Капітальний ремонт двигуна спецтехніки в Києві і по Україні

Капітальний ремонт двигуна спецтехніки в Києві і по Україні

Капітальний ремонт двигуна навантажувачив в Києві і по Україні в Рем СпецТех — висока якість за розумну ціну!

Тепер Вам не потрібно шукати, чекати запчастини двигуна! Ремонт, розточування і заміна запчастин двигуна, все в нашому сервісі. Дзвоніть зараз мотористу: Володимир (096)391-33-45

Зміст:

 • Капітальний ремонт двигуна в Києві

 • Чому ми

 • П’ять причин замовлення капремонту у нас

 • Консультація професіоналів

 • Особливості проведення ремонтних робіт

Капітальний ремонт двигуна в Києві

капітальний ремонт двигунаНаша компанія не тільки надає послугу капітального ремонту двигунів в Києві, але і здійснює діагностику. Наші фахівці гарантують якість робіт, а вартість ремонту двигуна приємно вас здивує. Не має значення тип транспорту використовуване паливо, якісний ремонт двигунів серце вашого навантажувача отримає максимальний догляд і буде приведено в найкращий стан.

Коли шофер чує сторонні звуки у власному авто – це сигнал про серйозні проблеми. Ремонт двигунів в Києві являє собою досить гостре питання. Якщо проігнорувати такий індикатор проблем в силовому агрегаті, він може перестати працювати в будь-який момент. Підсумком цього стане евакуація, а в окремих випадках і штраф з-за чого ціна на ремонт двигуна істотно зростає. Це додаткові витрати, тому подбати про центральному узлі собственого транспортного засобу необхідно заздалегідь.

Чому ми

Ми можемо виконати якісний капітальний ремонт двигуна спецтехніки, оскільки у нас є все необхідне:

 • Кваліфіковані фахівці;
 • Сучасне обладнання;
 • Запас запчастин;
 • Великий досвід робіт з самими різними навантажувачами.

П’ять причин замовлення капремонту двигунів у фахівців нашого сервісу

 1. Часто власники авто хочуть відразу дізнатися у скільки їм обійдеться лагодження двигуна. Важливо розуміти, що відповідь на питання: скільки коштує ремонт двигуна у Києві багато в чому залежить від стану самого двигуна. Легкий ремонт, заміна вузлів деталей, капітальний ремонт – все це вимагає різного підходу, ресурсів і праці, тому вартість відрізняється для кожного конкретного випадку.
 2. Тільки володіючи максимальною інформацією про стан двигуна можна говорити про якісь цифри. З цієї причини ми проводимо діагностику, на основі результатів якої можна говорити про необхідних витратах.
 3. Клієнти вибирають нас і радять своїм знайомим з кількох причин:
  Адекватна ціна ремонту двигуна. У нас ви зможете отримати високоякісну послугу з мінімальної вартості. Ми налаштували справу так, щоб забезпечити надання ремонту двигуна за доступною ціною. Для того, щоб знизити собівартість роботи зі збереженням і навіть збільшенням підсумкового якості були розроблені механізми використання суміжних ресурсів. Точна діагностика двигуна. Тільки розуміючи корінь проблеми можна гарантувати її повне усунення. Наші фахівці не просто визначають конкретне джерело проблеми, а також оцінюють рівень зносу окремих вузлів двигуна. Такий підхід дозволяє попередити швидке виникнення нових серйозних проблем за рахунок своєчасної заміни елементів, стан яких близький до аварійного.
 4. Використання запчастин від оригінального виробника. У нас ви можете придбати тільки «рідні» деталі. Хороша новина в тому, що їх використання входить в ціну ремонту двигуна, а операція проходить за чеком відокремленої статтею. Це відкриває клієнтам можливість не просто отримати гарантію, а також ознайомитися з сертифікатами якості, проконтролювати достовірність запчастин.
 5. Широкий профіль робіт. Незалежно від моделі транспорту, використовуваного ним палива, країни виробника та інших параметрів, ми проведемо ремонт однаково якісно і швидко. Забудьте про відмови в ремонті через пробігу авто або року випуску – ми полагодимо будь-який двигун.

Консультація професіоналів

Всі клієнти можуть розраховувати на отримання у нас рекомендацій з питань у сфері ремонту та експлуатації навантажувача. Ми завжди доступні для особистих зустрічей, телефонних розмов і зв’язку за допомогою інтернету.

Кваліфікація наших фахівців дозволяє максимально швидко оцінити ситуацію, а також визначити причину поломки. Таким чином, ви отримуєте рішення проблемної ситуації максимально швидко.

Особливості проведення ремонтних робіт

Працівники нашого сервісу проводять технічне обслуговування двигунів строго за затвердженим планом:

 1. Розміщення авто на діагностичному стенді для визначення базових характеристик — потужності, швидкості, компрессиии т. д.
 2. Зйомка силового агрегату.
 3. Ремонт двигуна,а також заміна зношених деталей новими вузлами.
 4. Хонінгування та розточування у разі необхідності.
 5. Повторна установка двигуна.
 6. Контрольна перевірка показників функціонування силового агрегату.
 • Найнижча ціна на переборку двигуна у Києві
 • Діагностика на сучасному обладнанні
 • До кожного клієнта індивідуальний підхід
 • Гарантії на замінені запчастини

Тепер Вам не потрібно шукати, чекати запчастини двигуна! Ремонт, розточування і зіміна запчастин двигуна, все в нашому сервісі. Дзвоніть зараз мотористу: Владимир (096)391-33-45

Капітальний ремонт двигуна спецтехніки в Києві і по Україні обновлено: 17 апреля, 2020 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.