ДВЗ JAC

ДВЗ JAC

ДВЗ JAC Київ і Україна

ДВЗ JAC в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт на ДВЗ JAC в Києві і по Україні.

У вас є спецтехніка JAC і потрібен ремонт ДВЗ? Ми пропонуємо повний спектр ремонтних робіт на ДВЗ JAC – загальний ремонт, поточний ремонт, діагностика.

Ми ремонтуємо ДВЗ JAC всіх марок, це надзвичайно популярна техніка на українських дорогах, тому багато наших водії із задоволенням користуються нашими послугами, цінують наші навички і після відвідин нас насолоджуються повністю функціональним навантажувачем. Не шукайте рем майстерню, яка обіцяє вам нереально низькі ціни на комплексний ремонт.

Наші фахівці будуть раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт двигуна JAC, і відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або зателефонувавши за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Зміст:

– чому ми
– сервісні бригади
– ДВЗ JAC
– про нас
– обсяг робіт на ремонт ДВЗ JAC
– капітальний ремонт на ДВЗ JAC

Чому ми

  1. ДВЗ JAC на двигун ремонт київ діагностика консультація навантажувача ричтраков складської техніки Україна LDР JACСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
  2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
  3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
  4. Гарантія замінені запчастини 365 днів!

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

  • невеликий,
  • середній,
  • капітальний.

Терміни приїзду:

  • Київ і область – 24 години,
  • Україна – 72 години з моменту подачі заявки.

ДВЗ JAC

Ремонт двигунів

Кап ремонт мотораДвигун є основним елементом обладнання в кожному навантажувачі. Без цього техніка не може рухатися по дорогах. Навіть новітнє транспортний засіб з кращим оснащенням не принесе вам користі, якщо двигун виявиться несправним. Тому ремонт двигуна – один з найсерйозніших ремонтних проектів, які ви можете взяти в своїй спецтехніки. Через велику вагу і складності роботи це не буде можливо, якщо протягом деякого часу не доставляти техніку в майстерню – це не те, що можна відремонтувати, поки ви чекаєте. Потрібні належні знання з ремонту, інструменти і точність.

В нашій рем майстерні ми можемо провести навіть капітальний ремонт двигуна для вас. Ми здійснюємо ремонт як дизельних, електричних так і бензинових двигунів. При необхідності замініть ГРМ і обладнання двигуна.

Ми обслуговуємо паливні системи, а також замінюємо турбокомпресори. У вашому розпорядженні кращі, досвідчені фахівці, які вже відремонтували багато двигуни і знають, як повернути ваші до життя. Ми здійснимо всі ремонтні роботи і заміну обладнання з мінімальними затратами для водія – якщо в цьому немає необхідності, ми не замінюємо деталь, а ремонтуємо її. Ми працюємо швидко і якісно. Ми знаємо, як впоратися навіть з найскладнішими проблемами, що виникають в ДВЗ JAC. Зв’яжіться з нами і дайте нам свій двигун!

Про нас

Ми є компанією з багаторічним досвідом. В результаті ми можемо надати нашим клієнтам чудовий сервіс на найвищому рівні з кожною послугою, яку ми надаємо. Ми працюємо над двигунами спецтехніки JAC з Києва та прилеглих районів більше 10 років. За цей час ми придбали багато навичок які зараз цінують сотні задоволених, постійних клієнтів. У нас є технологічно досконале обладнання, яке дозволяє нам, зокрема, виконувати фахівець з комп’ютерної діагностики спецтехніки. Ми можемо комплексно подбати про кожного ДВЗ – від дрібного ремонту або заміни рідини до повної діагностики і складних ремонтів.

Ми підходимо до кожного з наших клієнтів чесно. Якщо дана деталь може бути відремонтована без необхідності заміни та додаткових, непотрібних витрат, ми вибираємо цей варіант, щоб не напружувати бюджет нашого клієнта. Іноді відновлення ДВЗ JAC в дуже хорошому стані, що дозволяє працювати протягом багатьох років, не вимагає покупки всіх нових деталей одночасно, а вимагає лише знань і навичок ефективного автомеханіка.

Ми ремонтуємо ДВЗ JAC всіх марок, це надзвичайно популярна техніка на українських дорогах, тому багато наших водії із задоволенням користуються нашими послугами, цінують наші навички і після відвідин нас насолоджуються повністю функціональним навантажувачем. Не шукайте рем майстерню, яка обіцяє вам нереально низькі ціни на комплексний ремонт. Чи не зберігайте таким чином свій навантажувач і, отже, свою безпеку і своїх водіїв. Ставте на чесність і професіоналізм, з якими ви зіткнетеся в нашому ремсервисі.

Ви не знайдете прихованих витрат або непотрібних перетягування для заміни все ще працюють деталей. Ми зробимо те, що ви очікуєте від нас, тобто ми відновимо ваш ДВЗ JAC до найкращого можливого стану за найвигіднішою для клієнта ціною. Переконайтеся самі – відвідайте нашу ремонтну майстерню в Києві.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і відповімо на всі ваші запитання:

Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.


Обсяг робіт ремонт на ДВЗ JAC

Головка на ДВЗ JAC:

набір прокладок на ДВЗ JAC,
гідравлічні штовхачі на ДВЗ JAC
арматура на ДВЗ JAC
напрямні на ДВЗ JAC.

Блок на ДВЗ JAC:

комплект прокладок і гвинтів на ДВЗ JAC,
поршні на ДВЗ JAC,
кільця на ДВЗ JAC
основний підшипник на ДВЗ JAC
колінчаті підшипники на ДВЗ JAC.

Аксесуари на ДВЗ JAC:

привід приводу гідроприводу + водяний насос на ДВЗ JAC
турбокомпресор на ДВЗ JAC
двомасових колесо на ДВЗ JAC
Регенерація уприскування на ДВЗ JAC.

Ремонт блоку на ДВЗ JAC:

ремонт головки на ДВЗ JAC
обрізка блоку на ДВЗ JAC
шліфування вала на ДВЗ JAC
ремонт шатунів на ДВЗ JAC
розбирання та збирання на ДВЗ JAC.

Капітальний ремонт на ДВЗ JAC

ремонт моторовМи виконуємо капітальний ремонт на ДВЗ JAC, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском на ДВЗ JAC
вирівнювання корпусу на ДВЗ JAC
регенерація часу JAC (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими JAC (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала JAC
регенерація шатунів JAC (опори, заміна рукава)
регенерація головок JAC (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів JAC (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса JAC (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса JAC
регенерація компресора JAC
заміна втулок поршневий головки JAC
обмін ущільнення на ДВЗ JAC
регенерація турбонагнетателя JAC
регенерація радіатора JAC
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів JAC і т. д,
початкова притирання на ДВЗ JAC
за бажанням замовника ми можемо провести випробування на ДВЗ JAC на динамометрі.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

5/5 - (2 votes)
Comments for this post are closed.