Зламався двигун Nissan, потрібна консультація чи ремонт?

Зламався двигун Nissan, потрібна консультація чи ремонт?

Рем СпецТехніка спеціалізується на консультаціях, ремонтах також любих двигунів Nissan. Как автомобілів так і спец техніки. В компанії також є сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу!

  • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
  • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
  • Сервісні бригади виконують види ремонту: дрібний, середній, капітальний. Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45.

Зміст:

  • Чому ми

  • Двигун Nissan ремонт

 

Чому ми

Гарантія 24 місяця

двигун NissanМи надаємо гарантію на роботи до 24 місяців, без обмежень по пробігу! Величезний одинадцяти річний досвід ремонту автомобілів, дотримання технологій ремонту і відповідальний підхід до роботи наших фахівців дозволяють нам це зробити.

Ремонт без сюрпризів

Всі роботи і необхідні запчастини для обслуговування та ремонту Вашого автомобіля узгоджуються до початку проведення робіт. Ви відразу будете знати вартість і терміни обслуговування вашого автомобіля.

Ремонт точно в строк

Ми дотримуємося узгодженого з клієнтом терміну ремонту автомобіля. Якщо з вини співробітників сервісу сталася затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Не нав’язувати послуги

Наші майстри не рекомендуватимуть відремонтувати те, що не потрібно і ніколи не запропонують замінити свідомо справні деталі. Вас завжди проінформують, що потрібно зробити в першу чергу, а що можна і відкласти.

Ремонт з першого рази

Звертаючись в наші сервіси за ремонтом, ви можете бути впевнені, що поїдете на повністю справному автомобілі. Ніяких повторних ремонтів, всі поломки і несправності ми усуваємо з першого разу.

Побачити все самому

При бажанні, ви можете бути присутнім при ремонті вашого автомобіля, і наші фахівці зможуть продемонструвати деталі і вузли, що вийшли з ладу.

Власний склад

На наших складах є всі необхідні матеріали і запчастини для обслуговування та ремонту вашого автомобіля. Що гарантовано дозволяє виконувати наші зобов’язання щодо термінів ремонту автомобілів наших клієнтів.

Агрегатний цех АКПП

Більшість сервісів не ремонтують автоматичні трансмісії і варіатори. Нашими фахівцями накопичені знання і величезний досвід, який дозволяє виробляти діагностику і ремонт АКПП і воротарів.

Маємо кузовний цех

Досвід наших фахівців і наявність сучасного обладнання дозволяє проводити складний кузовний ремонт автомобілів і деталей виготовлених з алюмінію. Зварювання, рихтування, витяжку. А так же ремонт без фарбування.

 

Двигун Nissan ремонт

Як підтверджують відгуки ремонт двигуна автомобіля Ніссан, виконаний професійно і відразу ж після виявлення будь-якої несправності, дозволяє істотно збільшити ресурс роботи двигуна і скоротити витрати на ремонт. Ми відремонтуємо двигун Nissan недорого і якісно досить звернутися в сервіс Рем СпецТехніка.

Високопрофесійний і досвідчений персонал, новітнє високотехнологічне обладнання і наявність всіх необхідних для ремонту деталей на власних складах дозволяє виконувати ремонт двигуна Ніссан дешево і в найкоротші, влаштовують замовника, терміни. При цьому забезпечується європейська якість за цінами, доступними вітчизняним автомобілістам. Навіть якщо силовому агрегату вашого авто необхідно провести терміново капітальний ремонт двигуна Nissan, фахівці сервісу зможуть виконати повний комплекс необхідних робіт без необхідності очікування поставок запчастин або виходу на роботу кваліфікованого майстра.

Якщо проведена діагностика показала, що капиталка двигуна Ніссан, ціна якої досить висока, неминуча, не варто відкладати роботи «на потім», так як через зношених або пошкоджених деталей може вийти зі строю весь агрегат, вартість якого в рази вище навіть самого складного ремонту.

При виконанні будь-ремонтної операції з розтином двигуна, виконується перебирання двигуна Nissan, вартість якої входить у загальну ціну ремонту. Якщо виявлені дефекти в голівці блоку циліндрів, то необхідність виконання тієї чи іншої операції визначається видом поломки.

Іноді ремонт ГБЦ (головки блоку циліндрів) Ніссан обмежується слюсарними роботами (при вигорянні клапанних сідел або невеликих дефектах распредвала), але якщо внаслідок порушення температурного режиму експлуатації головки з’явилися тріщини без аргонової зварки не обійтися.

У цьому випадку також проводиться і шліфування головки Nissan, при виконання якої крім наявності обладнання потрібно і високу майстерність персоналу. Тому, щоб якість виконати роботи і повністю відновити роботу агрегату, необхідно звертатися в сервіс, що має все необхідне для комплексного виконання робіт. Також наявності спеціального обладнання вимагає і ремонт циліндро — поршневої групи Ніссан в Києві який виконують не всі сервіси.

В результаті тертя відбувається природний знос кілець або поршнів в циліндрі двигуна авто, навіть при своєчасній заміні масла, після певного пробігу автомобіля потрібно ремонт кривошипно — шатунного механізму Nissan. Щоб забезпечити максимальний термін служби силового агрегату авто, виконання цих робіт необхідно довіряти професіоналам, так як вони вимагають досвіду і майстерності персоналу, а також наявності спеціальних пристосувань.

Крім цього, щоб досягти максимального терміну служби деталей вузла, виконується хонингование блоку циліндрів Ніссан. Для виконання хонингования необхідно спеціалізованих верстатів з хонинговальними головками, яке мають далеко не всі автосервіси. При цьому досягається ідеально циліндр.

Зламався двигун Nissan, потрібна консультація чи ремонт? обновлено: 4 июня, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.