Зламався мотор Isuzu що потрібно?

Зламався мотор Isuzu що потрібно?

Зламався мотор Isuzu потрібен ремонт або діагностика?

Мотор Isuzu ремонт або діагностика, в Києві або по Україні?

Діагностика, консультації, заміна і ремонт мотора Isuzu в Києві і по Україні.

У Isuzu, як і в будь-якій техніці, вистачає проблем, що виникають після кількох років активної експлуатації. Перелік поширених несправностей серед моделей бренду не надто великий, проте як і раніше головною складністю залишається знайти потрібні запчастини і хороший рем сервіс Isuzu в Києві.

У вас є мотор Isuzu і потрібен ремонтабо діагностика?

Телефонуйте зараз: (096) 391-33-45 (вайбер)

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг для мотора Isuzu – загальний ремонт, поточний ремонт, обслуговування.

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Мотор ISUZU – 100 років інновацій

 • Ремонт Ісузу

 • Слабкі місця спецтехніки ISUZU

 • Рем сервіс ISUZU

 • Мотор Isuzu ремонт, обсяг робіт

 • Капітальний ремонт мотор Isuzu

 

Чому ми

 • мотор Isuzu Ісузу моторів мотора ремонт київ діагностика консультація навантажувача ричтраков складської техніки Україна vjnjh

  мотор Isuzu Ісузу

  Сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!

 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 1. невеликий,
 2. середній,
 3. капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область – 24 години,
 • Україна – 72 години з моменту подачі заявки.

 

Мотор ISUZU – 100 років інновацій

мотор Исузу ІсузуМотор ISUZU (Ісузу) – один з найстаріших і шанованих автоконцернів в світі, особливу популярність якому принесли середньорозмірні і важкі вантажівки. Історія цієї японської компанії почалася в далекому 1916 році з випуску легкових авто. Втім, вже через два роки на світ з’явився перший вантажівка майбутнього бренду, іменований А-9. Це була справа рук промислової групи Ishikawajima, яка на початку 30-х років минулого століття об’єдналася з компанією Dot Automobile, і випустила свою першу серію вантажних автомобілів. Одна з моделей отримала назву ISUZU, на честь священної ріки Японії.

Проте, лише через 4 роки після світової війни, буквально відродившись з попелу, компанія придбала свою справжню назву Isuzu Motors Limited. Бренд є прабатьком перших дизельних японських вантажівок і так званим «маяком» по створенню нових моделей дизельних моторів для авто всіх категорій. Фірма не втратила лідируючих позицій і в даний час. Вантажівки і автобуси бренду, як і раніше «в топі» світового комерційного сектора. І справа тут зовсім не в успішної рекламної компанії або успіхи минулого. Все тому, що, як і раніше, вантажний автотранспорт Ісузу міцний, надійний і довговічний. Така сталість цінується підприємцями більше, ніж що б то не було.

 

Ремонт Ісузу

У Ісузу, як і в будь-якій техніці, вистачає проблем, що виникають після кількох років активної експлуатації. Перелік поширених несправностей серед моделей бренду не надто великий, проте як і раніше головною складністю залишається знайти потрібні запчастини і хороший рем сервіс Ісузу в Києві.

 

Слабкі місця спецтехніки ISUZU:

ремонт НиссанМотор. Одна з частих скарг – «не тягне». Тут починаються варіації – «не тягне в гору», «не тягне після 4й передачі». Найчастіше проблема полягає в паливному, повітряному фільтрах, в якості масла. Часта історія – повільно скидаються або не набираються обертів мотора. У першому випадку рішення може лежати на поверхні – тросик газу, а точніше второпластовая серцевина, що лежить за гайкою в частині кріплення троса. Може статися, що її там вже просто немає.

Другий випадок, як правило, набагато серйозніше. Тут потрібно дивитися електрику, гальмівну систему, причин безліч. Також поширене – газуешь, обороти йдуть нормально, але машина «ледве тягнеться». У «легкому» випадку проблема може критися в диску зчеплення/сальниках (потрібна заміна). Але, на жаль, частіше потрібен ремонт коробки, що обійдеться куди дорожче.

Рульове управління. Управління часто підводить Ісузу. Часто можна чути, що кермо ніби став важчим, не повертається після повороту або «нишпорить» по дорозі. Комерційні перевезення припускають рейси в складних дорожніх умовах, тому проблеми можуть виникнути, якщо невдало вдаритися «черевом» – справа нерідка. В інших випадках, дивимося втулки передніх важелів, сайлентблоки. Могли провернутися шкворневые втулки в цапфі (або одна з них).

Електрика. Найчастіше не горять лампи/датчики. Причин безліч. Сама, так скажімо, «економічна» з них – перегоріли деякі доріжки на панелі, тому і лампочки не горять. Ремонт в цьому випадку мінімальні. Але у випадку неправильних показань приладів (тахометра, датчика температури мотора і т. д.), можливо, доведеться «продзвонювати» контакти проводів у мотора, поширений їх обрив у сполучної колодки.

Проблеми з власної неуважності теж нерідкі. Часто недосвідчені автовласники, які прагнуть вирішити проблему самостійно, плутають плюс з мінусом на акумуляторі. Як наслідок – пробіжить іскра і повністю пропаде електромережу техніки. Це перегоріли запобіжники (заміна).

 

Рем сервіс ISUZU

Рем СпецТехніка – профільний технічний ремонтний центр, що спеціалізується на діагностиці, ремонті моторів Isuzu і всієї складської техніки. Наші майстри знають вантажну техніку марки від «А» до «Я» і спеціалізуються на ній, тому і якість робіт – на голову вище, ніж у будь-яких автосервісах «загального порядку».

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті мотора, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання: служба мотористів тел: (096) 391-33-45

 

 

Мотор Isuzu ремонт, обсяг робіт

Головка моторів Isuzu:

набір прокладок моторів Isuzu,
гідравлічні штовхачі моторів Isuzu
арматура моторів Isuzu
напрямні моторів Isuzu.

Блок мотора Isuzu:

комплект прокладок і гвинтів мотора Isuzu,
поршні мотора Isuzu,
кільця мотора Isuzu
основний підшипник мотора Isuzu
колінчаті підшипники мотора Isuzu.

Аксесуари для моторів Isuzu:

привід приводу гідроприводу + водяний насос мотор Isuzu
турбокомпресор мотор Isuzu
двомасових колесо моторів Isuzu
Регенерація вприскування мотор Isuzu.

Ремонт блоку мотор Ісузу:

ремонт головки мотор Ісузу
обрізка блоку мотор Ісузу
шліфування вала мотор Ісузу
ремонт шатунів мотор Ісузу
розбирання та збирання мотор Ісузу.

 

Капітальний ремонт мотор Isuzu

Ми виконуємо капітальний ремонт мотор Isuzu, а також ремонт окремих компонентів:
Капитальный ремонт двигателя погрузчикарозбирання і промивання під тиском моторів Isuzu
вирівнювання корпусу мотор Isuzu
Регенерація часу Isuzu (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Isuzu (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Isuzu
регенерація шатунів Isuzu (опори, заміна рукава)
регенерація головок Isuzu (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Isuzu (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Isuzu (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Isuzu
регенерація компресора Isuzu
заміна втулок поршневий головки Isuzu
обмін ущільнення мотора Isuzu
регенерація турбонагнетателя Isuzu
регенерація радіатора Isuzu
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Isuzu і т. д,
початкова притирання мотора Isuzu
за бажанням замовника ми можемо провести випробування мотор Isuzu на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті мотора, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.