Зламався двигун Mitsubishi і потрібен ремонт? Де саме в Києві?

Зламався двигун Mitsubishi і потрібен ремонт? Де саме в Києві?

Якщо у вас зламався двигун Mitsubishi і потрібен ремонт, то уже понад 8 років наша компанія проводить ремонт двигунів дизельних, ДВС і електричних навантажувачів, автомобилів, а також здійснює комплексне технічне обслуговування складської техніки.

Рем СпецТехніка спеціалізується на двигунах автомобілів, вилочних і фронтальних навантажувачах таких світових виробників як MITSUBISHI, Balkancar, CATERPILLAR, KOMATSU, HYSTER, TCM, TOYOTA, NISSAN, STILL і ін.

Кваліфіковані механіки проведуть діагностику, регламентні роботи і ремонт навантажувачів будь-якої складності в межах Києва і Київської області.

Зміст:

  • Сервіси Рем СпецТехніки

  • Чому ремонтувати двигун Mitsubishi у нас?

 

Сервіси Рем СпецТехніки

Длдвигун Mitsubishiя складних і капітальних робіт ми маємо в своєму розпорядженні сучасними і зручними ремонтною базою і послугами евакуатора.

На складі нашого магазину завжди в наявності повний асортимент запасних частин і комплектуючих до техніки провідних світових виробників, налагоджена схема поставок безпосередньо з заводів виробників.

В компанії також є сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу!

Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду». Платник ПДВ.

Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту: дрібний, середній, капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45

 

Чому ремонтувати двигун Mitsubishi у нас?

Гарантія 24 місяця

поточний ремонт двигунів, діагностика, консультація, навантажувач, складської техніки, київ, українаМи надаємо гарантію на замінені запчастини до 24 місяців, без обмежень по пробігу! Величезний восьмирічний досвід ремонту двигунів навантажувачів, автомобілів, дотримання технологій ремонту і відповідальний підхід до роботи наших фахівців дозволяють нам це зробити.

Ремонт без сюрпризів

Всі роботи і необхідні запчастини для обслуговування та ремонту Вашого автомобіля, спецтехніки узгоджуються до початку проведення робіт. Ви відразу будете знати вартість і терміни обслуговування вашого автомобіля.

Ремонт точно в строк

Ми дотримуємося узгодженого з клієнтом терміну ремонту складської техніки, автомобіля. Якщо з вини співробітників сервісу сталася затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Не нав’язувати послуги

Наші майстри не рекомендуватимуть відремонтувати те, що не потрібно і ніколи не запропонують замінити свідомо справні деталі. Вас завжди проінформують, що потрібно зробити в першу чергу, а що можна і відкласти.

Ремонт з першого разу

Звертаючись в наші сервіси за ремонтом, ви можете бути впевнені, що поїдете на повністю справному автомобілі. Ніяких повторних ремонтів, всі поломки і несправності ми усуваємо з першого разу.

Побачити все самому

При бажанні, ви можете бути присутнім при ремонті вашого автомобіля, і наші фахівці зможуть продемонструвати деталі і вузли, що вийшли з ладу.

Власний склад

На наших складах є всі необхідні матеріали і запчастини для обслуговування та ремонту вашого автомобіля. Що гарантовано дозволяє виконувати наші зобов’язання щодо термінів ремонту автомобілів наших клієнтів.

Агрегатний цех АКПП

Більшість сервісів не ремонтують автоматичні трансмісії і варіатори. Нашими фахівцями накопичені знання і величезний досвід, який дозволяє виробляти діагностику і ремонт АКПП і воротарів.

Маємо кузовний цех

Досвід наших фахівців і наявність сучасного обладнання дозволяє проводити складний кузовний ремонт автомобілів і спецтехніки. Зварювання, рихтування, витяжку. А так же ремонт без фарбування.

Зламався двигун Mitsubishi і потрібен ремонт? Де саме в Києві? обновлено: 16 июня, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.