Двигун Комацу Київ і Україна

Двигун Комацу Київ і Україна

Двигун Комацу в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт на двигун Комацу в Києві і по Україні.

У вас є двигун Комацу і потрібен ремонт?

Особливо важливо звертати увагу на якість обслуговування і піклуватися про регулярне обслуговуванні. Сучасне важке будівельне обладнання пред’являє дуже високі вимоги до сервісних компаніям. Наявність приладів для електронної діагностики сьогодні є абсолютним мінімумом, що дозволяє почати ремонтні роботи.

Ми пропонуємо повний спектр ремонти послуг на двигун Комацу – загальний ремонт, поточний ремонт, діагностика.

Наші фахівці будуть раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт двигуна Комацу, і відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або зателефонувавши за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Зміст:

– Чому ми
– Сервісні бригади
– Надійний ремонт двигунів Комацу
– Двигун Комацу – що робити, якщо відбувається збій?
– Діагностика та ремонт на двигун
– Сервіс, ремонт двигунів будівельної техніки
– Капітальний ремонт двигунів
– Оновлення енергетичних систем
– Обсяг робіт ремонт на двигун Комацу
– Капітальний ремонт на двигуни Комацу

Чому ми

  1. двигун КомацуСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
  2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
  3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
  4. Гарантія замінені запчастини 365 днів.

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

  • невеликий,
  • середній,
  • капітальний.

Терміни приїзду:

  • Київ і область – 24 години,
  • Україна – 72 години з моменту подачі заявки.

Надійний ремонт двигунів Комацу

Несправності двигуна Комацу можуть стати серйозною проблемою в тих місцях, де машини, що використовують ці агрегати, використовуються кожен день. У цьому випадку варто звернутися до фахівців якомога швидше!
Комацу – це компанія, заснована в Японії на початку минулого століття. В даний час це один з найбільших виробників будівельної техніки в усьому світі. В асортименті компанії є, серед іншого, різні моделі екскаваторів, навантажувачів, бульдозерів і самоскидів.

Двигун Комацу – що робити, якщо відбувається збій?

Двигун Комацу, який використовується в машинах, можуть використовуватися протягом багатьох років, якщо вони використовуються належним чином.

Однак навіть в цьому японському обладнанні може відбутися збій, який заблокує подальшу роботу. Несправності на двигунах Комацу можуть проявлятися, в першу чергу, в проблемах з запуском агрегату, в результаті переривання його роботи, які видають тривожні звуки, зниження ефективності роботи.

У таких випадках вам не слід продовжувати використовувати двигун, а відправляти його на діагностику.

Діагностика та ремонт на двигун Комацу

ремонт МанитуКоли виникають проблеми з роботою двигуна Комацу, варто скористатися допомогою фахівців в області механіки і автомобільного ремонту на двигун

Комацу після чого пристрій зможе знову працювати без проблем. Головне – знайти хороший ремсервис, який надає своїм клієнтам комплексне обслуговування, включаючи як діагностику, так і комплексний ремонт і ремонт двигунів цієї марки.

Сервіс, ремонт двигунів будівельної техніки Комацу, Caterpillar, JCB, Volvo
Рем СпецТехніка може працювати практично з будь-якою маркою будівельної техніки, а також з більшістю моделей важких машин, представлених на ринку.

У нас є все, що потрібно вашій компанії. Ми завжди підлаштовуємось під ваші потреби.

Ми забезпечуємо підтримку моторів будівельної техніки в кращому технічному стані, щоб забезпечити безперервність роботи у вашій компанії.

Ми докладаємо всіх зусиль до того, щоб на кожному етапі обслуговування вашого важкого устаткування виконувані роботи відповідали керівним вказівкам виробників і найвищим стандартам використання будівельної техніки.

Професіоналізм, надійність, багатий досвід і сучасний підхід до потреб клієнтів є основними перевагами нашої компанії. Місія, яка направляла наші дії, реалізується з пристрастю, компетентної підтримкою користувачів будівельної техніки. Щоб задовольнити ваші потреби, ми пропонуємо, серед іншого високоякісний ремсервіс для складської техніки Комацу і Caterpillar.

Ми можемо працювати з більшістю моделей важких машин, представлених на ринку.

Ми гарантуємо, що пропонований нами сервіс для двигунів машин Volvo відповідає очікуванням навіть найвибагливіших. Ми швидко реагуємо і діємо надійно. Ми можемо усунути будь-яку технічну проблему вашого мотора, завдяки якій ваші будівельні машини знову працюватимуть без проблем.

Наша команда складається з фахівців високого класу, завдяки яким наш сервіс машин Volvo – це професійна й надійна технічна підтримка, яка є для вас дуже зручним рішенням.

Секрет нашого успіху в тому, що ми завжди адаптуємося до потреб клієнтів. Ми у вашому розпорядженні в будь-який час, надаючи ваші знання і досвід.

Ремонт

ремонт КоматсуНе має значення, керуєте ви кількома машинами або цілим парком. Вам завжди потрібен швидкий доступ до потрібних деталей і потрібним інструментам. Ви не можете чекати. Рем СпецТехніка надає відмінну систему поточного і технічного ремонту вашої складської техніки.

Швидка і ефективна робота наших техніків забезпечує ефективність роботи вашої компанії. Ми працюємо як в спеціалізованому ремонтному центрі, так і на місцях. Залежно від потреб вашої компанії.

Капітальний ремонт двигунів

Команда фахівців Рем СпецТехніка володіє відповідною кваліфікацією і багаторічним досвідом капітального ремонту на двигун Комацу. Ми робимо повний ремонт двигунів. Ціну послуг передує детальна перевірка окремих вузлів двигуна і ТНВД. Ми використовуємо найякісніші запчастини, що використовуються виробниками.

Оновлення енергетичних систем

Сучасні енергетичні системи, що використовуються в спецтехніки, вимагають, щоб користувачі були надзвичайно орієнтовані на обслуговування. Особливо важливо звертати увагу на якість обслуговування і піклуватися про регулярне обслуговуванні. Сучасне важке будівельне обладнання пред’являє дуже високі вимоги до сервісних компаніям.

Наявність приладів для електронної діагностики сьогодні є абсолютним мінімумом, що дозволяє почати ремонтні роботи. Рем СпецТехніка надає високоефективні послуги в галузі ремонту енергосистем. Ми раді взяти на себе комплексне обслуговування енергосистем, їх діагностику і обслуговування двигунів.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і відповімо на всі ваші запитання: Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

Обсяг робіт ремонт на двигун Комацу

Головка на двигун Комацу:

набір прокладок на двигун Комацу,
гідравлічні штовхачі на двигун Комацу
арматура на двигун Комацу
напрямні на двигун Комацу.

Блок на двигун Комацу:

комплект прокладок і гвинтів на двигун Комацу,
поршні на двигун Комацу,
кільця на двигун Комацу
основний підшипник на двигун Комацу
колінчаті підшипники на двигун Комацу.

Аксесуари на двигун Комацу:

привід приводу гідроприводу + водяний насос на двигун Комацу
турбокомпресор на двигун Комацу
двомасових колесо на двигун Комацу
Регенерація уприскування на двигун Комацу.

Ремонт блоку на двигун Комацу:

ремонт головки на двигун Комацу
обрізка блоку на двигун Комацу
шліфування вала на двигун Комацу
ремонт шатунів на двигун Комацу
розбирання та збирання на двигун Комацу.

Капітальний ремонт на двигуни Комацу

Капитальный ремонт двигателя погрузчикаМи виконуємо капітальний ремонт на двигуни Комацу, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском на двигуни Комацу
вирівнювання корпусу на двигуни Комацу
Регенерація часу Комацу (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Комацу (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Комацу
регенерація шатунів Комацу (опори, заміна рукава)
регенерація головок Комацу (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Комацу (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Комацу (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Комацу
регенерація компресора Комацу
заміна втулок поршневий головки Комацу
обмін ущільнення на двигуни Комацу
регенерація турбонагнетателя Комацу
регенерація радіатора Комацу
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Комацу і т. д,
початкова притирання на двигуни Комацу
за бажанням замовника ми можемо провести випробування на двигуни Комацу на динамометрі.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.