Двигун Yanmar Київ і Україна

Двигун Yanmar Київ і Україна

Двигун Yanmar в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт на двигун Yanmar в Києві і по Україні.

У вас є двигун Yanmar і потрібен ремонт?

Що купити? Відповідь на це питання було б набагато простіше, якби ви запитали: де купити запчастини для ремонту. Користувач навантажувача або рубальної машини не повинен знати кожну деталь або знати, звідки має надходити конкретний елемент. Ці знання доступні фахівцям, на яких нам приємно розраховувати. Тому ми міняємо як оригінали, так і заміни, але тільки перевірені.

Ми пропонуємо повний спектр ремонти послуг на двигун Yanmar — загальний ремонт, поточний ремонт, діагностика.

Наші фахівці будуть раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт двигуна Yanmar, і відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або зателефонувавши за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Зміст:

— Чому ми
— Сервісні бригади
— Двигун Yanmar
— Що дають оригінальні запчастини?
— Так що купити?
— Обсяг робіт ремонт на двигун Yanmar
— Капітальний ремонт на двигуни Yanmar

Чому ми

  1. двигун YanmarСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
  2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
  3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
  4. Гарантія замінені запчастини 365 днів.

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

  • невеликий,
  • середній,
  • капітальний.

Терміни приїзду:

  • Київ і область — 24 години,
  • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

Двигун Yanmar

Деталі машин — аналоги або оригінальні?

Запасні частини в деякому сенсі є неминучим злом. Значні вкладення в машину повинні бути повернуті як можна швидше, але виявляється, що під час роботи деякі елементи необхідно замінити під час роботи. Тому що він зламався, тому що навантаження була тимчасово занадто великий, або через шумів від двигуна Yanmar. У цей момент виникає дилема: купувати оригінальні, але дорогі запчастини або набагато дешевші альтернативні аналоги.

Ця дилема в деякій мірі нагадує суперечку про чорнилі для принтерів, який триває вже багато років. Деякі люди думають, що ви повинні купити оригінал, як наказав виробник принтера, інші вважають, що заміни ідеальні, тому переплачувати немає сенсу. Звичайно, виробники також вставляють свої три копійки. Оригінальні виробники попереджають, що використання замінників може привести до пошкодження принтера, в той час як альтернативні виробники гарантують, що їхні продукти успішно замінять оригінальні чорнило і тонери. В Інтернеті ви також можете знайти відгуки користувачів, взаємовиключні.

Замінники аналоги можуть бути в кілька разів дешевше за оригінали, і це, безумовно, застережливий сигнал. Наприклад, неможливо виробляти плуги з відповідними параметрами, не вкладаючи кошти в кращі матеріали, якість виготовлення і ряд перевірок якості. Дуже низька ціна повинна означати величезні заощадження виробника, зроблені не тільки завдяки дешевій робочій силі.

Іноді трапляється, що заміни тільки трохи дешевше, ніж оригінали. Вони приносять економію при більших закупівлі, наприклад, коли велика будівельна компанія хоче зберігати запасні частини і вже має перевірених постачальників, які знають, що вони надають перевірені елементи. Однак необхідно звертати увагу на походження таких деталей: не існує правила, що зобов’язує, наприклад, китайським компаніям продавати дуже дешево, і тим самим виявляти сумнівна якість продукту. Іноді покупка замінника визначається не тільки його ціною, але і доступністю і швидкістю доставки: час простою через витрати на роботу, і підприємець намагається зробити покупку якомога швидше.

 

Що дають оригінальні запчастини?

тойота погрузчик ремонт двигателяЯкщо ми замінимо частину машини X на нову від виробника, машина залишиться на 100% оригінальною, і ми можемо вимагати все з заводу.

Звичайно, це має особливе значення під час гарантійного періоду: виробники зазвичай резервують гарантію, що гарантія буде анульована, якщо використовуються неоригінальні деталі.

Оригінальні деталі часто можуть бути унікальними, тому що в процесі їх виробництва використовуються технології, які можуть використовувати тільки великі компанії, наприклад виробники машин. Навіть, здавалося б, тривіальна частина може фактично бути результатом тривалих досліджень і розробок, захищених патентом і доступних тільки від оригінального виробника. Замінники в її випадку будуть тільки більш-менш успішними контрафактом з більш слабкими характеристиками.

Це правда, що в разі багатьох продуктів висока ціна де-факто обумовлена тільки тим фактом, що покупці готові «заплатити за бренд». Але що стосується, наприклад, гаманця або парфуму, то тут немає згадки про машинах, якість і довговічність яких піддається незрівнянно більш складним випробуванням, ніж одяг або галантерея. Таким чином, можна погодитися з аргументом, що інвестування в оригінальні запасні частини має сенс, тому що вони повертаються завдяки їх надійності та довговічності.

Так що купити?

Відповідь на це питання було б набагато простіше, якби ви запитали: де купити. Користувач навантажувача або рубальної машини не повинен знати кожну деталь або знати, звідки має надходити конкретний елемент. Ці знання доступні фахівцям, на яких нам приємно розраховувати. Тому ми міняємо як оригінали, так і заміни, але тільки перевірені.

Замовляючи ремонт у нас, ви можете бути впевнені, що за нижчою ціною, ніж в разі оригінальних запчастин, ми замовимо деталі, які не відрізняються за якістю від оригіналу. Ми знаємо, коли можемо порекомендувати більш дешевий продукт з повною відповідальністю, а коли переконати вас купити «фірмові» запчастини.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і відповімо на всі ваші запитання: служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

Обсяг робіт ремонт на двигун Yanmar

Головка на двигун Yanmar:

набір прокладок на двигун Yanmar,
гідравлічні штовхачі на двигун Yanmar
арматура на двигун Yanmar
напрямні на двигун Yanmar.

Блок на двигун Yanmar:

комплект прокладок і гвинтів на двигун Yanmar,
поршні на двигун Yanmar,
кільця на двигун Yanmar
основний підшипник на двигун Yanmar
колінчаті підшипники на двигун Yanmar.

Аксесуари на двигун Yanmar:

привід приводу гідроприводу + водяний насос на двигун Yanmar
турбокомпресор на двигун Yanmar
двомасових колесо на двигун Yanmar
Регенерація уприскування на двигун Yanmar.

Ремонт блоку на двигун Yanmar:

ремонт головки на двигун Yanmar
обрізка блоку на двигун Yanmar
шліфування вала на двигун Yanmar
ремонт шатунів на двигун Yanmar
розбирання та збирання на двигун Yanmar.

 

Капітальний ремонт на двигуни Yanmar

Капитальный ремонт двигателя погрузчикаМи виконуємо капітальний ремонт на двигуни Yanmar, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском на двигуни Yanmar
вирівнювання корпусу на двигуни Yanmar
Регенерація часу Yanmar (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Yanmar (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Yanmar
регенерація шатунів Yanmar (опори, заміна рукава)
регенерація головок Yanmar (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Yanmar (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Yanmar (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Yanmar
регенерація компресора Yanmar
заміна втулок поршневий головки Yanmar
обмін ущільнення на двигуни Yanmar
регенерація турбонагнетателя Yanmar
регенерація радіатора Yanmar
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Yanmar і т. д,
початкова притирання на двигуни Yanmar
за бажанням замовника ми можемо провести випробування на двигуни Yanmar на динамометрі.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

Двигун Yanmar Київ і Україна обновлено: 21 мая, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.