Навантажувач вилковий діагностика та ремонт в Києві, Україні

Навантажувач вилковий діагностика та ремонт в Києві, Україні

Служба сервісу «Рем СпецТех» організована у відповідності з загальносвітовою тенденцією сервісного обслуговування спеціальної техніки, особливо якщо зламався навантажувач вилковий весь сервіс заснован на принципі «Все для Клієнта», тобто основна частина робіт по ремонту та обслуговуванню здійснюється виїзними сервісними бригадами за місцезнаходженням техніки у Замовника (мобільний сервіс).

 

Зміст:

  • Навантажувач вилковий діагностика та ремонт

  • Вилкові складськи навантажувачі. Типи двигунів

  • Висота підняття щогли

 

Навантажувач вилковий діагностика та ремонт

вилочный навантажувачЧому принцип «Все для Клієнта»? Доцільність подібної структури сервісу визнана у всьому світі з наступних причин:

1. Мобільний сервіс дозволяє економити Замовнику тимчасові ресурси:
технічне обслуговування та ремонт навантажувача здійснюється виїзними бригадами на території Замовника без відриву від виробництва, технологічного процесу.

2. Мобільний сервіс дозволяє економити Замовникові грошові ресурси:

по-перше, має місце економія витрат на доставку навантажувача на стаціонарний сервісний центр;
по-друге, для Замовника знижується вартість нормогодини (на виконання ремонтних робіт, оскільки у Постачальника відпадає необхідність дорогого змісту сервісних центрів в областях, і як результат — економія орендної плати, заробітної плати персоналу центру, комунальних послуг, енергоресурсів тощо

У виняткових випадках, коли здійснити ремонт на місці (у Замовника) не представляється можливим з причини необхідності в підйомному обладнанні та спеціальному інструменті, техніка транспортується на стаціонарну ремонтну базу.

Враховуючи той факт, що якість техніки взагалі характеризується загальновизнаною високою надійністю і довговічністю, зміст сервісних центрів у всіх обласних містах є економічно недоцільним як з позиції наших клієнтів, так і з позиції нашого підприємства.

Для забезпечення безперервності виробничого процесу виїзд сервісної бригади здійснюється цілодобово. Ремонтно-виїзні бригади на 100% укомплектовані обладнанням і інструментом, необхідним для швидкого та якісного проведення технічного обслуговування і ремонту на всій території України.

Співробітники служби сервіси «Рем СпецТех» здійснюють введення в експлуатацію техніки та безкоштовне навчання персоналу Покупця правилами експлуатації, умовами і правилами сервісного обслуговування та ремонту.

 

Сервісна база підприємства існує вже понад 8 років.

 

Додаткова інформація

Вилкові складськи навантажувачі. Типи двигунів

Всі складські навантажувачі в залежності від типу двигуна можна розділити на наступні:

Вилкові навантажувачі з ДВЗ (двигуна внутрішнього згорання):

  • Бензинові
  • Дизельні
  • Газобензинового

Вилкові електронавантажувачі (працюють від акумуляторної батареї) переважно використовуються в закритих приміщеннях.

 

Висота підняття щогли

Одне з призначень навантажувачів – це підняття вантажів на певну висоту. Перш ніж купити навантажувач, варто досліджувати складські приміщення, габарити вантажу і вантажу, що піднімається, ширину проходів. В залежності від потреби можна доукомплектувати навантажувачі двосекційними або трисекційними щоглами з можливістю вільного ходу або без неї.

Навантажувач вилковий діагностика та ремонт в Києві, Україні обновлено: 4 апреля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.