Фронтальний навантажувач та його ремонт в Києві і Україні

Фронтальний навантажувач та його ремонт в Києві і Україні

Якщо у вас війшов із строю фронтальний навантажувач, то ви в правильному місті. Компанія «Рем СпецТех» представляє клієнтам комплексне технічне обслуговування і ремонт фронтальних навантажувачів. Багато фірм мають постійну необхідність у проведенні навантажувальних робіт, але ринок з продажу спецтехніки не завжди надає своїм клієнтам комплексне обслуговування.

Ми понад 8 років працюємо з усіма видами навантажувачів, будь то дизельні, фронтальні, вилочні або міні-моделі, і пропонуємо нашим клієнтам проведення аварійних або планових робіт.

 

Зміст:

 • Завжди у нас

 • Фронтальний навантажувач та його обслуговування

 • Завжди у нас

 • Ремонт навантажувачів

 • Ремонт фронтальних навантажувачів

 • Як замовити послуги?

 

Фронтальний навантажувач та його обслуговування

Виробничі потужності і кваліфікований персонал нашої компанії дозволяють виробляти ремонт навантажувачів та іншої спецтехніки будь-якого ступеня складності, у відповідності з основними вимогами офіційних світових брендів.

 

Завжди у нас:

 • Прекрасні ремонтні майданчики на території бази «Рем СпецТех»;
 • обслуговування, капітальний і поточний ремонт навантажувачів всіх видів;
 • постійно в наявності повний асортимент запасних частин і комплектуючих до техніки провідних світових виробників, налагоджена система постачання безпосередньо із заводів виробників XCMG, SEM, XGMA,Doosan, LONKING, LIUGONG, Амкодор ТО-18, ТО-28, Balkancar (Баланкар), Heli, Dalian, МКСМ800,Toyota (Тойота), KOMATSU, LIEBHERR, Hyundai, BOBCAT і інших, з підтримкою офіційної гарантії на нові комплектуючі;
 • ремонт навантажувачів та іншого обладнання з виїздом на місце або на території бази;
 • ремонт фронтальних навантажувачів, швидке реагування ремонтних бригад;
 • сертифікат Держ Нагляду

Досить складні дії по ремонту навантажувачів задіють велика кількість людського та інформаційного ресурсу, який потребує постійного управлінського контролю. У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані інженери та механіки, здатні швидко здійснити ремонт спецтехніки та дати грамотні консультації з сервісного обслуговування на весь період експлуатації.

 

Ремонт вилочних навантажувачів

система управління двигуномВилочний навантажувач – поширений вид складського підлогового транспорту. Він має характерне навісне обладнання — вила або інші пристосування. Сучасний вилочний навантажувач з’явився в 20х роках минулого століття.

Незважаючи на те, що сьогодні їх пристрій зробила крок далеко вперед, як і будь-яке обладнання, він вимагає обслуговування. Ремонт навантажувачів китайських, японських і європейських виробників, а також Києва та України проводиться за допомогою оригінальних автозапчастин.

Після визначення дефекту ми повідомляємо замовника про обсяги та варіантах виконання роботи, її вартості. Рішення про доцільність ремонту приймає сам замовник.

 

Ремонт фронтальних навантажувачів

Маневрені фронтальні навантажувачі вважаються одним з основних видів будівельної і дорожньої техніки.

 • Ремонт фронтального навантажувача в нашому підприємстві включає:заміну запчастин і витратних матеріалів;
 • роботи з модернізації з установкою додаткового обладнання;
 • передпродажна підготовка та капітальний ремонт.

На всі роботи, включаючи виїзні, ми даємо гарантію.

 

Як замовити послуги?

Ремонт автонавантажувачів: Київ

Менеджери компанії «Рем СпецТех» працюють 24 години на добу і готові в будь-який час прийняти замовлення. У самий короткий термін ви зможете отримати відремонтований агрегат.

Для складання заявки скористайтеся інформацією і формою на сайті або зателефонуйте за нашими телефонами і моментально отримаєте професійний рада безкоштовно і без зобов’язань!

Фронтальний навантажувач та його ремонт в Києві і Україні обновлено: 22 марта, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.