Відремонтувати фронтальний навантажувач на міні в Києві та Україні

Відремонтувати фронтальний навантажувач на міні в Києві та Україні

Наша компанія «Рем СпецТех» здійснює ремонт, капітальний ремонт, встановлення навісного обладнання і ТО: навантажувач, фронтальний навантажувач на міні, мінітехніка, вантажопідйомна складська техніка.

 

Зміст:

 • Відремонтувати фронтальний навантажувач на мін

 • Фронтальний навантажувач – нова ступінь спеціальної техніки (продовження)

 • Особливості вибору

 • Не Caterpillar’ом єдиним

 • Монстри ринку

 

Відремонтувати фронтальний навантажувач на міні

Ми здійснюємо оперативний та виїзний ремонт (ремонт у Вас на об’єкті або у нас в ремзоне), поставляємо запчастини та витратні матеріали для спецтехніки. Постійним клієнтам гнучка система знижок. Наш сервісний центр проводить передпродажну підготовку і короткий інструктаж оператора по роботі і обслуговування даної техніки.

 

Фронтальний навантажувач – нова ступінь спеціальної техніки (продовження)

фронтальный навантажувачВибір Спецтехніки залежить від того, які саме види та обсяги робіт планується виконувати.

Зрозуміло, що основними характеристиками в будь-якому випадку будуть:

 • Корисна потужність двигуна/його робочий об’єм
 • Місткість ковша (при використанні такого)
 • Експлуатаційна висота (висота підйому ковша)
 • Габарити машини
 • Вантажопідйомність
 • Можливість зміни навісного обладнання
 • Ергономічність водійської кабіни

Це можна вважати основними критеріями, на які слід спиратися при виборі навантажувача. Так, наприклад, якщо не планується працювати з вантажами вагою більше двох тонн, то фронтальні міні навантажувачі будуть ідеальним рішенням. Це компактна машина з дизельним двигуном робочим об’ємом в середньому близько двох з половиною літрів і потужністю близько ста кінських сил.
Фронтальний міні навантажувач фото від компанії виробника

Така модель відмінно підійде для дорожніх робіт у міських умовах, прибирання території від снігу, роботи з сипучою сировиною на невеликих виробництвах. Якщо ж мова йде про кар’єрних роботах, то тут знадобиться серйозна машина з об’ємом ковша в середньому від п’ятнадцяти до тридцяти кубічних метрів, потужністю двигуна від п’ятисот до півтора тисяч кінських сил, вантажопідйомність яких становить більше тридцяти тонн!

 

Не Caterpillar’ом єдиним

Очевидно, що далеко не кожна компанія може дозволити собі покупку такого монстра начебто Caterpillar в силу високої вартості. Однак це не означає, що з цієї ситуації немає виходу. Оренда навантажувача – ось що рятує ситуацію. Зрозуміло, що вартість даної послуги значно нижче, ніж придбання нової або навіть уживаної машини. Більше того, у компанії з’являється можливість періодично орендувати навантажувачі різної потужності. Наприклад, для відвантаження сировини на склади виробничого цеху можна орендувати на короткий термін велику машину, а ось для розподілу сировини по території цеху можна орендувати на більш тривалий термін міні-навантажувач.

Тим не менш, хочемо відзначити, що зараз на ринку є можливість придбання недорогий, але надійної вантажно-розвантажувальної техніки. Мова йде про китайських машинах від компанії LiuGong. Асортимент китайського виробника досить широкий, тому без праці можна підібрати техніку з вантажопідйомністю від півтора до восьми тонн.

 

Китайський фронтальний навантажувач

Отримавши доступ до технологій китайські виробники майже не поступаються лідерам ринку
Таким чином, компанії достатньо лише мати в штаті постійного, надійного і висококваліфікованого машиніста фронтальних навантажувачів. Відповідно водій фронтального навантажувача вакансії завжди знайде, так як нові компанії, навіть не маючи власної технікою, відразу починають шукати професіоналів з досвідом роботи.

На український ринок спеціалізованої техніки надходять найрізноманітніші моделі від безлічі виробників, серед яких можна виділити декілька основних. До них відносяться такі компанії, як «John Deere» — моделі серії «K», «Caterpillar» (CAT) — такі потужні машини, як Caterpillar 994F або міні-навантажувача CAT 216 E, «HYUNDAI» — машини середнього класу з вантажопідйомністю до чотирьох-п’яти тонн, наприклад, Hyundai HL740-7A, «CASE» — навантажувачі серії «F», «Амкодор» — агрегати серії «В», наприклад, Амкодор 342В.

Машиніст фронтального навантажувача буде почувати себе комфортно в кабіні будь-який з названих машин, а це відіграє дуже важливу роль в продуктивності на ділянках робіт.

Підводячи підсумок, можна сказати, що на сьогоднішній день немає жодної навіть середньої виробничої компанії, яка не використовувала б фронтальні навантажувачі різних моделей.

Знаходять застосування ці машини і на лесозаготовочных ділянках, у сільському господарстві, на тваринницьких фермах. І можна сміливо говорити, що ще дуже довго цим машинам не знайдеться гідної заміни, тим більше, якщо враховувати, що їх технічний розвиток триває, а ринок будівельної техніки продовжує розширюватися.

Відремонтувати фронтальний навантажувач на міні в Києві та Україні обновлено: 24 марта, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.