальний.
Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.
Зателефонуйте і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45
Зміст:
-
Навантажувачі вилкови
-
Різновиди і типи навантажувачів
-
Тип підйомного пристрою
-
Тип двигуна
-
Конструкція вилочного навантажувача
-
Виїздні бригади
Навантажувачі вилкови
Навантажувачі — це допоміжна техніка, яка широко використовується в вантажно-розвантажувальних роботах в складських приміщеннях, на територіях виробничих цехів і підприємств, в морських портах і на залізничних сортувальних станціях. Якщо вам необхідна сила і маневреність техніки для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт, то, без сумніву, автонавантажувач вилковий — це оптимальний вибір.
Ви можете відремонтувати вилочні навантажувачі на дизельному або електричному ходу, з різною довжиною і розташуванням вил, за найбільш прийнятними цінами. Підібрати техніку: в залежності від вантажопідйомності і типу двигуна, ви можете в формі підбору навантажувача на головній сторінці сайту.
Різновиди і типи навантажувачів
Ви можете зробити ремонт навантажувача, вибравши відповідну опцію з нашого асортименту техніки. Перш ніж купувати навантажувач варто з’ясувати, чим же вони відрізняються один від одного.
Навантажувачі бувають:
- китайські навантажувачі
- європейські навантажувачі
- японські навантажувачі
- електричні навантажувачі
- дизельні навантажувачі
- бензинові / Газові навантажувачі
- міні навантажувачі
Існує три основні характеристики, на які необхідно звертати увагу автонавантажувача.
Тип підйомного пристрою:
Вила для навантажувачів.
Основний робочий орган навантажувача — вила, які встановлюються на телескопічною рамі з приводом. Кут нахилу рами — 16 °. Довжина вил може бути різною і залежить від довжини навантажувальних піддонів.
Фронтальні і бічні вила.
Також на навантажувачі можуть бути встановлені інші робочі органи — кантувач, вантажний гак, сайд-шіфтер, штирьовий підйомник.
У спеціалізованому розділі сайту ви можете получити безкоштовну консультацію для навантажувачів, широкий вибір!
Тип двигуна:
Дизельний вилочний навантажувач. Приводиться в рух за допомогою ДВС. Основні переваги — невисока вартість навантажувача, не вимагають зарядці. Двигун для навантажувача. Недоліки — сильно шумлять при роботі і виділяють вихлопні гази. Дизельні навантажувачі найкраще використовувати на відкритих вантажних майданчиках.
Електричний вилочний навантажувач. Приводяться в рух за допомогою тягового акумулятора. Основні переваги — не забруднюють повітря, практично не нагріваються в процесі роботи. Недоліки — досить висока вартість, вимагають зарядки протягом декількох годин (8-12). Краще застосування — невеликі і закриті складські приміщення, там електронавантажувачі відчувають себе як риба у воді.
Конструкція вилочного навантажувача
Кількість опорних коліс:
Чотириколісні навантажувачі. Відмінно підійдуть для розвантаження і транспортування важких вантажів на великих швидкостях.
Триколісні навантажувачі. Така техніка впорається з невеликими вантажами в умовах малої площі складського приміщення. Триколісні навантажувачі більш компактні за розмірами і мають кращу маневреність в порівнянні з чотириколісні колегами.
Що б замовити ремонт навантажувача, зателефонуйте за телефоном: (096)391-33-45, кваліфікована консультація і допомога у виборі!