Електронний блок управління (ЕБУ) навантажувачів

Електронний блок управління (ЕБУ) навантажувачів

Електронні блоки управління (ЕБУ) виконують важливі функції в будь-якому навантажувачі, будь це електричний, газовий або дизельний. Якщо розглянути електричний навантажувач, то блок управління у ньому є важливими сполучною вузлом, який визначає логіку роботи навантажувача, тримає під контролем справність електричних ланцюгів, температуру, підраховує швидкість руху, обробляє інформацію, яка надходить з датчиків, на основі отриманого значення за алгоритмом (заставленого програмою).

Також блок управління може контролювати швидкістю обертання виконавчих механізмом і роботу контакторів напрямку обертання. І це ще далеко не всі функції блоків управління. Якщо такий важливий елемент у механізмі виходить з ладу, зупиняється робота всієї системи. Компанія «Рем СпецТех» пропонує Вам блоки управління для навантажувачів різних типів. Ми гарантуємо якість продукції і пропонуємо найвигідніші ціни на запасні частини для навантажувачів.

Візьмемо для прикладу розглянемо блоки управління навантажувачі Kalmar DCE 280-330 Ro-Ro.

Найбільш важливими складовими елементами в мережі цього навантажувача є блоки (вузли) управління. Кожен вузол має свій власний процесор. Всі вузли з’єднані між собою і з усіма пристроями зв’язку. Сигнали управління і сигнальна інформація подаються по шинах даних.

Вузли подають свої сигнали в мережу зв’язку у вигляді повідомлення і мають взаємний доступ.

Такий навантажувач має наступні блоки управління: кабінний блок є вузлом керування для всієї мережі зв’язку; розподільний блок працюють зі всіма функціями, які не пов’язані з управлінням двигуна і трансмісії; блок управління трансмісією є вузлом зв’язку коробки передач; вузол зв’язку двигуна, електронний блок керування двигуном служить для керування упорскуванням палива та одержання контрольних даних від датчиків на двигуні. Як ми бачимо, кожен блок виконує важливу функцію і дає системі повноцінно функціонувати і виконувати потрібну роботу.

Компанія «Рем СпецТех» займається діагностикою та ремонтом (або заміною) блоків управління двигуном для навантажувачів. Ми чудово знаємо потреби своїх клієнтів, тому пропонуємо тільки якісні і довговічні запасні частини для всіх видів навантажувачів.

А зараз поговоримо про двигуни DEUTZ, які використовуються на навантажувачах.

Дизельные двигуни DEUTZ вже не один десяток років займають одну з лідируючих позицій в світі за якістю. Це відбувається лише тому, що компанія-виробник постійно впроваджує інноваційні технологічні досягнення, вдосконалить двигуни з року в рік.

Найвища якість двигуна досягається високими вимогами на виробництві і серйозним ставленням досвідчених майстрів. В результаті чого кожен рік ми маємо можливість придбати ще більше надійний двигун, економічний і безпечний з точки зору екологічних показників. Відмінною рисою двигунів DEUTZ є те, що їх можна експлуатувати в несприятливих кліматичних умовах, які не будуть позначатися на якості роботи самого двигуна.

Ви можете замовити дизельний двигун DEUTZ будь-якої моделі для свого навантажувача у нас на сайті, заповнивши просту форму онлайн. Також можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті.

 

Переваги двигунів DEUTZ

Ефективна повітряна система охолодження. Для того, щоб охолодити двигун DEUTZ, не потрібно застосовувати воду. Ця характеристика збільшує термін служби двигуна. Також система охолодження не вимагає спеціалізованого догляду, що робить її надійною, практичною і довговічною.

 

Відсутність таких процесів, як корозія, кавітація і витік.

 

Всі роботи з двигунами мають сертифікат Дерх Нагляду, який якісно виділяє ці двигуни серед інших, що не мають цього свідоцтва.

 

Компанія «Рем СпецТех» пропонує своїм клієнтам ремонт широкого спектру двигунів  з різною системою охолодження, а саме: повітряної, водяної або масляної.

 

Кваліфіковані менеджери «Рем СпецТех» можуть проконсультувати Вас по телефону щодо технічних особливостей з ремонту двигунів.

Комментарии к этому сообщению закрыты.