Зламався мотор ДжиСиБи що потрібно?

Зламався мотор ДжиСиБи що потрібно?

Зламався мотор ДжиСиБи потрібен ремонт або діагностика?

Мотор ДжиСиБи (JCB) ремонт або діагностика, в Києві або по Україні?

Діагностика, консультації, заміна і ремонт мотора ДжиСиБи в Києві і по Україні.
Вам необхідна діагностика мотора вашої спецтехніки? Вийшов з ладу мотор будівельного обладнання? Потрібна заміна запчастин мотора європейського виробництва? «Рем СпецТехніка» – ідеальне рішення ваших проблем! Наша команда з радістю підбере для вас необхідні комплектуючі від провідних виробників і виконає ремонт мотора швидко і якісно.

У вас є мотор ДжиСиБи (JCB) і потрібен ремонт або діагностика?
Телефонуйте зараз: (096) 391-33-45 (вайбер)

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг для мотора ДжиСиБи – загальний ремонт, поточний ремонт, обслуговування.

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Як що зламався мотор ДжиСиБи то потрібно!

 • Електричні компоненти дизельних моторів

 • Ремонт моторів спецтехніки

 • Діагностика мотора вашої спецтехніки?

 • Мотор ДжиСиБи ремонт, обсяг робіт

 • Капітальний ремонт мотор ДжиСиБи

 

Чому ми

 • мотор ДжиСиБиСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 1. невеликий,
 2. середній,
 3. капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область – 24 години,
 • Україна – 72 години з моменту подачі заявки.

 

Як що зламався мотор ДжиСиБи то потрібно!

Ремонт моторів ДжиСиБи

На всій сучасній техніці виробництва ДжиСиБи встановлюються переважно мотори JCB Dieselmax, однак служба ремсервісу «Рем СпецТехніка» проводить діагностику та ремонт моторів провідних світових брендів: JCB, Perkins, Scania, Cummins, Isuzu, Yanmar, Iveco.

Ремонт високотехнологічного мотора – складний, кропітка праця, тому в команді «Рем СпецТехніка» працюють тільки професіонали своєї справи. Як тільки клієнт звертається в службу ремсервісу зі скаргою на перебої в роботі мотора, одна з трьох мобільних бригад протягом доби виїжджає на діагностику. Якщо випадок тривіальний, наприклад, заклинило мотор, клієнт без виїзду інженера-механіка самостійно знімає мотор і привозить на базу компанії. У разі, якщо клієнт не може самостійно демонтувати мотор, він може привезти техніку на базу «Рем СпецТехніки», і наші фахівці зроблять демонтаж мотора.

У спеціально обладнаному цеху служби сервісу «Рем СпецТехніка», мотор знімається за допомогою спеціального гідравлічного крана, в просторіччі – «гусак». Далі механізм транспортується в цех для ремонту моторів і кріпиться на спеціальний поворотний стенд «вертушку».

Далі проводиться власне розбирання мотора на деталі, його чистка, мийка, сушка і дефектовка.

У процесі розбирання, дефектації та збірки всі деталі повинні бути чистими і добре продути. Для цього ремонтний цех обладнаний спеціальною потужною автоматичною мийкою, потужним гвинтовим компресором і розгалуженою лінією подачі очищеного стисненого повітря, що полегшує роботу фахівців.

Всі результати вимірів фіксуються в дефектувальних відомості. На підставі цієї інформації приймається рішення про необхідність подальших дій, наприклад, шліфування колінчастого валу або розточування блоку циліндрів. Також приймається рішення про відновному ремонті деталей в разі перевищення допусків по вимірах або їх заміні.

При проведенні всіх операцій дотримуються вимоги виробника в питаннях документації, обладнання, інструментів і процесів. Так, наприклад, використовується виключно рекомендована виробником профессіанальний автохімія (герметики, знежирювачах і фіксують герметики), в основному фірми Loctite.

На мотори Perkins проводиться величезна кількість неоригінальних запчастин, що часто позначається на ресурсі мотора. «Рем СпецТехніка» проте, використовує при складанні тільки оригінальні запчастини. Краще не економити на моторі дорожньо-будівельної техніки, тому що ця економія в результаті може стати причиною подальших витрат. Точно витримана технологічний ланцюжок – запорука тривалого ресурсу агрегату і комфортною експлуатації машини.

Мінімальний термін ремонту мотора займає п’ять робочих днів. Час проведення ремонту залежить від багатьох чинників: величини збитку, нанесеного при експлуатації, наявності деталей на складах, завантаженості ділянки. По запчастинах наша компанія підтримує хороший буферний склад, показник наявності деталей на складі більше 90%.

 

Електричні компоненти дизельних моторів

Заміна і ремонт стартера, генератора, кондиціонера, модуль управління мотором, електромагнітні клапани, проводка мотора.

Відповідальна операція ремонт мотора, якісно може бути виконана тільки грамотними і досвідченими слюсарями авторемонтниками. Для цього необхідно добре розбиратися в пристрої мотора, розуміти, як влаштований мотор, мати професійні навички роботи зборки/розбирання будь-якого вузла мотора. Ви можете довірити свою техніку нашим фахівцям.

 

Ремонт моторів спецтехніки

Мотор є однією з головних складових частин будь-якого обладнання, адже саме він дозволяє привести техніку в дію і отримати максимальну ефективність роботи агрегату за рахунок переробки палива в енергію. Будучи високотехнологічним і складним пристроєм, мотор повинен володіти високим експлуатаційним ресурсом, бути надійним і довговічним, і щоб ваша техніка працювала продуктивно і справно, необхідно приділяти стану мотора особливу увагу.

 

Діагностика мотора вашої спецтехніки?

Вам необхідна діагностика мотора вашої спецтехніки? Вийшов з ладу мотор будівельного обладнання? Потрібна заміна запчастин мотора європейського виробництва? «Рем СпецТехніка» – ідеальне рішення ваших проблем! Наша команда з радістю підбере для вас необхідні комплектуючі від провідних виробників і виконає ремонт мотора швидко і якісно.

Оригінальні деталі і багатий досвід у виконанні ремонту будь-якої складності дозволяє нам давати 100% гарантію якості нашої роботи і повної функціональності вашого мотора на тривалий термін! «Рем СпецТехніка» – ваш найкращий партнер по ремонту та оновлення спецтехніки!

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті мотора, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання: Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Мотор ДжиСиБи ремонт, обсяг робіт

Головка моторів ДжиСиБи:

набір прокладок моторів ДжиСиБи,
гідравлічні штовхачі моторів ДжиСиБи
арматура моторів ДжиСиБи
напрямні моторів ДжиСиБи.

Блок мотора ДжиСиБи:

комплект прокладок і гвинтів мотора ДжиСиБи,
поршні мотора ДжиСиБи,
кільця мотора ДжиСиБи
основний підшипник мотора ДжиСиБи
колінчаті підшипники мотора ДжиСиБи.

Аксесуари для моторів ДжиСиБи:

привід приводу гідроприводу + водяний насос мотор ДжиСиБи
турбокомпресор мотор ДжиСиБи
двомасових колесо моторів ДжиСиБи
Регенерація вприскування мотор ДжиСиБи.

Ремонт блоку мотор ДжиСиБи:

ремонт головки мотор ДжиСиБи
обрізка блоку мотор ДжиСиБи
шліфування вала мотор ДжиСиБи
ремонт шатунів мотор ДжиСиБи
розбирання та збирання мотор ДжиСиБи.

 

Капітальний ремонт мотор ДжиСиБи

Ми виконуємо капітальний ремонт мотор ДжиСиБи, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском моторів ДжиСиБи
вирівнювання корпусу мотор ДжиСиБи
Регенерація часу ДжиСиБи (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими ДжиСиБи (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала ДжиСиБи
регенерація шатунів ДжиСиБи (опори, заміна рукава)
регенерація головок ДжиСиБи (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів ДжиСиБи (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса ДжиСиБи (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса ДжиСиБи
регенерація компресора ДжиСиБи
заміна втулок поршневий головки ДжиСиБи
обмін ущільнення мотора ДжиСиБи
регенерація турбонагнетателя ДжиСиБи
регенерація радіатора ДжиСиБи
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів ДжиСиБи і т. д,
початкова притирання мотора ДжиСиБи
за бажанням замовника ми можемо провести випробування мотор ДжиСиБи на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті мотора, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

 

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.