Електроштабелер в Києві. Консультація, діагностика, ремонт по Україні

Електроштабелер в Києві. Консультація, діагностика, ремонт по Україні

«Рем СпецТехника» пропонує ремонт електроштабелеров провідних виробників
З продажу техніки для складу наша співпраця тільки починається.

Це означає, що, купивши електроштабелери високої якості, ви також можете розраховувати на повне гарантійне та післягарантійне супроводження вашої техніки. Наші фахівці в повному обсязі нададуть послуги, пов’язані з забезпеченням стабільної і довготривалої роботи вашого парку электроелектроштабелеров.

Компанія Рем СпецТехника здійснює ремонт та технічне обслуговування усіх видів електроштабелерів з електропідійманням. Найбільш часто затребуваними послугами серед наших клієнтів є: діагностика електроштабелера з електропідійманням, ремонт щогли (вантажопідйомника, стріли), технічне обслуговування

Чому вигідно

Чому вигідно ремонтувати електроштабелери з електропідійманням в компанії «Рем СпецТехника»:

 • Яким би електроштабелером з електропідійманням Ви не експлуатували, в яких би умовах і при якій інтенсивності він не працював, періодично постає питання про його технічному обслуговуванні чи ремонті.
 • Маючи за плечима багатий досвід ремонту і технічного обслуговування електроштабелерів з електропідійманням відомих в Росії виробників складської техніки, наша компанія готова запропонувати Вам наступне:
 • Знижки нашим постійним партнерам! Ми уважно підходимо до питань знижок при переговорах з нашими покупцями і партнерами і індивідуально для кожного визначаємо їх розмір.
 • Ми розуміємо, наскільки різні ціни і умови експлуатації складської техніки, в залежності від моделі та комплектації, тому персонально формуємо пакет пропозицій.
 • Ремонт та технічне обслуговування усіх видів електроштабелеров с електропідійманням будь-яких європейських і китайських виробників: Eurolifter, LEMA, Pfaff, Otto Kurbach, Unilift, Noblift, Xilin, Jungheinruch, STILL, BT,YALE, PRAMAC, ROCLA, LINDE, HELI і т. д. Діагностика устаткування, його обслуговування та ремонт можуть здійснюватися як в нашому сервісному центрі, так і на місці експлуатації техніки.
 • Оперативне виконання ремонтних робіт. Виїзд фахівця для діагностики та усунення несправностей електроштабелера з електропідійманням.
 • Швидку транспортировку техники в ремонт і назад. Власна служба доставки оперативно і дбайливо виконає транспортування електроштабелера будь-якій комплектації.
 • Гарантію на виконані роботи по ремонту електроштабелерів 60 днів. Ми впевнені в якості робіт, проведених нашими фахівцями, і ця впевненість дозволяє нам забезпечувати вказаний термін гарантії.
 • Турботу про те, щоб ваш електроштабелер з электроподъемомработал без простоїв. При ремонті техніки і її плановому сервісному обслуговуванні ми використовуємо запасні частини і витратні матеріали перевірених і надійних постачальників.
 • Впевненість у надійному партнері – ремонтуючи електроштабелери з електропідійманням в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що у нас завжди в наявності широкий асортимент запчастин, а кваліфіковані фахівці власної сервісної служби оперативно і якісно забезпечать необхідний ремонт.

 

Як не помилитися з вибором компанії для ремонту електроштабелера з електропідійманням?

Впевнені у виборі компанії для ремонту електроштабелера? Зверніться до фахівців компанії Рем СпецТехника. Ми проконсультуємо Вас по запитаннях, допоможемо оперативно та безпомилково продіагностувати несправність електроштабелера з электропоъемом, і підберемо необхідні запасні частини. У будь-якому випадку Вам буде запропоновано оптимальне рішення з урахуванням всіх ваших вимог.

Отже, як правильно вибрати компанію по ремонту електроштабелера з електропідійманням, і на що, в першу чергу, слід звернути увагу?

Не секрет, що сьогодні, в умовах економії коштів, багато транспортні та логістичні компанії намагаються вибрати ремонтну організацію з мінімальними розцінками на техобслуговування і ремонт складської техніки, розраховуючи при цьому на високу якість та надійність виконуваних робіт. Як в умовах досить насиченого ринку пропозицій по сервісу і ремонту зробити оптимальний вибір, при якому будуть виправдані витрати на ремонт і простий складської техніки? Як визначити сервісну компанію, в якій культура обслуговування і якість використовуваних запасних частин відповідають заявленому рівню?

Для цього потрібно просто перерахувати ті характеристики, за якими Ви зможете визначити рівень кваліфікації фахівців компанії, якості і культури сервісного обслуговування, ступінь надійності партнерських відносин. Давайте зробимо це разом.

Отже, на що слід звернути увагу (або як визначити рівень кваліфікації):

 1. Досвід роботи компанії на ринку сервісного обслуговування складської техніки. Кому Ви довірите ремонт складської техніки – компанії з історією, або знову утворилася фірмі?
 2. Кваліфікація персоналу – це дуже важлива складова оцінки сервісної компанії. Всім добре відомо, що вартість робіт з ремонту і сервісного обслуговування техніки багато в чому залежить від кваліфікації фахівців. Робота висококласного фахівця, механіка високого рівня, природно, і оплачується відповідним чином. Ви запитаєте: «А як визначити рівень кваліфікації фахівців, вибрати гідну компанію з кількох?». Відповідаємо – дуже просто. Як правило, сьогодні на складах і транспортних підприємствах, у виробництві і логістичних центрах працює по кілька одиниць складської техніки, причому різних виробників. Будь-яка техніка (при дотриманні правил експлуатації) повинна проходити періодичне (планове) техобслуговування (ТО).Роботи з ТО виконуються на місці експлуатації техніки, що називається, «на очах у власника». Якщо термін гарантійного ремонту техніки вже закінчився, ніхто не заважає вам скористатися послугами кількох компаній з метою порівняння рівня кваліфікації механіків і культури сервісного обслуговування. Приміром, не рідкісні випадки, коли механіки, які виїжджають на ТЕ, не мають з собою елементарного обладнання та якісних інструментів для проведення комплексу робіт. Зустрічаються компанії, працівники яких найпростіші роботи виконують не охайно, а після виконання елементарних операцій залишають після себе масляні плями і бруд. Природно, це говорить про низьку культуру сервісного обслуговування, і, ймовірно, Вам більше не захочеться мати справу з цією компанією. А якщо до Вас приїде механік, у якого не буде з собою необхідного обладнання та інструменту, це буде говорити про недостатній рівень оснащення фахівців. Теж показник… Так що, вибирайте гідних!
 3. Якість використовуваних запчастин і витратних матеріалів. Це теж дуже важлива складова при виборі сервісної компанії і оцінці якості робіт. Надійність складської техніки, термін її експлуатації до наступного серйозного ремонту багато в чому залежать від якості запчастин і мастильних матеріалів. Тому при виборі сервісної компанії рекомендуємо поцікавитися, запчастини яких виробників і постачальників вона використовує при ремонті і…
 4. Термін гарантії на виконані роботи. Цей показник говорить про надійність і відповідальності компанії за пропоновані послуги, за якість ремонту та сервісного обслуговування.
 5. Оперативність реагування і виконання робіт з ремонту і сервісного обслуговування. Важливий показник, від якого залежить, як довго ваша техніка буде в ремонті. Адже кожен день простою техніки – це збитки вашої компанії, труднощі при виконанні своїх зобов’язань перед партнерами з усіма витікаючими наслідками
 6. Відгуки про сервісної компанії. Ніщо так не користується довірою, як всім добре відоме «сарафанне радіо», тобто думка ваших колег, партнерів по бізнесу, постачальників і просто сторонніх компаній про послуги з ремонту та ТО обраної вами організації. Сьогодні, використовуючи інтернет, можна досить швидко знайти подібну інформацію. Важливо при цьому, відсікти так звані «вкидання» конкурентів і інформацію, що не відповідає дійсності, від реального і правдивої оцінки дійсно зацікавлених у якісному ремонті компаній. Про якість робіт і культурі сервісного обслуговування можна дізнатися на сайті самої сервісної організації. Сьогодні, в умовах жорсткої конкуренції, багато компаній викладають на своїх сайтах різні подячні грамоти та листи від партнерів та клієнтів. Для оцінки згодиться і список великих і відомих у країні компаній, які вже користуються послугами обраної Вами організації… Підійдіть до цієї оцінки творчо і з увагою…

 


Враховуючи вищеперелічені фактори, Ми рекомендуємо Вам не зупиняти свій вибір сервісної компанії, орієнтуючись лише на вартість робіт, а вибирати з декількох сервісних організацій, комплексно оцінюючи якість робіт, культуру обслуговування, надійність запасних частин і репутацію сервісної компанії!

 

Так у чому ж у підсумку Ваша вигода при зверненні в нашу сервісну службу для ремонту електроштабелерів з електропідійманням?

Звертаючись в сервісну службу компанії Рем СпецТехника, Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що:

 • Вам будуть запропоновані послуги по ремонту та сервісному обслуговуванню електроштабелера від компанії з багаторічним досвідом роботи (більше 10 років!) у сфері обслуговування складської техніки.
 • Ваш електроштабелер з електропідійманням опиниться в руках кваліфікованих фахівців, досвідчених механіків авторизованого сервісного центру.
 • При ремонті вашого електроштабелера будуть використані запасні частини і мастильні матеріали від надійних і перевірених часом постачальників. В цьому Ви легко можете переконатися, зв’язавшись із співробітниками нашої сервісної служби.
 • Термін гарантії на замінені деталі становить 360 днів.
 • При необхідності, ми виконаємо складний ремонт в нашому сервісному центрі, швидко і надійно доставивши туди Ваш електроштабелер.
 • Ми щиро зацікавлені в довгостроковому і взаємовигідній співпраці, тому запропонуємо Вам систему знижок і бонусів, підбираючи оптимальний варіант з урахуванням особливостей експлуатації вашої складської техніки. Сервісний контракт, пропонований нами, значно знижує витрати на ремонт і ТО, а також дозволяє скоротити час, необхідний для оформлення документів та виїзду механіка на діагностику та ремонт.

 

На що ще варто звернути увагу при виборі сервісної організації для ремонту електроштабелера з електропідійманням?

Важливим критерієм при виборі сервісної компанії є наявність на складі запасних частин і мастильних матеріалів, що скорочує час реагування сервісної служби, і, отже, час простою техніки. Крім того, пропонований сервісною службою асортимент запчастин і витратних матеріалів, повинен враховувати Ваші особливості експлуатації техніки та фінансові можливості.

 

Послуги компанії «Рем СпецТехника» по ремонту електроштабелерів з електропідійманням:

Компанія ТОВ «Рем СпецТехника» здійснює ремонт та технічне обслуговування усіх видів ручних електроштабелерів з електропідійманням будь-яких європейських і китайських виробників: Eurolifter, LEMA, Pfaff, Otto Kurbach, Unilift, Noblift, Xilin, PRAMAC, ROCLA та ін. Діагностика устаткування, його обслуговування та ремонт можуть здійснюватися як в нашому сервісному центрі, так і на місці експлуатації техніки.

 

Ремонт ручних електроштабелерів з електропідійманням включає наступні види робіт:

 • Заміну масла, ремонт гідравлічної системи електроштабелера з електропідійманням
 • Монтаж і демонтаж електродвигуна електроштабелера
 • Технічне обслуговування електроштабелерів з електропідійманням
 • Заміну опорних роликів на электроелектроштабелерах
 • Заміну ремкомплекту гідроциліндра на електроштабелере з електропідійманням
 • Заміну АКБ электроелектроштабелеров

 

Крім ремонту ручного електроштабелера з електропідійманням компанія Рем СпецТехника пропонує наступні послуги:

 1. виїзд фахівця для діагностики та усунення несправностей на місці експлуатації електроелектроштабелери
 2. укладення договорів на технічне обслуговування електроштабелерів з електропідійманням. Технічне обслуговування проводиться за технічним регламентом заводу-виробника. Передбачена система знижок при укладанні договору обслуговування на тривалий термін
 3. передпродажну підготовку і перевірку обладнання
 4. транспортування електроелектроштабелери в ремонт і назад
 5. консультації з усіх питань, що виникають в процесі експлуатації электроелектроштабелеров

Завантажити «Запит на проведення ремонту електроштабелера з електропідійманням в Сервісному центрі»
картинка
Своєчасне технічне обслуговування – важлива міра профілактики поломок і простою електроштабелера з електропідійманням
Дізнатися про вартість ремонту електроштабелерів з електропідійманням в «Рем СпецТехника»:

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.