Який ремонт мотора вам потрібен? Де, в Киеві або по Україні?

Який ремонт мотора вам потрібен? Де, в Киеві або по Україні?

Компанія «Рем СпецТехніка» вже не перший рік здійснює ремонт і обслуговування моторів техніки спеціального призначення в Києві і по Україні, з виїздом, та автомобілів в м. Київ.

Крім ми пропонуємо оригінальні запчастини і якісні аналоги з гарантією на замінені 1 рік.

Ремонт мотора складської техніки і авто. Ремонт мотора навантажувачів, бульдозерів та іншої спецтехніки проводиться на своїй ремонтній базі, а також з виїздом на місце проведення робіт по заявці Замовника.

Вартість ремонту визначається після проведення первинної діагностики (дефектації) і виявлення несправності, стану вузлів і деталей мотора (бажано в присутності Замовника). Вартість проведення ремонту після проведення діагностики вартість коригується.

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

Платник ПДВ.

Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 • дрібний,
 • середній,
 • капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45

Зміст:

 • Послуги з ремонту складських навантажувачів в Києві

 • Наші переваги при обслуговування та ремонту навантажувачів

 • Основні роботи при ремонті навантажувачів

 • Ціни на ремонт навантажувачів в Києві

 

Послуги з ремонту складських навантажувачів в Києві і по Україні

ремонт мотораСучасні складські навантажувачі досить часто можуть виходити з ладу, тому що деякі види деталей досить швидко починають піддаватися зносу. Це відноситься до техніки всіх основних видів, застосовуваних в нашій країні: електричної, бензинової, газобензинових і дизельної. Ремонт моторів навантажувачів в Києві є досить популярною сьогодні послугою.

Якщо ви помітили, що ваша техніка стала подавати ознаки поломки, поставтеся до цього серйозно і як можна швидше зверніться до професіоналів. Це допоможе уникнути великих витрат, і ремонт дизельних або електричних навантажувачів буде швидким.

Наші переваги при обслуговування та ремонту навантажувачів
Ремонту навантажувачів в Києві, а також їх технічного обслуговування присвячена діяльність нашої компанії. Послуги наших фахівців відрізняються високою якістю, тому що їм притаманні такі риси:

Ми маємо в своєму розпорядженні новітнім обладнанням спеціального призначення, за допомогою якого стає можливим проводити обслуговування та ремонт дизельних і електронавантажувачів на найвищому рівні.

Фахівці, які займаються роботою з технікою, є висококваліфікованими. Крім того, що всі вони мають спеціальну освіту, вони ще й пройшли сертифіковані курси підвищення кваліфікації. Тому їм під силу робота з обслуговування навантажувачів європейських, американських і японських виробників.

Ремонт електронавантажувачів, як і техніки інших видів, здійснюється якомога швидше і в самому повному обсязі. Для цього ми тримаємо досить великий штат механіків.

Ми розуміємо, що в багатьох випадках справність складських навантажувачів потрібно повертати якомога швидше, а провести нормальну транспортування спецтехніки до місця її ремонту обслуговування самостійно замовник, швидше за все, не зможе. Тому ми оснастили кілька автомобілів і запустили в роботу спеціальні виїзні бригади. Вони прибувають на територію клієнта в Києві і вже там або проводять потрібний ремонт навантажувачів, або вирішують питання про доставку в майстерню. Ремонт дизельних навантажувачів може проводитися в кілька приїздів бригади на місце.

 

Основні роботи при ремонті навантажувачів

двигун ТойотаНаші майстри беруться за роботу з навантажувачами в будь-якому технічному стані, будь-якої моделі і від будь-якого виробника. Високий рівень підготовки дозволяє їм успішно справлятися навіть з самі складними і нестандартними ситуаціями.

У коло робіт, виконуваних нами, входять:

 1. Ретельна діагностика всіх вузлів технічного засобу, для проведення якої використовується сучасне обладнання.
 2. Ремонт складських навантажувачів в таких місцях, як колеса, електрообладнання, гідравліка, мотор та інші частин.
 3. Зміна старих акумуляторів для підйомників на нові.
 4. Ремонт навантажувачів з роботами товарного вигляду.
 5. Крім власне ремонту, ми можемо здійснювати постійний контроль справності дизельних і електричних навантажувачів, проводячи регулярні огляди і обслуговування на території замовника.

 

Ціни на ремонт навантажувачів в Києві

Наша компанія пропонує клієнтам конкурентоспроможні ціни на ремонт навантажувачів будь-якої складності в Києві і по Україні. Кінцева сума залежить від безлічі факторів і розцінок на витратні матеріали на момент проведення всіх робіт. Незважаючи на те, що часто відновлення складської техніки стає справою недешевою, ми завжди йдемо назустріч клієнту, щоб він зміг скористатися нашими послугами. Ціни на обслуговування і ремонт навантажувачів багато в чому можуть бути договірними.

Пропонуємо ознайомитися зі зразковими цінами на ремонт складських дизельних, електричних та інших навантажувачів в нашій компанії в Києві:

 • Якщо Вам необхідний ремонт і обслуговування навантажувачів, то зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті або закажіть обратний дзвінок.
Комментарии к этому сообщению закрыты.