Електронний блок керування двигуном (ЕБУ) консультація та ремонт в Україні

Електронний блок керування двигуном (ЕБУ) консультація та ремонт в Україні

Нове покоління автомобілів з кожним роком стає більш комп’ютеризованим. Електронні системи автомобіля поступово витісняють механічні, автомобіль начиняється різними датчиками і виконавчими пристроями. Всі ці системи контролюються електронними блоками управління (ЕБУ), в просторіччі «мізки».

Електронні системи дуже надійні в роботі т. к. обладнані релейним групою захисту і запобіжниками, вихід їх з ладу річ не часта. Але таке все ж трапляється.

У дилерських сервісних центрах ЕБУ не ремонтують (як власне і в усьому світі). Наші високотехнологічні діагностичні комплекси допоможуть швидко і точно визначити несправні вузли та агрегати, а висококваліфікований персонал зробить своєчасну заміну і налаштування блоку управління двигуном.

Ремонт блоків управління двигуном визначається тим, які причини його виходу з ладу. Для цього можна звернутися в наш автосервіс для діагностики автомобіля, двигуна і його електронних компонентів і електронного блоку управління, зробити це можна лише на спеціальному обладнанні для автосервісу.

Електронний блок керування двигуном зазвичай виходить з ладу із-за:

  1. перенапруження коли трапляється коротке замикання в електричному ланцюзі якого-небудь соленоїда, якщо це замикання не усунути, то в майбутньому є велика ймовірність нового перенапруги, а відповідно і виходу з ладу нового блоку
  2. впливу зовнішніх факторів, наприклад, із-за корозії, перегріву або механічного пошкодження від удару або вібрації

Не можна недооцінювати вплив зовнішніх факторів, особливо вплив вологи на ЕБУ. Волога при проникненні всередину блоку призводить до коротких замикань електричних ланцюгів, а також до корозії металевих деталей і сполучних елементів.

Більшість сервісних центрів виробників відмовляються ремонтувати електронні блоки, причиною виходу з ладу яких була волога, що в цьому випадку можлива лише заміна несправного електронного блоку. Такі фактори, як перегрів або вібрація, призводять до виникнення мікротріщин в друкованих платах (плати управління) блоку і місцях пайки. Ці несправності цілком можна усунути в умовах спеціалізованого автосервісу, вони пов’язані скоріше не з проблемами експлуатації автомобіля, а з конструктивними особливостями самого електронного блоку.

Спорні ситуації

На жаль буває і такі. Тому варто звернути увагу на те, що ми:

  • виробляємо ремонт блоку електроніки до кінця, тобто якщо з 1-го разу частина функціоналу блоку працює неправильно — то блок забирається на повторний ремонт (за статистикою таке буває в 2% випадках)
  • суворо дотримуємося гарантійний строк і зобов’язання
  • називаємо адекватну роботи вартість і строки (для типових блоків терміни менше, для нетипових від 1 тижня до 2 — х місяців)
  • при неможливості ремонту блоку передоплата повертається за вирахуванням вартості діагностики.

У разі виникнення якихось проблем з клієнтським автомобілем потенційно пов’язаних з нашим ремонтом, ми завжди йдемо на зустріч і пропонуємо 2 шляхи: або ж наш майстер (безпосередньо ремонтировавший блок) виїжджає до автомобіля або ж клієнт приганяє його до нас (по ситуації).
Все чесно і прозоро.

 

Ремонт спецтехники

Комментарии к этому сообщению закрыты.