Фронтальный навантажувач та його ремонт в Києві і Україні

Фронтальный навантажувач та його ремонт в Києві і Україні

Крім поставок запчастин і ремонтно-сервісних робіт для вилкових, фронтальних навантажувачів та складської техніки в сферу послуг, що надаються компанією «Рем СпецТех», також входять постачання запчастин і кваліфікований сервіс навантажувачів та іншої складської техніки.

Зміст:

 • Фронтальный навантажувач та його ремонт

 • Фронтальний навантажувач – нова ступінь спеціальної техніки

 • Фронтальний навантажувач в роботі

 • Класифікація фронтальних навантажувачів

 • Колісні фронтальні підкатегорії

 • Навантажувач на базі МТЗ

 

Фронтальный навантажувач та його ремонт

     

Якщо у Вашої компанії експлуатуються фронтальні навантажувачі, екскаватори-навантажувачі або будь-яка інша різновид складської техніки, у Вас є кілька приводів звернутися до нас:
Поставка запчастин з-за кордону, минаючи посередників на території Україниї, що забезпечує короткі терміни поставки і низькі ціни в порівнянні з більшістю конкурентів.

Виконання технічного обслуговування та дрібного ремонту фронтальних навантажувачів, екскаваторів-навантажувачів та іншої складської техніки прямо на майданчику замовника. Виїзд мобільних інженерних груп на спеціально обладнаних автомобілях. Регулярне проведення технічного обслуговування техніки забезпечує найбільш тривалу роботу без поломок, а також попередження та виявлення несправностей на самих ранніх стадіях, що скорочує можливий простий до мінімального терміну.

Виконання капітального та поточного ремонту окремих вузлів і агрегатів в цілому на власній ремонтній базі.

Відновлення дорогих вузлів. Більшістю компаній, що займаються ремонтом фронтальних навантажувачів та іншої складської техніки, провадиться заміна таких вузлів, як мости, редуктори, гідроциліндри та ін Завдяки наявності необхідного ремонтного обладнання, технічної документації, а також досвіду і кваліфікації інженерів ми відновлюємо вузли до робочого стану, при цьому якість відновленого вузла нічим не поступається новому, а підсумкова вартість виходить на порядок менше, ніж при заміні.

Наявність повної технічної документації та діагностичного обладнання.

 

Фронтальний навантажувач – нова ступінь спеціальної техніки

Кваліфікована заміна та налаштування електронних вузлів і компонентів фронтальних навантажувачів та інших видів складської техніки. Проведення комп’ютерної діагностики, що забезпечує максимально швидке і точне виявлення і, відповідно, усунення несправності.

Для постійних клієнтів можливий попереднє замовлення і зберігання найбільш швидко зношуються запасних частин, що забезпечує в разі поломки максимально швидке усунення несправності і, відповідно, мінімізує можливі простої.

Динамічно розвивається людство в цілому вимагає постійного оновлення будь-якої допоміжної техніки, будь то побутові прилади або спеціальні машини. Найбільш важлива якість для будь-технічної одиниці сьогодні – це універсальність. Чим більше різних операцій може виконувати машина, тим вищою буде її ККД, а відповідно і попит на неї. Яскравим прикладом є фронтальний навантажувач, який крім вантажно-розвантажувальних дозволяє справлятися і з іншими видами робіт.

 

Фронтальний навантажувач в роботі

Фронтальні навантажувачі John Deere вважаються одними з найбільш передових на ринку
Цей вид спеціальної техніки відрізняється компактністю, маневреністю, високою потужністю, універсальністю, що робить його корисним для таких галузей, як будівництво, дорожні роботи, виробництво, послуг в області вантажних перевезень, вантажно-розвантажувальних робіт, складської діяльності, комунального господарства та багатьох інших.

 

Класифікація фронтальних навантажувачів

Даний тип техніки можна поділити на дві великі групи – це гусеничні та колісні машини. Що стосується гусеничних моделей, то вони часто використовуються на великих будівельних майданчиках. В силу особливості застосовуваного типу шасі виникають деякі труднощі з транспортуванням – такий навантажувач не прийде своїм ходом на будмайданчик (це може бути обумовлено негативним впливом сталевих траків на дорожні покриття), тому для нього необхідно додатково використовувати вантажні тягачі з платформами. Накладні витрати на транспортування можуть вельми серйозно збільшити кошторис на техніку.

John Deere 655 K найбільший гусенечный навантажувач в світі

Вся сучасна техніка John Deere має систему дистанційної діагностики
А ось навантажувачі на колісній базі є більш універсальними. Водій фронтального навантажувача на колісній базі зможе своїм ходом дістатися до місця виконання робіт по дорозі з будь-яким дорожнім покриттям.

Колісні фронтальні навантажувачі можна поділити на чотири підкатегорії:

 1. Міні-навантажувачі
 2. Малі навантажувачі
 3. Середні навантажувачі
 4. Великі навантажувачі

До фронтальних навантажувачів можна віднести і машини з бортовим поворотом, хоч вони часто і йдуть окремою категорією. Гарним прикладом такої машини є модель CAT 216 E. Цей малюк ідеально підходить для дорожніх робіт у великих густонаселених містах з великою кількістю транспорту.

 

Принцип дії і технічні особливості

По суті, це самохідна машина на колісному шасі, оснащена потужним, найчастіше – дизельним двигуном високої потужності. Двигун забезпечує роботу гідравлічної системи машини, а можливості кожної окремої моделі залежать від застосовуваного навісного обладнання. Так, наприклад, все більш широку популярність у Росії набуває фронтальний навантажувач на базі МТЗ – трактори з колісним шасі і хорошими характеристиками прохідності.

 

Навантажувач на базі МТЗ

Прості і надійні навантажувачі на базі тракторів міцно зайняли своє місце на ринку
Дана машина стає популярною з причини невисокої вартості, легкості в обслуговуванні та можливості зміни навісного обладнання, до якого відносяться:

 • Захоплення для колод
 • Гаки вантажопідіймальні
 • Вила
 • Ковші
 • Рулонні захвати для кантования
 • Різьбярі для силосу
 • Бульдозерні відвали

Такий навантажувач може дозволити собі купити навіть невелика компанія з дуже обмеженим бюджетом. Але при виборі такої машини слід враховувати певні технічні і експлуатаційні обмеження машини і звертати увагу на конкретні характеристики агрегату.

Далі буде…

Фронтальный навантажувач та його ремонт в Києві і Україні обновлено: 20 апреля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.