Зламався двигун Toyota і потрібен ремонт?

Зламався двигун Toyota і потрібен ремонт?

Сервісне обслуговування, ремонт складської техніки і двигунів спецтехніки та автомобілів Toyota. І якщо у вас зламався двигун Toyota і потрібен ремонт?

Компанія «Рем СпецТехніка» виконує всі види робіт по складській техніці і двигунів спецтехніки та автомобілів Toyota (навантажувачі, гідравлічні візки, штабелери, річтраки, підйомні столи, автомобілі і т.д.) Toyota.

Зміст:

 • Сервісні бригади

 • Капітальний ремонт

 • Компанія «Рем СпецТехніка» пропонує

 • Коротка історія автомобілів Toyota

 

Сервісні бригади по двигунам Toyota

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ.
 • Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Сервісні бригади виконують види ремонту: дрібний, середній, капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки. Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45

Якщо Вам не відома причина відмови, наші фахівці:

 • в мінімально короткі терміни проведуть діагностику техніки на місці визначать складність ремонту і кількість необхідних запчастин.

Співробітники відділу технічної підтримки:

 • складуть кошторис на роботи
 • зв’яжуться з Вами для узгодження.

У разі його невисокою трудомісткості ремонт буде виконаний відразу на місці. У більш складних випадках потрібно додатковий виїзд з необхідними запасними частинами. У виняткових випадках проводиться доставка і ремонт навантажувача в спеціалізованому центрі, при цьому обумовлюються приблизні терміни і вартість виконання робіт. У деяких випадках може бути надано тимчасовий навантажувач.

 

Капітальний ремонт

двигун ToyotaКапітальний ремонт основних агрегатів і вузлів здійснюється шляхом їх демонтажу на місці у Замовника з наступною доставкою в спеціалізований центр.

✔ Наші фахівці регулярно проводять навчання з метою підвищення своїх професійних якостей.

✔ На виконані роботи надається гарантія.

✔ Послуги сертифіковані.

 

Для нас головне швидко і якісно виконати роботи, а найкращий гонорар — Ваша подяку і хороші відгуки про Компанію «Рем СпецТехніка».

Якщо у Вас сталася відмова автонавантажувача і потрібно його терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних фахівців, які в короткі терміни проведуть огляд техніки на місці, визначать кількість необхідних запчастин і складність ремонту навантажувачів, складуть кошторис на роботи і зроблять їх на місці в разі їх невисокою трудомісткістю.

У більш складних випадках проводиться доставка і ремонт автонавантажувача в сервісному центрі, при цьому обумовлюються строки виконання робіт, в деяких випадках замовнику надається тимчасовий автонавантажувач. Рекомендуємо періодично виконувати планове обслуговування навантажувачів і складської техніки.

 

Компанія «Рем СпецТехніка» пропонує

У число частих робіт з обслуговування і ремонту автонавантажувачів входять:

 • повне ТО для навантажувача з видачею технічного висновку;
 • ремонти різної складності ТНВД, паливної системи та її елементів;
 • шиномонтаж, заміна шин автонавантажувача;
 • діагностика і відновлення ємності тягових батарей навантажувача;
 • діагностика і ремонт гідроциліндрів, гідророзподільників;
 • супутні електротехнічні роботи при ремонті навантажувачів;поточний і капітальний ремонт двигуна;
 • капітальний загальний ремонт окремих вузлів і агрегатів автонавантажувача.

Компанія здійснює ремонт складської техніки (візки, штабелери, річтраки і підйомні столи) практично будь-яких виробників.

 

Коротка історія автомобілів Toyota

У 1933 році почався випуск автомобілів Toyota. У ті далекі роки початку двадцятого століття авто даного бренду за зовнішнім виглядом нагадували Chevrolet і Dodge Power Wagon. Випуск легкових автомобілів був припинений на час Другої світової війни, коли виготовляли виключно вантажівки, причому навіть для них деталей було недостатньо, тому вантажні авто проводилися з однією фарою.

Однак воєнні роки пішли в минуле, і ось в даний час компанія виготовляє авто практично будь-якого рівня, починаючи від економ-класу і закінчуючи класом люкс. При цьому ремонт Тойота — це досить просте заняття, в багатьох випадках з ним зможе впоратися навіть автовласник, але все ж в деяких випадках необхідна діагностика Toyota і ремонтні роботи в стінах сервісного центру.

Автомобільну промисловість, як і інші сфери промисловості Японії, дуже часто називають дивом. І дійсно, японці як ніхто інший активно впроваджують нові технології і пропонують споживачеві актуальні рішення. Всі автомобілі бренду Toyota відрізняються надійністю і повною мірою задовольняють потреби водіїв.

Проте будь-якому авто, навіть якісному, в ряді випадків потрібні ремонтні та діагностичні роботи. Причому діагностика Тойота є першим кроком на шляху до грамотного ремонту автомобіля. Також необхідно використовувати оригінальні запчастини для ремонту Toyota, і тоді наступне звернення в сервісний центр буде потрібно ще не скоро.

Візит в наш автосервіс в Києві — це гарантія того, що ремонтні роботи будуть здійснювати професійні майстри. У нас можна виконати ремонт двигунів Тойота , ремонт спецтехніки Тойота, ремонт складської техніки Тойота і багато інших робіт, пов’язані з ремонтом автомобілів, навантажувачів даного японського концерну.

 

Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально і прагнемо виконати поставлене завдання оперативно.

Зламався двигун Toyota і потрібен ремонт? обновлено: 14 июня, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.