Ремонтувати двигун погрузчика в Києві и по Україні

Ремонтувати двигун погрузчика в Києві и по Україні

Ремонтувати двигун погрузчика в Києві и по Україні консультацї, діагностика, ремонт з виїздом сервісних бригад. Наша компанія Рем СпецТехніка, що спеціалізується на ремонті різної складської техніки, пропонує і послуги з ремонту двигунів. Виникли питання? Задайте їх менеджеру!

Замовте зворотній дзвінок і наш моторист зв’яжеться з вами в самий найближчий час, або телефонуйте прямо зараз по телефону (096) 391-33-45.

Зміст:

 • Сервіс та ремонт

 • Навантажувач вилковий ремонт і обслуговування

 • Наші переваги

 • Ми здійснюємо

 • Обслуговування навантажувачів

 • Сервісні бригади

 

Сервіс та ремонт

 • 1 годину — час реакції на звернення і виїзд до місця поломки в Києві
 • 25 000 запчастин і витратних матеріалів на складі

двигун погрузчика, київ, ремонт, діагностика, консультація, навантажувач, складської техніки, українаОсновним напрямком діяльності нашої компанії є ремонт навантажувачів, штабелерів та іншої складської техніки.

Заснована в 2009 році, компанія «Рем СпецТехніка» пройшла нелегкий шлях від маленької фірми до солідної орендної компанії. Наша компанія здійснює ремонти і обслуговує складську техніку і навантажувачі в Києві і ще багатьох городах України, таких як Маріуполь, Харків, Львів, Одеса і інших.

Без такої спецтехніки, як навантажувач, вже неможливо уявити собі виробничий процес в цеху або на складському підприємстві, нехай і невеликому. Навантажувачі працюють у важких експлуатаційних умовах, до них пред’являються підвищені вимоги по вантажопідйомності і маневреності.

Тому не дивно, що час від часу вони виходять з ладу. А зупинка виробництва — справа серйозна, в такому випадку потрібен терміновий ремонт навантажувачів. Компанія «Рем СпецТехніка», існуюча на ринку спецобладнання з 2009 року, займається не тільки діагностикою, а й сервісним обслуговуванням і ремонтом навантажувачів, візків, штабелерів, ричтраков і іншої техніки.

 

Наші переваги:

двигун ТойотаНаші фахівці оперативно виїжджають до вас на місце для діагностування і дрібного ремонту. Виїзне обслуговування на підприємстві замовника користується підвищеним попитом.

На своїй базі ми здійснюємо капітальний ремонт двигунів навантажувачів, ричтраков і будь-якого іншого спецобладнання відомих марок. Ремонтуємо все: двигун, коробку передач, паливну систему ТНВД, гідравлічні вузли, електрообладнання навантажувача і т.д. Також ми замінюємо вийшли з ладу елементи.

На наших складах завжди більш 25 тисяч високоякісних запчастин для спецтехніки різних виробників.

Навантажувач вилковий ремонт і обслуговування

 

Ми здійснюємо:

 1. Капітальний ремонт,
 2. Поточний ремонт навантажувачів (обслуговування),
 3. Терміновий ремонт на місці,
 4. Ремонт навантажувачів з виїздом до вас.

 

Обслуговуванням і ремонтом обладнання в компанії «Рем СпецТехніка» займаються тільки досвідчені майстри, професіонали своєї справи. Відмінно розбираючись в техніці, вони швидко знаходять причину порушення працездатності, виконують роботи якісно і в максимально короткі терміни. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на обслуговування і ремонт навантажувачів, штабелерів, ричтраков і т.п. Звертаючись за ремонтом в компанію «Рем СпецТехніка», ви забезпечуєте практично безперебійне виробництво на вашому підприємстві, отримуєте мінімальні збитки і гарантований якісний сервіс.

 

Обслуговування навантажувачів

Сотруднікі нашої компанії прекрасно розбираються в тонкощах ремонтних робіт навантажувачів, швидко знаходять поломку і також швидко її усувають. У таку послугу як ремонт вилочного навантажувача входить гарантійне, планово технічне і післягарантійне обслуговування; заміна та капітальний ремонт двигуна навантажувача; ремонт гідравлічних вузлів; ремонт коробки передач; заміна вузлів ходової частини; заміна навісного обладнання, що вийшло з ладу; ремонт та регулювання паливних систем ТНВД; ремонт електрообладнання навантажувача; його профілактичне обслуговування та інше.

Ремонт навантажувачів у компанії Рем СпецТехніка також передбачена і виїзна команда фахівців, які зможуть зробити діагностику, технічне обслуговування і ремонт складської техніки на підприємстві замовника, що дуже зручно і користується чималим попитом останнім часом. Але бувають випадки, коли для усунення поломки необхідна повна розбирання вузлів і агрегатів, коли ми наполягаємо на проведенні ремонту навантажувачів на нашій станції технічного обслуговування, щоб скоротити термін ремонту техніки, підвищивши його ефективність і якість.

Значний досвід роботи наших фахівців, якість деталей і запчастин для навантажувачів, може гарантувати, що ваша техніка буде відремонтована швидко і зможе приступити до виконання своїх обов’язків, як тільки ми закінчимо.

 

Виникли питання? Задайте їх менеджеру!
Замовте зворотній дзвінок і наш спеціаіст зв’яжеться з вами в самий найближчий час,або телефонуйте прямо зараз по телефону (096) 391-33-45

 

Сервісні бригади

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

 1. Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 2. Платник ПДВ.
 3. Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 • дрібний,
 • середній,
 • капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

 

Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45

Ремонтувати двигун погрузчика в Києві и по Україні обновлено: 15 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.