Двигун – ремонт навантажувачів

Двигун – ремонт навантажувачів

Компанія “Рем СпецТехніка” виконує ремонт навантажувачів на високому професійному рівні в Києві.

Навантажувачі широко використовуються на складах для навантаження, розвантаження, транспортування, штабелювання вантажів. Характерною особливістю таких моделей є вила, на яких розміщується вантаж. Інтенсивна експлуатація, порушення правил використання, недбалість оператора і інші причини можуть привести до того, що техніці буде потрібно ремонт.

Зміст:

 • Ремонт двигунів навантажувачів

 • Своєчасний ремонт двигуна

 • Діагностика двигуна

 • Сервісні виїздні бригади

 

Ремонт двигунів навантажувачів

двигун

Якщо вам необхідний ремонт двигунів навантажувачів, звертайтеся в компанію “Рем СпецТехніка”. Ми готові привести в порядок будь-який двигун:

 • бензиновий;
 • дизельний;
 • електричний.

 

Своєчасний ремонт двигуна

Своєчасний якісний ремонт двигуна допоможе продовжити термін експлуатації навантажувача, дасть можливість заощадити гроші, які ви в іншому випадку витратили б на придбання нової техніки.

Фахівці нашої компанії добре розбираються в різних моделях навантажувачів. Великий досвід ремонту вітчизняної, азіатської, європейської техніки, висока кваліфікація дозволяють їм справлятися із завданнями будь-якої складності: поточним та капітальним ремонтом, сервісним обслуговуванням навантажувача і так далі.

 

Діагностика двигуна

Робота починається з діагностики: майстер визначає причину несправності двигуна навантажувача.

двигун Тойота

Коли причина встановлена, необхідно вирішити, чи міняти двигун повністю або лагодити його. У нашому розпорядженні є все, що потрібно для якісного ремонту навантажувача: інструменти, обладнання, запасні часті.Также ми маємо в своєму розпорядженні технічною документацією для різних моделей навантажувачів.

Менеджери компанії “Рем СпецТехніка” готові відповісти на всі питання, що стосуються діагностики та усунення несправностей двигуна навантажувача. Час виконання замовлення залежить від того, наскільки серйозною виявиться несправність. Наші фахівці працюють швидко і в той же час якісно, ​​тому пройде зовсім небагато часу, і ваш навантажувач знову буде в строю.

Вартість послуг по приведенню навантажувачів в робочий стан також залежить від ступеня серйозності проблеми, але, як правило, наші послуги цілком доступні. Ми намагаємося йти назустріч клієнту і щиро хочемо допомогти.

 

Ремонт навантажувачів

Досвідчені фахівці компанії “Рем СпецТехніка” виконують ремонт навантажувачів будь-яких моделей. Ми працюємо з технікою незалежно від марки та країни виробництва, виробляємо ремонт навантажувача, оснащеного електричним, бензиновим, дизельним двигуном. Співробітники нашої компанії впораються з будь-якими, навіть самими складними проблемами.

Робота з приведення навантажувачів в порядок починається з встановлення причини несправності. Після того, як проведена діагностика, і стало ясно, що трапилося з вашою технікою, фахівці визначають комплекс необхідних заходів і приступають до ремонту. У їх розпорядженні є все, що необхідно:

 • інструменти та обладнання;
 • запасні частини;
 • технічна документація.

У компанії “Рем СпецТехніка” працюють висококваліфіковані співробітники, що мають великий досвід ремонту навантажувачів. Вони усунуть несправності оперативно і якісно, ​​завдяки чому ваш навантажувач знову буде в хорошому технічному стані.

Вартість послуг залежить від складності робіт, а також від того, наскільки терміново необхідно полагодити вашу техніку. З усіма питаннями звертайтеся до менеджерів компанії “Рем СпецТехніка” по телефону або по електронній пошті, також ми чекаємо вас в нашому офісі.

 

Сервісні виїздні бригади

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом сталася її відмова і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

 • Працюємо сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платники ПДВ.
 • Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 • дрібний,
 • середній,
 • капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область – 24 години, Україна – 72 години з часу подачі заявки.

 

Зателефонуйте і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.