Двигун Дусан Київ і Україна

Двигун Дусан Київ і Україна

Двигун Дусан в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт на двигун Дусан в Києві і по Україні.

У вас є двигун Дусан і потрібен ремонт?

За словами виробника, ключовим елементом, який враховувався під час проектування зарядного пристрою DL300, було «забезпечення користувачів оптимальними характеристиками машини». Цей підхід привів до підвищення продуктивності і економії палива завдяки електронній оптимізації гідравлічної системи і застосування нового покоління на двигун Common Rail.

Ми пропонуємо повний спектр ремонти послуг на двигун Дусан — загальний ремонт, поточний ремонт, діагностика.

Наші фахівці будуть раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт двигуна Дусан, і відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або зателефонувавши за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Зміст:

— Чому ми
— Сервісні бригади
— Двигун Дусан
— Збірка двигуна Дусан DL06
— Дусан DX235NLC гусеничний екскаватор
— Дусан DL300
— Обсяг робіт ремонт на двигун Дусан
— Капітальний ремонт на двигуни Дусан

Чому ми

  1. двигун ДусанСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
  2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
  3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
  4. Гарантія замінені запчастини 365 днів

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

  • невеликий,
  • середній,
  • капітальний.

Терміни приїзду:

  • Київ і область — 24 години,
  • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

Двигун Дусан

Сучасні двигуни в гусеничних екскаваторах

Рем СпецТехніка проводить діагностику і ремонт на двигун Дусан в гусеничних екскаваторах. Робочі параметри екскаваторів, як видно з наведеного нижче прочитання статті, в значній мірі залежать від використовуваного приводу. Тому виробники намагаються, щоб їхні машини піддавалися впливу найсучасніших двигунів, споживали менше палива, виробляли менше шуму і, перш за все, відповідали вимогам діючих норм викидів.

Збірка двигуна Дусан DL06 від нового екскаватора

Рем СпецТехніка проводить діагностику і ремонт на двигун Дусан DL06 на нові екскаватори.

Дусан випустив новий гусеничний екскаватор з вузьким шасі, DX235NLC, який оснащений однією стрілою. Машина вагою 22,5 т має ширину всього 2,54 м.

Екскаватор був оснащений 6-циліндровим дизельним двигуном DL06 типу Common Rail з турбокомпресором. Агрегат забезпечує 110 кВт (155 к.с.) при 1900 об / хв. і максимальний крутний момент 667 Нм при 1400 об / хв. Двигун відповідає стандартам викидів Stage IIIB.

Система EPOS (електронна система оптимізації потужності) гарантує безперервний обмін інформацією між двигуном і гідравлічною системою завдяки використанню CAN (контрольованої мережі). Це рішення забезпечує ефективне перетворення потужності двигуна в гідравлічну енергію, що спрощує управління машиною, і, крім того, досягається потужність копання і більш короткий час циклу. Електронний контроль витрати палива оптимізує рівень згоряння і мінімізує викиди забруднюючих речовин.

Дусан DX235NLC гусеничний екскаватор Fot

двигун ДеуРем СпецТехніка проводить діагностику і ремонт на двигун Дусан DX235NLC гусеничний екскаватор Fot.

Краще використання потужності забезпечує три режими роботи. Крім автоматичного зниження швидкості, можна працювати на 85% потужності двигуна, на 100% і в економічному режимі. Як і у всіх середніх і великих екскаваторів Дусан, система автоматичного зниження знижує витрату палива, а також знижує шум двигуна.

Щоб відповідати стандартам викидів на етапі IIIB, Дусан в поєднанні з системами уприскування палива Common Rail високого тиску і електронними блоками управління використовує технологію зниження викидів EGR (рециркуляція вихлопних газів) в гусеничних екскаваторах в поєднанні з системами подальшої обробки вихлопних газів: Каталітичне окислення (DOC), фільтрація (дизельні сажеві фільтри, DPF), регенерація (висока температура), AdBlue.

Дусан DL300

Рем СпецТехніка проводить діагностику і ремонт на двигун Дусан DL300.
За словами виробника, ключовим елементом, який враховувався під час проектування зарядного пристрою Дусан DL300, було «забезпечення користувачів оптимальними характеристиками машини». Цей підхід привів до підвищення продуктивності і економії палива завдяки електронній оптимізації гідравлічної системи і застосування нового покоління на двигун Дусан Common Rail, підвищена ергономічність, комфорт і оглядовість у всіх напрямках; велика надійність завдяки використанню високоякісних матеріалів; продовження терміну служби окремих компонентів машини і зниження експлуатаційних витрат; меншесервісних заходів.

Фронтальний навантажувач Дусан DL300 Fot

ремонт МанитуРем СпецТехніка проводить діагностику і ремонт на двигун Дусан DL300 Fot фронтального навантажувача.

Висока сила тяги в 162 кН дозволяє зарядного пристрою DL300 добре працювати навіть з самим твердим матеріалом. Гідравлічна система на основі трифазного основного насоса з максимальною витратою 150, 132 і 37 л / хв відповідає швидкій і ефективній роботі, і робочий тиск 200 бар.

Серцем зарядного пристрою DL300 є сучасний двигун Дусан DL08 з прямим уприскуванням Common Rail 162 кВт / 217 к.с. при 2000 об / хв.

Двигун має два режими роботи: «силовий» або «економний». Трансмісія відповідає трансмісії ZF 4 WG 210 з трьома режимами роботи: ручний, автоматичний (для всіх передач), напівавтоматичний (автоматичний з функцією «удар вниз» для першої передачі).

Передній і задній мости оснащені диференціалом. Це автоматично дає максимальну рушійну силу і полегшує рух по м’якій і брудної землі. Це також запобігає ковзанню і надмірний знос шин.

Система підйому Z-ковша надзвичайно потужна і призначена для важких вантажів. Забезпечує оптимальні кути розряду у всьому робочому діапазоні.

Він характеризується не тільки високою вантажопідйомністю і розривною силою, але і стійкістю до динамічних навантажень. Стандарт пропонує систему стабілізації вантажу, що перевозиться. Стандартна місткість ковша становить 3 м.

Ефективна робота навантажувача безпосередньо пов’язана з якістю роботи оператора, тому конструктори Дусан ставлять перед собою головну мету розвитку при розробці DL300 — підвищення комфорту. Результатом є більш широка і просторова кабіна з дуже зручним сидінням оператора, з кондиціонером і кращої видимістю в усіх напрямках. Високоякісна система кондиціонування забезпечує чудовий повітряний потік, а подвійний фільтр захищає оператора від пилу. DL300 оснащений зручним сидінням на повітряній подушці з багаторівневою регулюванням. Рульова колонка має регульоване подовження і нахил. Регульовані підлокітники також полегшують роботу оператора.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і відповімо на всі ваші запитання: служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

Обсяг робіт ремонт на двигун Дусан

Головка на двигун Дусан:

набір прокладок на двигун Дусан,
гідравлічні штовхачі на двигун Дусан
арматура на двигун Дусан
напрямні на двигун Дусан.

Блок на двигун Дусан:

комплект прокладок і гвинтів на двигун Дусан,
поршні на двигун Дусан,
кільця на двигун Дусан
основний підшипник на двигун Дусан
колінчаті підшипники на двигун Дусан.

Аксесуари на двигун Дусан:

привід приводу гідроприводу + водяний насос на двигун Дусан
турбокомпресор на двигун Дусан
двомасових колесо на двигун Дусан
Регенерація уприскування на двигун Дусан.

Ремонт блоку на двигун Дусан:

ремонт головки на двигун Дусан
обрізка блоку на двигун Дусан
шліфування вала на двигун Дусан
ремонт шатунів на двигун Дусан
розбирання та збирання на двигун Дусан.

Капітальний ремонт на двигуни Дусан

Ми виконуємо капітальний ремонт на двигуни Дусан, а також ремонт окремих компонентів:
Капитальный ремонт двигателя погрузчикарозбирання і промивання під тиском на двигуни Дусан
вирівнювання корпусу на двигуни Дусан
регенерація часу Дусан (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Дусан (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Дусан
регенерація шатунів Дусан (опори, заміна рукава)
регенерація головок Дусан (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Дусан (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Дусан (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Дусан
регенерація компресора Дусан
заміна втулок поршневий головки Дусан
обмін ущільнення на двигуни Дусан
регенерація турбонагнетателя Дусан
регенерація радіатора Дусан
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Дусан і т. д,
початкова притирання на двигуни Дусан
за бажанням замовника ми можемо провести випробування на двигуни Дусан на динамометрі.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на двигун, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

Двигун Дусан Київ і Україна обновлено: 17 мая, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.