Ремонт BT Cargo в Києві і по Україні

Ремонт BT Cargo в Києві і по Україні

Ремонт BT Cargo в Києві і по Україні виїзними сервісними бригадами від Рем СпецТехніка. Ми здійснюємо сервіс і ремонт BT Cargo і складського обладнання провідних виробників. Навантажувачі незамінні при роботі з великими обсягами і важкими вантажами. Техніка виконує поставлене завдання набагато ефективніше і швидше, ніж бригада робітників. Тому навантажувачі вимагають особливий догляд, такий як ремонт і періодичне сервісне облуговування.

 

Зміст:

  • Навантажувачі ВТ: вибирайте те, що потрібно вашому складу

  • Складська техніка ВТ: трохи історії

  • Електричні навантажувачі ВТ

  • Акумулятор в навантажувачі.

  • Якість проведеного ремонту

  • Послуги з ремонту на Рем СпецТехніці

 

Навантажувачі ВТ: вибирайте те, що потрібно вашому складу

ремонт BT CargoСкладскую техніку ВТ сміливо можна охарактеризувати як японський бренд європейського походження. У кращих традиціях далекосхідного якості були вдосконалені і успішно виведені на ринок різноманітні моделі цієї торгової марки, включаючи електронавантажувачі на всі випадки складської життя.

 

Складська техніка ВТ: трохи історії

Навантажувач BT. Бренд складської техніки ВТ нерозривно пов’язаний з відомою японською компанією Toyota. На поточний момент часу, ця торгова марка (також як і бренд складської техніки Тойота) належить компанії Toyota Industries Corporation.

Для управління виробництвом складською технікою цих двох підрозділів була створена Toyota Material Handling Group (TMHG). При цьому її регіональний підрозділ Toyota Material Handling Europe (TMHE) курирує всі питання, пов’язані саме з брендом ВТ.

Датою установи ВТ прийнято вважати далекий 1946 рік. А в 1948 році світ побачив першу ручну гідравлічний візок ОТ. Починаючи з 1954 року, в Швеції починають діяти перші сервісні центри цієї торгової асоціації. Далі (1968 рік) було відкриття заводу в шведському місті Мёлбі, випуск першої моделі ВТ з напівавтоматизованого управлінням (1978 рік) і розробка першого річ-трака на 48 вольт (1983 рік). А з 2000 року BT Industries стає частиною групи компаній Тойота.

 

Електричні навантажувачі ВТ

В асортиментному переліку компанії можна вибрати 2 типу навантажувачів: електричні і з ДВС.

У свою чергу, електричні моделі представлені серією BT Cargo E. Основним джерелом харчування для цих навантажувачів є тягові акумуляторні батареї ємністю від 24 до 80 вольт. На причетність машин до електричного типу вказує наявність у маркуванні літери «Е».

 

Акумулятор в навантажувачі

Аналізуючи технічні характеристики цих моделей, можна побачити пряму залежність між їх вантажопідйомністю і місткістю застосовуваних АКБ. Основними особливостями цього ряду вантажно-розвантажувальної техніки є наступні:

ремонт двигуна автомобіляНаявність 3-х опорних серій — модель Е2. Ця модель позиціонується як така, оптимальне застосування якої пов’язане з експлуатацією в обмеженому просторі.

Це — єдина модель, яка працює на 24-рёх вольтової тягової батареї. Використання цього навантажувача можливо при відносно невеликих навантаженнях (1.0-1.5т);

У разі інтенсивних навантажень, розробники бренду ВТ пропонують купувати моделі Е4 і Е6. Навантажувач BT Cargo E4 — перехідний варіант з 48-ми вольта акумулятором, здатним забезпечити підйом вантажу 1 500 — 2 000 кг. Вона поставляється як в 3-х, так і в 4-х опорному варіантах;

Основною особливістю серії Е6 є можливість вибору 2-х її комплектацій: для інтенсивного навантаження і багаторазових циклів підйому, а також різновиди цієї моделі для роботи в критично вузьких міжстелажних і межкорідорних отворах;

Модель BT Cargo E8 позиціонується розробником як самохідний навантажувальний механізм, здатний справлятися з важкими режимами експлуатації. І дійсно, тут все по максимуму: 4-ре опори, АКБ на 80В, вантажопідйомність до 5 000кг, висота підйому майже 8м.

Отже, бренд складської техніки ВТ пропонує якісний перелік електронавантажувачів (і не тільки), які застосовні до самих різних умов експлуатації. Від покупця тільки потрібно визначитися з тим, як саме планується використовувати навантажувач. А решта — справа техніки, такий як ОТ.

 

Про ремонт навантажувачів BT уточнюйте, будь ласка, у наших менеджерів по телефону: (096) 391-33-45 Телефонуйте!

 

Якість проведеного ремонту

двигун МицубисиВід якості проведеного ремонту залежить працездатність техніки. Гальмівна система навантажувача в цілому нагадує гальмівну систему легкового автомобіля. Найчастіше ремонт навантажувача має на увазі заміну гальмівних колодок і барабанів. Великим попитом також користуються витратні матеріали.

Сервіс навантажувача потрібен ще й для того, щоб контролювати стан коробки передач (найбільш поширені ручні трансмісії, їх набагато легше ремонтувати і обслуговувати, однак керувати навантажувачем з автоматичною КП значно простіше).

Необхідно звертати увагу на рік випуску навантажувача для покупки запчастин і ремонту. Він повинен бути вказаний на ідентифікаційній табличці (там же містяться і інші відомості: серійний номер, модель, загальна вага і максимальна вантажопідйомність). Деталі можуть бути новими або б / у, оригінальними або неоригінальними. Головне — їх відповідність наявної машині.

 

Послуги з ремонту на Рем СпецТехніці

Відновлення кріплення головки блоку (ремонт різьблення, ціна за 1 різьблення)
Демонтаж-монтаж (перебортіровка) коліс а / п (6,5 * 10)
Демонтаж-монтаж (перебортіровка) коліс а / п (6,5 * 10) шина гуссматік
Демонтаж-монтаж (перебортіровка) коліс а / п (8,15 * 15)
Демонтаж-монтаж (перебортіровка) коліс а / п (8,15 * 15) шина гуссматік
Заміна кришки ТНВД
Заміна масла гідравлічного марки «А»
Заміна масла для гідросистеми І-20
Заміна масла моторного М-10-Г2к (літній)
Заміна масла моторного М-8-Г2к (зимовий)
Заміна розподільчої кришкм ГМП
Заміна паливного бака (включаючи, з’їм, установку силового агрегату)
Заміна гальмівних колодок (або колодок ручного гальма)
Заміна гальмівних накладок (з урахуванням вартості накладок)
Заміна ущільнювачів розподільника РХ-346, РХ-80
Заміна, розточування втулок шатунів (за 1шт.)
Виготовлення подовжувачів вил
Капітальний ремонт автонавантажувача ДВ-1621,1661
Капітальний ремонт автонавантажувача ДВ-1788, 1792, 1794
Капітальний ремонт балки керованого моста
Капітальний ремонт ведучого моста (КЛІЄНТА)
Капітальний ремонт ГМП (КЛІЄНТА)
Капітальний ремонт головки блоку циліндрів Д-3900 і Д-2500
Капітальний ремонт двигуна Д-3900 або Д-2500 (КЛІЄНТА)
Капітальний ремонт каретки (без вартості з / ч)
Капітальний ремонт насоса ТНВД «Мефін» Д-3900, Д-2500 (знеособлений)
Капітальний ремонт підйомної рами (без вартості з / ч)
Капітальний ремонт розподільної кришки ГМП Д-2500 або Д-3900
Капітальний ремонт редуктора ведучого моста (КЛІЄНТА)
Капітальний ремонт керованого моста (КЛІЄНТА)
Перегільзовка, розточування, хонінговка блоку циліндрів (без урахування вартості з.ч.)
Розбирання збірка мийка обкатка двигуна
Регулювання форсунок, заміна розпилювача (за 1 шт)
Ремонт циліндра нахилу (без урахування вартості штока)
Ремонт циліндра підйому (без урахування вартості плунжера)
Ремонт циліндра рульового (без урахування вартості штока)
Ремонт циліндра рульового (з урахуванням вартості штока)
Середній ремонт насоса ТНВД «Мефін» Д-3900, Д-2500
Шліфування колінчастого валу Д-3900 або Д-2500

Ремонт BT Cargo в Києві і по Україні обновлено: 30 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.