Блок керування двигуном навантажувача, ричтрака, штабелера?

Блок керування двигуном навантажувача, ричтрака, штабелера?

Вийшов з роботи блок керування двигуном навантажувача, штабелера та іншої спецтехніки?
Сервісний центр компанії «Рем СпецТех» пропонує Вам послуги з ремонту блокыв керування двигуном навантажувача, ричтрака, штабелера.

У нас є великий вибір відремонтованих блок керування, Ви можете обміняти свій не робочий блок керування на такий же відновлений з гарантією.

Ми можемо в короткі терміни відремонтувати і перепрошити контролери таких виробників
Ремонт чи діагностика? (продовження)

електронний блок1980 рік приніс значний поступ у розвитку систем управління двигуном навантажувача. Впровадження мікропроцесорів дозволило збільшити швидкодію пристрою управління і зменшити його розміри.

Електронні системи встановлювалися не тільки на електронавантажувачі, але так само на дизельні і бензинові навантажувачі. Застосування контролерів, керуючих ДВС, дало можливість підвищити продуктивність і безпеку, зручність і комфорт управління режимами роботи двигуна.

З впровадженням електронних систем з’явилася функція попередження виникнення небезпечних ситуацій. Одним з елементів безпеки стала система Curve Speed Reduction, знижує швидкість навантажувача в залежності від кута його повороту, що збільшувало його стійкість.

Сучасні технології розвитку кабельних з’єднань дали поштовх до створення принципово нових схем передачі даних. З появою Can-шини обміну цифровою інформацією з’явилася можливість повного електронного управління системами і агрегатами навантажувача і отримання зворотного каналу зв’язку даних про роботу і його несправності вузлів і механізмів.

На сучасні навантажувачі електронне управління, засноване на Can-bus системі, сьогодні встановлюється серійно. Насамперед такою системою управління обладнуються важкі вилочні навантажувачі.

Тягові акумуляторні батареиСпецифика роботи сучасних електронавантажувачів вимагає установки все більш потужних акумуляторних батарей. Якщо перші покоління навантажувачів оснащувалися низкоемкостными АКБ, то сьогодні використовуються важкі акумуляторні батареї ємністю від 600 до 750 Ач, що не тільки збільшує час роботи без підзарядки, але і підвищує вантажопідйомність машини.

Основні принципи роботи АКБ не зазнали змін, крім появи технології циркуляції кислоти в корпусі АКБ і скорочення часу зарядки за допомогою високочастотних зарядних пристроїв.

Блок електронного управління здійснює контроль рівня рідини, температури і несправностей акумуляторної батареї.

Шасі навантажувачів

У виробництві навантажувачів величезне значення надається бічній і фронтальної стійкості. Динамічна стійкість і вантажопідйомність машини безпосередньо залежить від конструкції шасі.

Щоб забезпечити постійний контакт всіх чотирьох коліс навантажувача з дорожнім покриттям розробники збільшують колісну базу, зменшують діаметр коліс та розміщують якомога нижчий центр ваги навантажувача.

Сучасні вилочні електронавантажувачі обладнуються важкими АКБ, розміщеними на шасі в середині колісної бази, що забезпечує їм максимально низький центр ваги і високу стійкість.

Зниження ризику перекидання на сьогоднішній день залишається найголовнішим завданням виробників навантажувачів, так як згідно з вимогами нормативу Європейського Союзу EN1726 все що випускаються навантажувачі проходять нормативний тест на бічну і фронтальну стійкість. Всі вилкові навантажувачі великої вантажопідйомності обов’язково мають жорстке зварне шасі, а для оптимального розміщення центру ваги силовий агрегат, коробка перемикання передач і диференціал на них розташовані як можна нижче.

Подібні вимоги виправдовуються статистикою нещасних випадків під час роботи навантажувачів, підтверджують, що відсоток перекидання навантажувачів значно вище, ніж відсоток падіння вантажів.

Далі буде ….

Блок керування двигуном навантажувача, ричтрака, штабелера? обновлено: 8 марта, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.